Skocz do zawartości

ZBIÓR FUNKCJI NCS


feloyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.


Przekonałem juz duzo i nie moge znalesc informacji jaki moduł w ncs odpowiada za modul komfortu? Kupilem nowy modul.komfortu do.mojej e46 sedan 1999r 320d 136km i nie otwierają mi sie tylne szyby. Doczytałem ze należy wgrać czysty plik man, ale nie ma opisu jak takowy plik wgrac( to znaczy jest opis ale nie zrozumiały)


Mógłby ktos opisac, co mam zrobic pokolei aby wgrac pusty plik man do modulu komfortu tak aby działały jego wszystkie funkcje lacznie z tylnymi szybami?


Posiadam ncs i ten 2 program do aktywacji funkcji (ncs dummy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
Witam.Dzisiaj kodując w ncsie ,w module AKMB trafiłem na taką komendę : motor_kennfeld - engine characteristic map.Dodam że jest wybór od wert 01-value 01 do wert11-value 11. Ja mam ustawione na wert 07-value07.Wie ktoś od czego to dokładnie jest? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Panowie mam pytanie czy można zakodować lusterka w E92 żeby się zamykały przy zamknięciu aut pilotem i odwrotnie otwierały się jak będę otwierał auto pilotem ? Obecnie w aucie jest przycisk do zamykania lusterek i otwierania ale trzeba to robić ręcznie a wolałbym z pilota, Jeśli jest taka możliwość to można prosić o instrukcje co i jak .


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Siema

Wczoraj kodowalem kilka funkcji między innymi pokazywanie zmiany biegu.

Schaltpunktanzeige


SCHALT_PKT_BC

aktiv

SCHALT_PKT_DAUERHAFT

aktiv

SP_ANZEIGE

aktiv


Niestety pala się tylko strzałki góra dół na stałe po prawej stronie wyswietlacza. Nie pokazuje ani biegu ani momentu kiedy należy zmienić bieg. Pacjent to e90z 2007. W e88 z 2012 działa to

Q

mam to samo :) licznik w wersji high ale wychodzi na to że nie będzie działać... ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę bo ja też poległem mimo prawidłowego zakodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.