Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj dotarły dystanse 15mm:

6avEvXC.jpg

porównanie ori śrub i nowych:

 

6avEvXC.jpg

podczas montażu:

M6syJmr.jpg

Uh6ZlGm.jpg

Ncw5lDX.jpg

PlzNQQD.jpg

 

 

PO:

oA3Bpbs.jpg

 

Po wymianie przejechałem jakieś 10km i wrażenia na plus. Nic nie bije,nie telepie,nie skrzypi.Większy test będzie na weekend,bo czeka mnie 600km trasa. Optycznie o wiele lepiej tył mi się podoba. Przy moim setupie 15mm wydaje się optymalnym rozwiązaniem - 12 byłoby za mało,a 20 za dużo.

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki :cool2: z wydechem działam jak do mnie dotrze z Berlina.mam nadzieję,że do końca przyszłego tygodnia będzie już na aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Kurde ja to teraz nie mam czasu na mody i się wszystko u mnie zatrzymało. Też miałem robić dystanse ale temat umarł. Wygląda bardzo fajnie :) Jaki wydech w drodze? Od 335?

 

Co się stało że kiere i snap-ina sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Siemka

 

Kurde ja to teraz nie mam czasu na mody i się wszystko u mnie zatrzymało. Też miałem robić dystanse ale temat umarł. Wygląda bardzo fajnie :) Jaki wydech w drodze? Od 335?

 

Co się stało że kiere i snap-ina sprzedajesz?

 

wydech performance do 320d. kierę sprzedaję,bo miałem dwie, a snap-in bo będę zmieniał telefon :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli ten wydech co ja mam?

 

nie pamiętam jaki masz,u mnie będzie zmieniana końcówka tak jak napisał Młody - puszka i rurki.

 

http://showcars.co.za/wp-content/uploads/2013/08/performance_silencer_tailpipes.jpg

 

http://showcars.co.za/bmw/e90-320d-lci-bmw-performance-exhaust-silencer/

 

 

 

Kiedyś ktoś pisał, że dystansów przelotowych nie powinno się montować bo to lipa. Nie pamiętam dokładnie jak to argumentował.

 

może w tym temacie czytałeś : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=245569 jak widać opinie są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam na galerię :duh: dlatego dopiero teraz przeczytałem wątek o twoim autku, powiem szczerze że piękny egzemplarz Ci się trafił, mody widać robisz delikatne i auto powoli nabiera blasku :cool2:

Wymiana końcówki wydechu na duży plus :cool2: kolor taki jak twój przydałby się u mnie :cool2: będziesz zmieniał felgi na inne :?: bo te które masz teraz nie robią roboty.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
będziesz zmieniał felgi na inne :?: bo te które masz teraz nie robią roboty.

 

temat felg mamy już raczej obgadany ;) zostanie jak jest.

 

od razu lepiej na dystansach , wydech jak wleci performance to będzie klasa

 

dzięki bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

wczoraj z kolegą Halfim udało okleić się lusterka folią carbon tą samą co u kolegi Michał 330xd. efekt końcowy:

lkS2Q1p.jpg

 

dodatkowo oklejone zostały listwy w środku:

 

2JYbl1R.jpg

oePrUDb.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cool2:

Folia wydaje się być dobrej jakości. Dzisiaj na zewnątrz było prawie 30 stopni, auto cały dzień stało zamknięte.

W środku upał nie do wytrzymania jak otworzyłem drzwi i folia na wszystkich załamaniach wygląda ok.

W 330xd miałem oklejone 3M i na załamaniach po upałach robiły się malutkie zmarszczki.

 

Pogrubiałeś kierownicę przed obszyciem ?

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:cool2:

Folia wydaje się być dobrej jakości. Dzisiaj na zewnątrz było prawie 30 stopni, auto cały dzień stało zamknięte.

W środku upał nie do wytrzymania jak otworzyłem drzwi i folia na wszystkich załamaniach wygląda ok.

W 330xd miałem oklejone 3M i na załamaniach po upałach robiły się malutkie zmarszczki.

 

Pogrubiałeś kierownicę przed obszyciem ?

 

zobaczymy jak to będzie z trwałością.ta folia jest tańsza od 3M i podoba mi się jej kolor i struktura.będę obserwował czy nie odłazi ;) co do kiery to zgodnie z moim życzeniem tapicer ją pogrubiał przed obszyciem.

 

gdzie kierę robiłeś? też myślałem żeby zrobić te dwa kawałki w alkantarze a perforowaną zostawić w oryginale

nie za ciemno w aucie po oklejeniu folią carbon? to 3M?

piękne auto gratki :)

 

dzięki bardzo! kiera była obszywana w Bolkowie. w aucie nie jest za ciemno,jest tak jak chciałem żeby było :) folia kupowana na tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4280725477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakiś namiar na ten zakład? ogólnie jak wrażenia kiery z alkantarą? ciekawe czy nie będzie się zbyt szybko wycierać, też planuję zrobić razem z mieszkiem ręcznego, mieszkiem biegów i podłokietnik(właśnie go zdemontowałem) jak z cenami w tym Bolkowie? może być priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ładnie wyszło :cool2:

Ja bym te lusterka na mniejsze zmienił :wink:

 

do niedawna myślałem podobnie.za to teraz po oklejeniu nie zamieniłbym ich na nic innego poza tymi z M3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.