Skocz do zawartości

Chip do f30 320d 184 km


miko123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widocznie inna hamownia jest bardziej "pozytywnie" nastawiona :P

bardzo dużo aut wychodzi u mnie prawidłowo, albo z giftem, ale seria F nigdy


Ok, dzisiejsza 320d 184 GT miała 320tkm nalotu, ale inne były nówki, szczególnie w 2011r. jak jeszcze na boxy przyjeżdżały i 180KM to chyba raz widziałem :)



333638e54ff5521emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się błąd EGR po tym przebiegu miał prawo. Co do temperatury spalin przy 230km/h jest wyraźne ograniczenie właśnie z tego powodu. Autopark podczas rozmowy wspominał mi o blokadzie na czujniku by ochronić turbo. Może coś przekręciłem, jeżeli tak poprawcie. Dla mnie ta moc jest tylko do wyprzedzania. Nie katuje auta, prędkości max jakie rozwijam to chwilowo czasem 180 na Autostradzie. Lubię jak jest dobre przyspieszenie. Przed Chipem wymieniłem rozrząd u naszego kolegi Gorika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie znam się mieli dobre Opinie i akurat było po drodze razem z rozrządem. Limit mam powyżej 235 km/h auto mega szybko rozkręca a przy 235 wskazówka dalej nie idzie. Serio mi to nie przeszkadza bo nie zapier....m aż tak. Z samego efektu jestem cholernie zadowolony.


To już nie jest to auto. Warte tych pieniędzy i tego minimalnie większego spalania. Jeżeli będzie sens albo możliwość dołożę jeszcze kiedyś Wagnera albo TurboHybrydę.

Edytowane przez NumB-3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie "wykresy", "banany" nic Ci nie powiedzą, bo nie pokazują prawdziwego przebiegu mocy i momentu, totaki "generator" kraesek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Ja będę modził IC-ka, bo co mi po ładnych kreskach na hamowni, jak przyjdzie upał i po paru ostrzejszych butach dolot się zagotuje :roll:

Celuję w bezpieczne 220@440 (N47), zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką najmocniejszą, zmodzoną wersje n47 widzieliście? Na YT przewinął mi się kiedyś filmik z 270 km. Zastanawia mnie fakt jak prowadzony jest w przypadku czegoś takiego moment obrotowy. Skrzynka niby wytrzymuje do 550 Nm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zawsze tak mają u mnie na rokach

właśnie robię kolejną 184KM, w serii 171KM :)

 

Z ciekawosci zapytam czy 3.0d N57 zazwyczaj trzymaja serie? Przypadkowo trafilem na wykres 335d gdzie seria jest duzo slabsza niz deklaruje producent.

http://tomaracing.pl/wp-content/uploads/2017/02/chiptuning-warszawa-tomaracing-bmw-F31-335D-2.jpg

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jakie przyrosty macie w swoich 320d ? Bo widzę duże rozbieżności od 210 do ponad 230 km...

Po chipie w f21 1,6 wiem że nawet 20 km i 50 nm przyrostu jest zauważalne i odczuwalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam moja F31 po sprawdzeniu Vin ma 135 kw ale w dowodzie 120 kw samochód sprowadzony z Belgi jak sprawdzam wyposażenie to jest Power Reduction.Czyli jest skręcony na mniej mocy. Ile można bezpiecznie wycisnąć z tego silnika ? odblokować do 135 czy nie robi mu to różnicy i dać więcej ? Czy silnik jest ten sam co 325d ? ten sam słupek to samo turbo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.