Skocz do zawartości

BMW e39 światła dzienne. Możliwa aktywacja? -moduł LCM zrzut


gyver7

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że pójdzie masz LCM2 ;) Aktywuj i śmigaj ;D Podobno dobry bajerek ja pracuje żeby u siebie to uruchomić niestety mam lcm1 tzw LCM-A... Więc tak kabelkiem i ncs-expert-em tego nie zrobie :(

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/540/GXkz5A.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/674/HflcC3.jpg

Zapraszam do galeri mojej e39

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=202486

Moja była bmw E36

http://imageshack.us/f/545/image1181.jpg/ Galeria mojej bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie na 30, tylko 18%.

Dlaczego nie wygląda ciekawie?

Jak na mnie fajna sprawa, przecież patrząc z daleka na lampę nie widać czy mamy xenon czy zwykłą H7, lampa wygląda tak samo, a światła mijania są wyłączone :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo to bardzo mało się odczuje. Ale po co wypalać sobie odbłyśniki bez potrzeby. No ale stać cię na auto BMW to stać cię też wymieniać lampy za 2tys :mrgreen: Jest możliwość to warto skorzystać bo żyjemy w chorym kraju gdzie w lato musimy oświetlać sobie drogę. Są bardziej rozwinięte kraje które nie korzystają z tego chorego przepisu i nikt się nie skarży że kogoś nie widać na drodze bez świateł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to też się zbytnio nie podoba dlatego nie aktywowałem. Wolałem ringi SMD kupić :mrgreen:

 

Wiesz co że chyba też jednak wybiorę tą opcję co ty,kupie te ringi SMD, ładniej to wygląda, tylko które wybrać z allegro aby ładnie świeciły ? Bo widzę że u ciebie krys32 świecą super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to też się zbytnio nie podoba dlatego nie aktywowałem. Wolałem ringi SMD kupić :mrgreen:

 

No właśnie super to wygląga :) ja właśnie pracuje nad swoją ale utkneła u mechanika:( wywala mi węzyki z chlodnicy od automatycznej skrzyni bo robi takie ciśnienie-może mialeś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie świecą żarówki które zużywają ponad 100w to chyba normalne że auto spali troszkę mniej. Nie są to zawrotne wartości ale zawsze coś.

 

To może kolego wyłącz też radio:P klime i pare żarówek z tyłu auta:)

 

Kolego przy dziennych swiatła z tyłu nie świecą :duh: Poza stopem oczywiście

A ringi o których mowa raczej nie posiadają homologacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie świecą żarówki które zużywają ponad 100w to chyba normalne że auto spali troszkę mniej. Nie są to zawrotne wartości ale zawsze coś.

 

To może kolego wyłącz też radio:P klime i pare żarówek z tyłu auta:)

 

Kolego przy dziennych swiatła z tyłu nie świecą :duh: Poza stopem oczywiście

A ringi o których mowa raczej nie posiadają homologacji

 

 

chodzi mi np o jedno światło wsteczne i już kilka watów masz do przodu:)Ogólnie kolego jeżeli Ty w taki sposób oszczędzasz na paliwie to powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty też nie masz racji. Znajdź mi policjanta, który mi dowód zabierze za ringi. Miałem kilkadziesiąt kontroli, które opisywałem wcześniej na forum i jak to wyglądało. Dla mnie ringi lepiej się prezentują niż dzienne (kwestia gustu). Co do ringów to bierzcie chłopaki tylko ringi Smd od jafry (znajdziecie na allegro). Oczywiście jest w nich moduł żeby działały jako światła do jazdy dziennej, ale ja się wpiąłem pod pozycje. Z tyłu również świecą pozycje, ale w autach, które zostały wyprodukowane do grudnia 2009r. mogą świecić również pozycje i podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu. Co do samych ringów, świecą naprawdę mocno. Na upartego można jechać w nocy (sprawdzałem raz) :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

WItam,

wczoraj kumpel za mną jechał swoją becią, i miał wlaśnie aktywne światła do jazdy dziennej.

Rozumiem że to rzecz gustu... ale....

dla mnie to nie wygląda dobrze... zwłaszcza jak się ma xenony i ringi...

swiecą same żarówki od długich słabym światłem i nawet ringi się nie odpalają...

 

Osobiście wolę na xenonach jeździć... w dieslu to tym bardziej niewiele większa oszczędność na paliwie,

a wygląda znacznie lepiej...

nie popadajmy również w paranoję... żarniki to nie padają co miesiąc... tylko jak już to raz na kilka lat....więc wolę to 150pln wydać..

i utrzymać prezencję auta....

ale to tylko moje zdanie...

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty też nie masz racji. Znajdź mi policjanta, który mi dowód zabierze za ringi. Miałem kilkadziesiąt kontroli, które opisywałem wcześniej na forum i jak to wyglądało. Dla mnie ringi lepiej się prezentują niż dzienne (kwestia gustu). Co do ringów to bierzcie chłopaki tylko ringi Smd od jafry (znajdziecie na allegro). Oczywiście jest w nich moduł żeby działały jako światła do jazdy dziennej, ale ja się wpiąłem pod pozycje. Z tyłu również świecą pozycje, ale w autach, które zostały wyprodukowane do grudnia 2009r. mogą świecić również pozycje i podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu. Co do samych ringów, świecą naprawdę mocno. Na upartego można jechać w nocy (sprawdzałem raz) :mrgreen:

 

Zdecydowałem że kupie ringi led smd takie jak te: http://allegro.pl/ringi-led-smd-bmw-e36-e46-e39-e38-drl-dzienne-best-i3456218735.html.

Mam nadzieję że to dobry zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.