Skocz do zawartości

F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze że nie potrzebuje dłubać w ConnectedDrive. Mam fabrycznie wersje Advanced PLUS. Ponadto jako IT radzę sobie we własnym zakresie z konfiguracją itp...

Ale znajomi przerabiali auta z PS z lokalizacji DE na PL i robili to o ile wiem w Fus'ie i/lub Bawarii. W jednym z tych ASO jest złota rączka który się zna ale słabo dostępny jest podobno :roll:

Omijam Inchcape szerokim łukiem więc nie odniosę się do ich kompetencji ;)

 

 

Niestety, jak zamawialem auto na wiosne to nie bylo takiej opcji do wyboru. Dopiero na jesieni przy drugim aucie zaznaczylem advanced plus

Co do kompetencji to moge powiedziec ze bawaria to dno, dlatego wole inchcape. Jak tam jestem to jest czerwony dywan :wink:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 479
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do kompetencji to moge powiedziec ze bawaria to dno, dlatego wole inchcape. Jak tam jestem to jest czerwony dywan :wink:

pewnie ciągle pamiętają jak e36 318tds odbierałeś ;)

 

łoooo to bylo dawno :mrgreen:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Sklep BMW ConnectedDrive miał być najpierw otwarty na początku roku, potem w marcu, w maju teraz jest to połowa lipca 2014… Widzę, że informacje są w miarę spójne z tą ostatnią datą i jest to w sumie poślizg BMW.

 

A dokładniej mówiąc jest to poślizg BMW Polska ;)

 

Poza samym poślizgiem, żenujący jest brak informacji na stronie 'MY BMW CONNECTEDDRIVE'. Można się zalogować..... i domyślić samemu dlaczego nic więcej nie da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla właścicieli samochodów z DE przed 2013- pojawił sie nowy komunikat na stronie Connected -w celach bezpieczeństwa proszę o kontakt z biurem obsługi -lecz niestety nadal nie można zalogować się aby przyrejestrować konto z DE. Mój samochód ma cały czas gwarancję ,mimo pytań do różnych firm nie otrzymałem informacji czy ingerencja przez nich wykonywana min w connected spowoduje utratę gwarancji ... Może ktoś podpowie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie ma sklepu. BMW Polska leci sobie w ....

W zeszlym tygodniu pojawil sie na gorze "moj status". Przy usługi zdalne pokazuje mi - niezamówiony

 

http://www.bmw.tv/web/lu_de/video.do?videoID=31395&spaceID=42

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam informacje z pierwszej reki. Sklep z aplikacjami zostal przesuniety na poczatek wrzesnia !! :mrgreen: :mrgreen: :D a we wrzesniu powiedza ze sklep bedzie dzialal do konca roku :D Oszusci z BMW Polska.

Chyba jednak trzeba pojechac do ASO i wgrac na miejscu

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma wystartowac na poczatku wrzesnia a moze pod koniec wrzesnia, PODOBNO. Ale stawiam, ze przeciagnie sie do konca roku.

Podobno dziala juz testowy sklep na Polske, testuja sobie w waskim gronie. Bedzie mozna wykupywac uslugi na 3 lata,1 rok, pol roku, 3 miesiace itd

Szkoda ze nie mamy dostepu. Dowiadywalem sie w serwisie co do dogrywania opcji. Mozna oczywiscie to zrobic i zaprogramowac auto ale i tak nie bedzie dzialac.

VIN auta oraz numer IMEI katy sim musi byc dopuszczony w BMW do danej opcji, na serwerach ConnectedDrive.

Zauwazylem takze, ze pomoc dotyczaca connteddrive w Polsce dziala opieszale via email, czekam juz 50 godzin na odpowiedz. Leja cieplym moczem na pytania lub nie potrafia odpowiedziec

 

a tu polski opis uslugi, ktorej fizycznie nie ma dostepnej

http://www.bmw.pl/pl/pl/insights/technology/connecteddrive/2013/agreement/Connected-Drive-OWH_PL.pdf

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Parę dni temu widziałem 3-kę z dumnym napisem CD nad lusterkirm na przedniej szybie.

 

Mam te napisy na obu autach ;) U mnie działa :mrgreen:

Edytowane przez JacoFK

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj próbowałem się zarejestrować na stronie www.bmw-connecteddrive.pl/

Rejestracja przebiegła pomyślnie do momentu dodania samochodu.

Wpisałem 7 ostatnich cyfr kodu VIN i otrzymałem komunikat:

Nie można dodać pojazdu do Twojego konta.

Ten pojazd nie posiada urządzenia telefonii komórkowej. Dlatego nie można go dodać do Twojego konta.

Mój samochód posiada ConnectedDrive wg. specyfikacji:

6AK - ConnectedDrive Services (Usługi ConnectedDrive) (Część z Pakiet BMW ConnectedDrive Advanced)

 

Nówka 07.2014, dopiero co zakupiony ale w salonie w Anglii w wersji europejskiej LHD. Ma to znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nówka 07.2014, dopiero co zakupiony ale w salonie w Anglii w wersji europejskiej LHD. Ma to znaczenie?

 

No chyba lokalizacja odrobinę się nie zgadza pomimo że kierowca z PL :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu
wszystko

aplikacje

pogoda

serwisy informaacyjne

consierge

 

a co mam sprawdzic

i nawet telefon nim streruje

 

Ale to są tylko podstawowe aplikacje. Wszyscy czekamy na dostęp do pełnej bazy aplikacji:

 

http://www.bmw.de/de/topics/faszination-bmw/connecteddrive-2013/connecteddrive-a-z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.