Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A zwykle to dla mnie e36 z silnikami r4...

 

no wiesz co? ;x dla mnie zwykłe BMW to takie prowadzone przez typowego kowalskiego :mrgreen: natomiast każde BMW prowadzone przez pasjonata jest wyjątkowe :cool2:

Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Uważasz ze moje e36 jest zwykłe?

Pawcio nie denerwuj się :wink: Ja też nie uważam swojej za "zwykłą" ale zauważ, że mamy inne podejście do auta. My swoich nie używamy do codziennej jazdy, zrobiłem swoją przez prawie 1,5 roku 2008 km :D

Tylko że ludzie wolą kupić coś "nowszego" jakieś e46 czy coś bo lepiej się przezentuje, dla ludzi którzy nie mają pojęcia o bmw

Dokładnie tak jak mówisz.

Moja była na sprzedaż, ale Ci co pisali bo byli niby zainteresowani to dali spokój bo 2,0d w E46 było tańsze, niby fajniejsze i nowsze tylko że....

Włożone jest w auto mnóstwo serducha i...wiadomo :mrgreen:

Hahaha :wink:

DSC_1327.jpg

Na miękko :8) . I co jest warte takie nędzne, nowsze... :mrgreen:

Tylko teraz ludzie wolą takie bardziej spokojne linie nadwozia takie cywilizowane

Nieprawda.

Nowsze to niby prestiż no i...."nie wstyd przed Ryśkiem"

Poza tym E36 ma zepsutą reputację przez "cwaniaczków z dwoma paskami na spodniach" :mrgreen:

Za Dobra e46 w coupe tez trzeba zaplacic.

Trzeba. Ale najtańsze wersje robią się tańsze od E36.

natomiast każde BMW prowadzone przez pasjonata jest wyjątkowe :cool2:

I tego się trzymajmy :D

Tylko takich aut jest mało. Dla mnie najważniejsza jest oryginalność.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam Cichy nie denerwuje sie.

Tylko po prostu czasami nie rozumiem podjescia innych.

Ale trudno.

Ja swojej jak nie sprzedam to na pierwszy ogień idzie wywalenie ringów.

I wszystko bedzie szło w strone oryginału... Nie koniecznie zgodnego z nr vin ale wszystko bedzie na oryginalnych podzespołach.

No i oczywiście ogarnięcie klimy.

Cichy chętnie obejrzę Bada na majówce w Toruniu;) bo zapewne sie wybierasz;)

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to auto jest warte uwagi. Napisane jest, że do lekkich poprawek blacharskich, ale rdzy chyba za bardzo na zdjęciach nie widać. A co Wy o nim sądzicie?

http://olx.pl/oferta/e36-328-m-pakiet-individual-full-opcja-lpg-zamiana-CID5-ID8o7z1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęc to widać ze oba zderzaki spasowane koszmarnie :D jak masz blisko to jedź i zobacz czy lekkie poprawki to jakieś elementy do lakierowania czy lekkie poprawki to wstawianie podłogi :D różnie sprzedający nazywają :mrgreen:

 

z tego co jeszcze widać to światła od przedlifta na soczewce, kierownica bez poduszki a powinna być przecież.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ładna.

Tyle tak jak kolega wyzej napisal...

Zderzaki oba spasowane koszmarnie...

Moze przód to chinska podrobka?

ale co z tylem? moze krzywa jest i lepiej spasowac sie nie da?

Co do kierownicy to jest z airbag tylko ze taka nie szla w e36 ktore ma 2x air bag,

ponieważ ta kierownica ma oddzielna kontrolkę air bag i szła w autach przedliftowych z jednym air bag.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, rdza pod szybą na klapie

2, tłumik mało estetyczny chociaż przynajmniej nie przesadził średnicą :)

3, brak zdjęć wnętrza

4, słabej jakości zdjęcia zewnętrzne

5, jakoś odrzuca mnie to ogłoszenie :P

Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się spodziewać po aucie prawie 20 letnim za 5 tysi :) Szukając takiego wozu tylko jechać i oglądać potem policzyć ile wyjdzie finalnie do jazdy.

"Do jazdy" trzeba z reguły dołożyć ze 2 tysiaki a jak ma wyglądać fajnie i jeździć drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się spodziewać po aucie prawie 20 letnim za 5 tysi :) Szukając takiego wozu tylko jechać i oglądać potem policzyć ile wyjdzie finalnie do jazdy.

"Do jazdy" trzeba z reguły dołożyć ze 2 tysiaki a jak ma wyglądać fajnie i jeździć drugie tyle.

Jak komuś nie chce się nawet zrobić 1 zdjęcia na którym cokolwiek widać to od razu omijam takie ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tak zastanawiam czy tak trudno zrobić porządne zdjęcia przedstawiające wszystko? z ciekawosci przejrzałem dzisiaj całe OLX i allegro ogladając e36 z silnikami 2.0+ i jakoś nic ostatnio nie ma co wpało by mi wyjątkowo w oko :) swego czasu była piękna zielona e36 individal 2.0 w skórzanych sportach i na wypasie :P za 6k.
Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Songo e36 napisał

ja się tak zastanawiam czy tak trudno zrobić porządne zdjęcia przedstawiające wszystko?

Do tego właśnie dążyłem takie ogłoszenie z takimi fotami nie powinno być w ogóle zamieszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły omijam takie ogłoszenia gdzie zdjęcia są mega zawodowe i auto pięknie wygląda - przyjeżdżasz na miejsce a tu lipa :) Zdjęcia to element poglądowy ,jak kupowałem swojego Compacta to ze zdjęć niejeden kupiłby go bez oglądania a na miejscu co innego :) Tylko ,że ja wiedziałem czego się spodziewać po aucie za taką cenę i bez względu na jakość zdjęć bym go kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A czy musisz wrzucać same strupy?

Wrzuć coś normalnego. Ja rozumiem, że nie masz kasy ale posegreguj trochę .Wrzucasz wszystko co jest na cyfrę 4 i dlatego Ci się oczy świecą.

Pierwsza lepsza z allegro http://allegro.pl/bardzo-zadbane-bmw-316i-klimatronic-ringi-zobacz-i4958321293.html . Przynajmniej ze zdjęć przypomina samochód. Brzydkie te lampy Depo ma :P

PS. Czy sedany nie mają tapicerki klapy(tu gdzie piórnik) ? Spotkałem się już z kilkoma takimi.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.