Skocz do zawartości

F10 550i xDrive 2012


Pemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno organoleptycznie sprawia wrażenie bardziej delikatnej i aksamitnej względem Dakoty. Co do zużycia, to ja mam lekko przytarty brzeg fotela kierowcy od częstego wsiadania/wysiadania. Ale poza tym dobrze trzyma formę. Jutro postaram się wrzucić parę zdjęć środka. Dziś mi się już nie chce wyjeżdżać z garażu, nogi mnie po nartach bolą :D

Ty masz już taki przebieg, że przetarłeś boczki? U mnie w X6 to było grubo powyżej 100tys jeśli dobrze pamiętam, w 650i przy 81tys aktualnie nie ma śladu zużycia

 

Niestety to była wina jednych krótkich gaci, które miały taki metalowy guzik-zatrzask na dupie, na "fałszywej" kieszeni z tyłu. Latem to załatwiłem. A nie było tego widać bo pas przykrywa to miejsce. Dopiero jak się zabrałem za czyszczenie skóry to zauważyłem. Także to raczej moja wina i przyznaję się bez bicia :mad2:

Przebieg to niecałe 62 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ciepło na śląsku... u mnie w górach -26 C :mrgreen:

Ostatniej nocy w górach miałem -32 okolicach Szaflar/Poronina. Lokalny (tankowanie) diesel poległ. Zamarzło w przewodach/wtryskach. Benzyny pojechały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.