Skocz do zawartości

[E39]M51.Plastikowe gniazdo lewarka.


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Witam.

Kurde mam mały problem.

Otóż przy konsumpcji flaszki :mrgreen: pod auto wpadła mi nakrętka od butelki i kiedy sięgałem niesforną nakrętkę zobaczyłem rdzę- w miejscu gdzie podstawia się lewarek.

Wziąłem wyjąłem ten plastikowy coś

DSC_0041.jpg

No i pędzlem pomalowałem trochę :mrgreen: (jeszcze muszę dokładniej zamalować)

DSC_0039.jpg

Tak czy inaczej ten plastik nie chce siedzieć w dziurze tylko wypada.

Dziura cacy :mrgreen: plastik nie uszkodzony.

Jak to wsadzić żeby nie wypadało???

Bo nie mam pomysłu.

PS. Lubelska wiśniowa to syf :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac że malowałeś to po spożyciu :D Lubelska nie smakuje czy główka boli po niej :?:

Jak mocowanie lewarka ma całe zatrzaski te po bokach i gniazdo w progu jest ok a nie skorodowane to powinno trzymać. Najczęstszym powodem nie trzymania jest zawalone gniazdo piachem, skorodowane, lub zagięte te zatrzaski do środka na uchwycie lewarka, pogdrzać je i wygiąć a jak nie to silikon i wkleić. Ten element nie ma potrzeby aby go demontować bo po co? może być wklejony, najczęściej on sie demontuje sam jeżdząc po korzeniach lub wysokich krawężnikach, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Widac że malowałeś to po spożyciu :D

Też :mrgreen: Głównie to w ciemno :norty: Jak szukasz dziury to przeważnie po spożyciu i po ciemku :norty: :mrgreen:

Lubelska nie smakuje czy główka boli po niej

Nie boli głowa tylko zepsuli się z tym i smak jest jakbyś denaturat sobie sokiem wiśniowym zaprawił, taka paląca bardzo. Obrzydliwa jest i nawet nie wchodzi, trzeba spowrotem wrócić do Finlandii :cool2: .

No właśnie wszystko jest całe jak na foto widać i jak wyciągałem to sztywno to siedziało. Otwór też jest ok. po prostu powierzchowna korozja którą zeskrobałem i zamalowałem farbą. Jeszcze muszę zamalować ze 2 razy, Hammerite za 1 razem nie kryje zbyt dobrze.

Nie wiem jak to zamocować bo samo nie chce siedzieć, wypada i już. Na wkręt jakiś może?

Czekam na pomysły :wink: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

PS. Lubelska wiśniowa to syf :mrgreen:

 

Ale wcześniej piłeś lubelską cytrynówkę i była ok :cool2:

 

Mi ten plastik od lewarka wypadł i jeżdżę bez niego.

Mam trochę skorodowany otwór,muszę coś z tym także uczynić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę skorodowany otwór,

 

Ja bym tu takie rzeczy nie pisał szczególnie na wątku Pawła :mrgreen:

 

Ja mam jeszcze te podpory na lewarek całe, ale co pod nimi się dzieje to nie wiem. Po kolejnej zimie zrzucam cały spód będzie zdarta oryginalna papa i nałożona nowa. Ile kwiatków wyjdzie to się okaże. Na oko spód wygląda bardzo ładnie. Mam zwykłe zawieszenie to nie ma mowy o jakiś zarysowaniach czy zdarcia zabezp. antykorozyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam trochę skorodowany otwór,

 

Ja bym tu takie rzeczy nie pisał szczególnie na wątku Pawła :mrgreen:

Mam zwykłe zawieszenie to nie ma mowy o jakiś zarysowaniach czy zdarcia zabezp. antykorozyjnego.

 

Ja bym także takich rzeczy tu nie pisał znając fantazję Pawła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę skorodowany otwór,

 

Ja bym tu takie rzeczy nie pisał szczególnie na wątku Pawła :mrgreen:

Mam zwykłe zawieszenie to nie ma mowy o jakiś zarysowaniach czy zdarcia zabezp. antykorozyjnego.

 

Ja bym także takich rzeczy tu nie pisał znając fantazję Pawła :lol:

czyli Cichy ma skorodowany otwór ???

przesmaruj wazeliną ...

później kołek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ale wcześniej piłeś lubelską cytrynówkę i była ok :cool2:

Cytrynowa i porzeczkowa-tak, wiśniowa-nie, a grejpfrut to w ogóle się nie da wypić(wypiłem bo szkoda było wylać :mrgreen: ). Jeszcze muszę przetestować antonówkę i ananasową :mrgreen:

Ja mam jeszcze te podpory na lewarek całe, ale co pod nimi się dzieje to nie wiem. Po kolejnej zimie zrzucam cały spód będzie zdarta oryginalna papa i nałożona nowa.

Nie rób tego. Antykorozja fabryczna jest bardzo dobra i żadna nowa już nie będzie taka. U mnie dopiero po tylu latach zaczęły się pokazywać małe kwiaty i to tylko przy jakichś otworach.

Mam trochę skorodowany otwór,

Ja bym tu takie rzeczy nie pisał szczególnie na wątku Pawła :mrgreen:

Mam zwykłe zawieszenie to nie ma mowy o jakiś zarysowaniach czy zdarcia zabezp. antykorozyjnego.

Ja bym także takich rzeczy tu nie pisał znając fantazję Pawła :lol:

Dlaczego nie pisał :mrgreen: ? Luźny temat więc spoko. Przynajmniej nie są sztywne odpowiedzi w formie tak lub nie :cool2:

To nie fantazjehttp://emotikona.pl/emotikony/pic/cycki.gif :mrgreen: Trzeba http://emotikona.pl/emotikony/pic/milosc.gif póki się da :mrgreen:

A z kobietami to różnie bywa-dziś jest jutro nie ma.

Hymn :mrgreen:

"Blondyna nie mów nie,

Wzrokiem zaczaruj mnie,

Kochanie nie wstydź się ,

Tej nocy Ty i ja ,

Nasze ciała dwa "

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0tongue.gif

No :mrgreen: To w temacie sexistowskim wszystko :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...mocno wepchnij na swoje miejsce :mrgreen:

I ma się trzymać :8)

No właśnie pcham po mistrzowsku :mrgreen: ale i tak wypada. Tak jakby te dwa zęby co są w tym plastiku nie trzymały. Zastanawiam się właśnie czy czegoś tam jeszcze być nie powinno?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za wyjątkiem podpowiedzi z wazeliną lub jak szczypi oxykortem nic więcej nie podpowiem :D

od początku mej walki z E39 nie mam ani jednego tego plastiku

jakie było zdziwienie jak pierwszy raz próbowałem podłożyć lewarek

musiałem dorobić do lewarka blaszane pudełeczko z dwoma rurkami co kształtem pasują do otworka jaki nam tu zaprezentowałeś

no ale lewarka i tak już nie używam bo nie ma gdzie już go podkładać :D

Cichy dziwny z Ciebie człowiek -->> czemuś tą dziurę tak oczernił jak obecnie jest moda na wybielanie by w stringach ładnie wyglądała ???

może jeszcze futerko przykleisz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cichy dziwny z Ciebie człowiek -->> czemuś tą dziurę tak oczernił jak obecnie jest moda na wybielanie by w stringach ładnie wyglądała ???

może jeszcze futerko przykleisz ???

 

Epic! :mrgreen: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dobre :mrgreen:

Ale powiem Ci, że o gustach się nie dyskutuje :mrgreen:

Tak czy inaczej to i tak zatkam tę dziurę żeby się tam nic nie lało :mrgreen:

A co do stringów to jakoś tak bez emocji, wolę takie majteczki z koronki :wink: :norty:

No chłopaki tylko mi się nie jarać nadmiernie :mrgreen:

koronki-jpeg.jpg

Wracając do tematu dziurki w progu to przed chwilą zrobiłem to lepiej :mrgreen:

DSC_0652.jpg

PS. Dziewczyny lubią brąz :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szpitalu wiozą kobietę na porodówkę a ta wrzeszczy

- Jezu jak boliiiiiii

a do męża :

-tyś mi to zrobił to twoja wina !!!!

a on jej pocichutku

-jak chciałem do dupy toś wrzeszczała że nie bo będzie boleć ...

 

Cichy fajnie wyglądasz na tej fotce :D :D :D

 

co do zamocowania to ja bym to na dwa nity po bokach albo poksypol i podnieść lewarkiem na noc aż dobrze wyschnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ingerował w blachę żadnym wierceniem na nity ani wkrętami. Od takich miejsc zaczynaja się ogniska korozji. Po prostu wkleić na silikon, albo za mało weszło i zaczepy nie chwyciły, bo otwór wygląda na zdrowy :D :D :D bez żadnych zbereźnych myśli :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Zapomniałem o moim temacie o dziurce :norty:

No więc opanowałem temat :mrgreen:

Kolega wyżej napisał o ulepszonej wersji więc poszedłem w tą stronę.

:arrow: Więc najpierw wziąłem brzeszczot i podciąłem ząbki w tych dzyndzlach co trzymają. Oczywiście obmierzyłem suwmiarką i zrobiłem ile potrzeba :mrgreen:

DSC_0641.jpg

:arrow: Następnie przewierciłem dziurkę- taką małą pomiędzy tymi dzyndzlami z ząbkami i wsadziłem kołek :mrgreen:

Jak wkręcę śrubkę to kołek się rozszerza i powoduje, że te dzyndzle z ząbkami też się rozchodzą.

DSC_0642.jpg

DSC_0642.jpg

:arrow: Potem wsadziłem ten plastik w dziurę w progu i wkręciłem śrubkę. Dobrze trzyma :cool2:

DSC_0654.jpg

:arrow: Oczywiście wymagało to głębszych przemyśleń :D .

DSC_0655.jpg

Delikatnie :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.