Skocz do zawartości

Power Kit do 120d


Tomsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Właśnie jest po dniówce po montażu Power Kit 520d. I napiszę WARTO. 1300 obrotów 70 km/h, 1500- 100 km/h. Przestał pracować jak traktor na tak niskich obrotach. Fajnie ciągnie. Niestety na ten moment spalanie poszło w górę. Ale coś za coś. Szkoda, że tak późno się zdecydowałem. Ale za to nie mam już takiego pędu do zmiany silnika. :D :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jednak się sprawdza od 80 km/h do 200 km/h. Dla mnie rewelka za ten Power Kit.

Ale największe zdziwienie dla mnie wersja Sport czy też Sport +. Tego mi nikt nie mówił wcześniej. OCH te serwisy BMW. :nienie: Mianowicie odczucie, no prawie jak w gokarcie. Ciągnie do 5 tys. obrotów, gdzie od 4,5 tys. już czerwono. Jedynka w okolicach 60 km/h.

Żałuje, że tak późno się zdecydowałem. :mad2:

A spalanie jak na ten moment 8,2 l/100 km. :cry2: Na razie. Za mało jeszcze pojeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he!! Nie będziesz raczej żałował, jest tak jak pisze robro, istotnie wyczuwalna poprawa w tym zakresie prędkości, a nawet do 210 - 220 km/h zbiera się całkiem nieźle. Maxa wykręciłem w trybie Sport na 235 km/h i więcej "ni hu hu". Daj znać jak już będziesz po montażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak się ten Power Kit od BMW ma do modułu Chiptronica, dlatego pytam.

Ostatnio znajomy założył sobie Power Kit wraz z wydechem M Performance do pewnego modelu BMW i po hamowni wyszło, że ma idealnie tyle ile powinien mieć w serii przed modyfikacją.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takie bzdury to nie uwierze, ciekawe dlaczego kazdy sobie chwali ten PKit jak jest "taki slaby" , a poza tym moglby to spokojnie zareklamowac... Moze po prostu go oszukali.
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak się ten Power Kit od BMW ma do modułu Chiptronica, dlatego pytam.

Ostatnio znajomy założył sobie Power Kit wraz z wydechem M Performance do pewnego modelu BMW i po hamowni wyszło, że ma idealnie tyle ile powinien mieć w serii przed modyfikacją.... ;)

 

Moze niestety ori nie trzymal parametrow. Ale fakt że jestem bardzo ciekawy ile faktycznie bedzie. I rzeczywiscie znajomy powinien reklamowac bez dwoch zdan. Obiecuja konkretne parametry po montażu wiec w jakiejs tam granicy bledu powinny byc spelnione.

IC jest wiekszy wiec przy upalach musi byc lepiej :mrgreen:

W przyszlym tyg powinien byc montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko dodać, że na niektórych boxach moc na hamowni wychodzi nie raz mniejsza niż bez boxa.

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.