Skocz do zawartości

Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.


pawel28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też w tym samym ASO wymieniałem poduszkę pasażera jakiś rok może dwa lata temu.

W sumie trochę się zdziwiłem bo znają to auto i wiedzą co w nim siedzi.

Czekam na telefon i zobaczymy.

 

Ty masz m-pakiet więc raczej downgrade'u nie robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie poduchy kierowcy. Mam mieszane odczucia do nowej części, mianowicie jej spasowania tudzież wykonania. W górnej części pod palcem czuć lekkie wybrzuszenie w dwóch miejscach:

 

http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/poducha1.jpg

 

przez co szpara jest większa w stosunku do dolnej części:

 

http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/poducha2.jpg

 

Reklamowałem, ale na miejscu okazało się że ten dekiel jest fabrycznie zintegrowany z puszką poduszki. Ciekaw jestem czy u Was też tak jest. W każdym razie stara poduszka była lepiej spasowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego wybrzuszenia raczej nie, bo dekiel plastikopodobny jest chyba klejony do puszki puduszki?

Inna rzecz to zauważyłem że śrubokrętem nie wycelowali i trochę pękło.

 

http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/szpara.jpg

 

podklejać żeby dalej nie pekało czy reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma co kleić, bo będzie kijowo wyglądać. Ja kupowałem używkę więc u mnie to wygląda podobnie i nic dalej nie idzie. Przy wyjmowaniu tej poduszki najczęściej tak się robi. Jak Ci to przeszkadza to reklamuj.

 

Niech napisze ktoś kto wymieniał poduszkę, której oryginalnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie poduszki. Wszystko ok, tylko wysiedzialem się 2,5 godziny. Spasowanie i jakość jak najbardziej ok. Polecam Serwis BMW Janki. Pozdrawiam
Nie wiem po co tak długo robią skoro to jest robota na 10 min? Ciekawy jestem czy u Ciebie też tak spasowane jak u mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś się będzie musiał w końcu dowiedzieć czy wymienione kiery też mają poduchy do wymiany. Relacje kolegi że trzeba dwa razy przyjechać na to wskazują. Po świętach zaczne do nich dzwonić. Jak coś się dowiem to napisze. Wymieniałem multifunkcje czteroramienna na mpakiet, więc jestem w podobnej sytacji :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też mam zmienioną kierę ze zwykłego naleśnika na sport z multi. Napisałem maila do ZK Motors już z tydzień temu ale bez odzewu. Zadzwonię po świętach albo pojadę bo mam po drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIR BAG wymieniony, ładnie leży.

Jeśli miałbym się czegoś czepić to widać, że jest nowsza od reszty kierownicy, ale to chyba oczywiste, no i ma od przodu lekkie wklęsłości po lewej i prawej stronie.

Dajcie znać jak z wymianą poduch w zmienionych kierownicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.