Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

dostałem więcej zdjęć od Piotrka z Wet Look i krótki opis co i jak:

przy aucie został wykonana korekta tzw. "ONE STEP" czyli korekta polegająca na odpowiednim dobraniu kombinacji pasta/pad, tak aby uzyskać zadawalający efekt. Przy pełnej korekcie zazwyczaj trzeba użyć 2-3, a czasem i więcej takich kombinacji. Na pierwszych zdjęciach widać efekty tego pojedynczego etapu. Przednie reflektory zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową (gyeon Q2 MOHS). Wcześniej auto zostało umyte, odsmolone i wyglinkowane. Po korekci zostało ponownie umyte, po czym cleaner (zymol HDC), oraz nałożony został wosk (zymol GLASUR), który wygrzliśmy promiennikiem podczerwieni dla lepszej trwałości. Na opony nałożlyliśmy dressing (gyeon Q2 TIRE).

 

kontakt: Piotrek : 501 252 735 można się na mnie powołać,albo na forum ;)

 

fPTV2iA.jpg

CxKABf0.jpg

2cRAIww.jpg

MoYK5Fs.jpg

55PEedH.jpg

k9V8os2.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak Młody,ale Ty miałeś trochę lepsiejszy pakiet zabiegów niż u mnie :) dzisiaj też umyłem i było ok :cool2: jednak utrzymać w touringu czysyty tył to rzecz niemożliwa.strasznie się syfi. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo swietnie!

 

A btw to jest takie auto legenda wsrod fanow E30. E30 M3 EVO trzymane w bance ;) 91 rocznik z bardzo niskim przebiegiem.

 

Musicie sobie takie sprawic panowie (banki, nie auta ;) )

 

http://www.bimmers.com/albums/bubble-car/bubble.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fatgrandma to jest świetny pomysł :) trzebaby to jakoś zmodzić żeby można było się z tym poruszać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A propos WET LOOK to zapraszam na ich fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/WLD71

 

A do auta wpadły kierunkowskazy a la F10. wersja przyciemniona,ramka czarny połysk. Myślę,że znowu muszę pomyśleć o czarnych lusterkach dla kontrastu. A może jak wlecą niebawem paski Performance to wystarczy.

 

Hz9KW1L.jpg

KrI1osn.jpg

Tm5p3tx.jpg

 

 

 

No to teraz Młody możesz kupować ;) Halfi wrzucaj jak wyglądają u Ciebie! :cool2: Markery kupiłem na stronie jafra.com.pl

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no faktycznie źle założyłem :duh: i to na trzeźwo! :) wstyd! :oops: ale dzisiaj temat został ogarnięty i przy okazji miałem odwiedziny od drugiego najlepszego auta w mieście ;) sprawdźcie jego kierunkowskazy! :cool2: :cool2: :cool2:

 

DlI0IId.jpg

NGoSn1W.jpg

8RzWxQU.jpg

yRST9GU.jpg

 

 

Wczoraj też wygrałem na ebayu końcówkę wydechu prefromance,więc kolejny mod się szykuje :)

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj wpadła nowo-obszyta kiera i mieszek ręcznego. kilka zdjęć przed i po:

mtkQG75.jpg

 

xjUiGFy.jpg

d6ziOra.jpg

rfvwdjm.jpg

 

Dzięki dla kolegi Halfi za pomoc w przełożeniu kiery! :cool2: moja stara kierownica w stanie idealnym na sprzedaż!

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
środkowy szew jest biały,a zewnętrzne są czarne. rzeczywiście na zdjęciach może wyglądać jakby był tylko jeden szew :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.