Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie - pasta miedziana w sprayu.

Przy okazji - hamulce hamują jak marzenie, klocki trochę pylą,ale nie spędza mi to snu z powiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki żeby wszystko sprawnie poszło :D

Powiem Ci, że ja używam tych łopatek znacznie częściej niż sądziłem, od teraz to wyposażenie obowiązkowe.

PS: Przypilnuj Halfiego żeby wpiął kostkę do modułu przed testem łopatek, bo inaczej możesz przeżyć mały szok :norty:

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
siemano, niestety póki co kiera nie podłączona.łopatki W OGÓLE nie chciały współpracować z moim samochodem. Halfi wspominał,że trzeba wlutować rezystory.póki co stara kiera znowu na swoim miejscu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj w końcu udało się zamontować nową kierownicę z łopatkami z M3. Łopatki zmieniają biegi oczywiście także w trybie D :) Szacunek i podziękowania dla Halfiego,który to ogarnął po mistrzowsku. Jakby ktoś z Was chciał u siebie takiego moda to śmiało walić do niego. Profi robota. Sorry za zdjęcia robione kalkulatorem,ale to tak na szybko :) Moja stara m-pakietowa kierownica w super stanie na sprzedaż.

 

DzI76hm.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na razie się przyzwyczajam. Jak ktoś ma automat to fajny mod. W moim przypadku zachęca do dynamiczniejszej jazdy :) Wydaje mi się,że moc wzrosła :lol:

 

ps. aczkolwiek jeżeli mam być szczery to ta stara kierownica była przyjemniejsza w dotyku, nieco grubsza,z perforacją. w tej nowej mi tego brakuje,jest gładka i jakby nie tak mięsista. ideałem byłaby dla mnie kiera m-pakietowa z łopatkami z M3.no i te przeszycia M3 do niczego mi w środku nie pasują :) może kiedyś pomyślę o obszyciu ręcznego i mieszka gałki biegów co by pasowało do kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehe,za taką cenę to bym kupił kierę performance z wyświetlaczem i łopatkami z M3,i jeszcze na wiele innych modów by zostało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

update:

kilka dni temu wleciały koła 16 cali - wzór 306 z wersji efficient dynamics. podobają mi się bardzo i w sumie na ulicy jeszcze nie widziałem auta na tych felgach. trochę podniszczone,ale cena była dobra. do tego nowe opony HANKOOK OPTIMO 4S. ten zestaw już zostanie w moim aucie,więc jakby ktoś chciał moje poprzednie koła z felgami m-pakiet 194 to link w podpisie.

ps.zdjęcie robiłem czajnikiem ,sory.

 

hiJvw1y.jpg

 

NklAaDe.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.