Skocz do zawartości

e46 320d turing , Wymiana hamulców z tyłu


siemiatycz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie planuje wymiane całego tyłu. ręczny tarcze klocki . rok temu wymieniłem przód komplet+ wahacze. chciał bym postawić na coś pośrodku bo zależy mi na jakości lecz nie wyczynowo. chciał bym poznac opinije na ten temat. i co sądzicie o wymianie gum od zawieszenia na poliuretan jaki koszt i gdzie to znaleźć. mam też problem z niedogrzewaniem silnika zimą od którego termostatu zacwąć ?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostaty:

Sprawdz ten od ERG (15 min pracy) na zimnym nie powinien nic puszczac (prawie nic) i nie powinno nic w nim latac.

 

Jesli to nie on to termostat glowny (pewnie obudowa padla).

 

Tarcze i klocki polecam TEXTAR (dobry kompromis, zwlaszcza ze to tyl).

 

Czesci do kupienia na www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tarcze zwykłe i klocki polecałbym Zimmernann-a ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za odp. co do klocków to textar to jest trochę droższy niż trw czy ate uważasz że lepszy ??

 

Wcale nie lepsze. Jak masz taniej to wloz cokolwiek markowego typu TRW, ATE, lucas, delphi.

Zimmerman tez jest ok, ale w sumie jesli juz zimmerman to raczej sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego każdy ci poleci coś innego :D

 

kup coś markowego i już. Ja nie polecam bo mam jeszcze inne ale po co dokładać kolejnego producenta do wyboru jak i tak masz mętlik :)

 

ważniejsze od tego co kupisz żeby ci to mechanik dobrze założył bo potem jest płacz że nawet najdroższe tarcze biją, ale żeby któryś rzemieślnik sprawdził tarcze po założeniu to może 5% tak robi mechaników, a potem na forum jest płacz użytkowników że tarcze nowe a biją, ale czy dobrze założone, albo czy piasty proste to już nie dopilnowali żeby sprawdzić :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.