Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za pokazanie problematyki z kabelkiem, mialem ten sam problem u mnie !

 

zamiast tasmy do kabli warto uzyc koszulek termokurczliwych, ladniej to wyglada. :mrgreen:

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Here comes the hot pedal :

 

http://i.imgur.com/H5DVFKj.jpg

 

jest lepiej nawet jakosciowo niz myslalem, zobaczymy jak z zuzyciem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj dzięki fachowej pomocy kolegi czerwony330d zostałem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej e90 335d :dance: :dance: :dance:

Pierwsze auto, które oglądaliśmy dzień wcześniej, okazało się niewypałem i Mariusz mi je na szczęście odradził, przejechałem pół kraju żeby je obejrzeć a okazało się być strupem w dodatku z bardzo nieprzyjemnym "właścicielem"-cwaniaczkiem :mad2:

Następnego dnia po lekkim restarcie :) pojechaliśmy obejrzeć inny egzemplarz.

Po długich oględzinach i sprawdzaniu pojazdu okazał się on wart zakupu.

Dzięki serdeczne Mariusz za pomoc, jestem Ci bardzo wdzięczny i mam nadzieję że zakupiony egzemplarz posłuży mi i żonie długo :cool2:

wspólne zdjęcia dwóch pięknych 335d wrzucę później, chyba że ty masz swoje to chętnie je też zobaczę :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tourasie nie powinieneś czasem przepolerować przednich lamp?

Już dawno są wypolerowane :wink:

 

Jako że z powodu wymiany pompy oraz wtryskiwaczy nie zabrałem rodziny na wakacje, postanowiłem zrobić im niespodziankę i odwiedziliśmy Malbork i zawitaliśmy we Władysławowie :) wcześniej zawitał nowy ciekawy przebieg w aucie:

 

http://images67.fotosik.pl/1193/95d131d32a02d27e.jpg

 

Zdjęcia z zamkiem w tle z Malborka:

 

http://images66.fotosik.pl/1192/eb0831935a11328e.jpg

 

http://images68.fotosik.pl/1192/e9aa8391740644a1.jpg

 

Na jednym zbiorniku paliwa udało mi się osiągnąć taki wynik, oczywiście auto załadowane w cztery osoby i pełny bagażnik :)

 

http://images69.fotosik.pl/1192/aa681cf550831c8e.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik spalania z kosmosu :cool2: i to z dpfem po prostu top !

Malbork jeden z zarzadkich obiektow sredniowiecznych naprawde wartych uwagi w polsce. Uwielbiam :D

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Bez przesady. Jadac w okolicach 130-150 i krotkimi fragmentami deptajac nawet mocniej 180-240 zrobilem wynik 780 na baku. Pewnie przy jezdzie w okolicach 140 tez spokojnie 900 na baku sie robi w trasie. Przy jezdzie 100-120 mysle ze ponad tysiac do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr moje gratulacje że udało Ci się kupić w dobrym stanie 335d bo czasami się szuka długo zanim coś konkretnego się trafi. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od roku co dzien wszystkie ogłoszenia przeglądałem i znam je wszystkie na pamięć do tego stopnia że moja żona zaczęła się z tego już troche śmiać :)

ale kupiłem z Mariuszem, zrobiłem program i nie żałuje. W 335d podoba mi się też to że licznik jest wyskalowany do 280. Wiadomo że tak się nie jeździ na codzień ale w ramach zaspokojenia ciekawości ostatnio moim oczom w Niemczech ukazał się taki oto widok :

http://i60.tinypic.com/mkhmra.jpg

czułem pod butem że gdybym przytrzymał dłużej to jeszcze by poszedł więcej bo gładko dobił do tych 280,na obrotomierzu też jeszcze jest troche zapasu

czas 0-200 to 16sec (musze zmierzyć to czymś dokładniej) co w porównaniu do poprzedniego (330d+ 280KM 21sec) jest uważam b.dobrym wynikiem, kopciuch daje rade :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr jak ze stabilnością auta przy takiej prędkości?

Do setki jaki masz czas?

Generalnie bał bym się tak szybko jechać :? Ja najszybciej jechałem 250 km/h i już miałem dość (Volvo S80).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 5s ,poprzednik 330d 280KM miał 6s

100-200 11s, poprzednik 330d 280KM miał tu 15s także w tym przedziale różnica jest najbardziej odczuwalna

 

Stabilność przy 280 była ale tylko chwilkę tak jechałem na prostej żeby zaspokoić ciekawość, nie lubię żyłować auta i ryzykować jazdy z taką prędkością także trudno mi się na ten temat wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: wynik Mariusz :)

 

ja w swojej mialem 980km ( samochod ważył ponad 2tony ) na baku - predkość srednia z 1570km wyniosla ponad 100km/h w tym 2 potężne korki - jeden w Austrii i jeden we Włoszech ..... jest jedno male ale :mrgreen: moja ma 100KM mniej niż twoja EMBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wynik :cool2:

jazda super eco :wink:

swoją drogo to gdzie byś nie robił zdjęć to zawsze pięknie wygląda e91 :cool2:

Dziękuję bardzo za pozytywny wpis :) :wink: :cool2:

szkoda tylko że nie zrobiłem więcej zdjęć :(

 

jak dla mnie wynik nie do osiągnięcia

Wynik do osiągnięcia bez najmniejszego problemu :)

 

Wynik spalania z kosmosu :cool2: i to z dpfem po prostu top !

Malbork jeden z zarzadkich obiektow sredniowiecznych naprawde wartych uwagi w polsce. Uwielbiam :D

Dziękuję Rivasi :) :wink: :cool2:

To prawda zamek w Malborku to naprawdę warty do zwiedzenia obiekt :cool2: :cool2: :cool2:

 

Co sie popsulo? Ja wracalem w niedziele od 14:30 ale o 17 juz w wawie bylem.

Wlodi, miałem wystrzał opony :evil: :o

Najlepsze że opona dwuletnia i strzeliła na stopce na długości 20 centymetrów w tym całym nieszczęściu dobrze tylko że nic się nie stało z felgą i autem :?

 

O kurde....930 na baku :D to chyba nie przekraczales 120km/h :D

Szczerze to jazda przepisowa ale na autostradzie leciałem 120-130 km/h :)

 

Bez przesady. Jadac w okolicach 130-150 i krotkimi fragmentami deptajac nawet mocniej 180-240 zrobilem wynik 780 na baku. Pewnie przy jezdzie w okolicach 140 tez spokojnie 900 na baku sie robi w trasie. Przy jezdzie 100-120 mysle ze ponad tysiac do zrobienia.

Zgadzam się :) :wink: :cool2:

 

Vaporr moje gratulacje że udało Ci się kupić w dobrym stanie 335d bo czasami się szuka długo zanim coś konkretnego się trafi. :cool2:
ja od roku co dzien wszystkie ogłoszenia przeglądałem i znam je wszystkie na pamięć do tego stopnia że moja żona zaczęła się z tego już troche śmiać :)

ale kupiłem z Mariuszem, zrobiłem program i nie żałuje. W 335d podoba mi się też to że licznik jest wyskalowany do 280. Wiadomo że tak się nie jeździ na codzień ale w ramach zaspokojenia ciekawości ostatnio moim oczom w Niemczech ukazał się taki oto widok :

http://i60.tinypic.com/mkhmra.jpg

czułem pod butem że gdybym przytrzymał dłużej to jeszcze by poszedł więcej bo gładko dobił do tych 280,na obrotomierzu też jeszcze jest troche zapasu

czas 0-200 to 16sec (musze zmierzyć to czymś dokładniej) co w porównaniu do poprzedniego (330d+ 280KM 21sec) jest uważam b.dobrym wynikiem, kopciuch daje rade :dance:

Jacek, czułem że będziesz zadowolony po kupnie a z tego co widzę to teraz licznik zamyka, masz ogranicznik prędkości masz zdjęty :?:

Nie chcę się chwalić ale gdy Jacek przesłał mi link do aukcji to wiedziałem po rozmowie telefonicznej a później po oględzinach że auto jest warte zakupu :D :wink:

 

0-100 5s ,poprzednik 330d 280KM miał 6s

100-200 11s, poprzednik 330d 280KM miał tu 15s także w tym przedziale różnica jest najbardziej odczuwalna

 

Stabilność przy 280 była ale tylko chwilkę tak jechałem na prostej żeby zaspokoić ciekawość, nie lubię żyłować auta i ryzykować jazdy z taką prędkością także trudno mi się na ten temat wypowiedzieć

Jacek a te czasy czym mierzyłeś?

 

:cool2: wynik Mariusz :)

 

ja w swojej mialem 980km ( samochod ważył ponad 2tony ) na baku - predkość srednia z 1570km wyniosla ponad 100km/h w tym 2 potężne korki - jeden w Austrii i jeden we Włoszech ..... jest jedno male ale :mrgreen: moja ma 100KM mniej niż twoja EMBA :)

Dziękuję Łukasz, szczerze to jakbym się postarał to udało by się lepszy wynik osiągnąć ale zdarzało się kilkanaście razy ostro pocisnąć i spalanie wzrastało :) :wink:

 

Stabilność przy 280 była

 

Jakie masz gumy, ROF czy zwykłe?

Właśnie Jacek jakie gumy kupiłeś? Wiem że kupiłeś Continentale :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Continentale Conti Sport Contact 5 ROF

Tak Mariusz ogranicznik prędkości zdjęty :cool2: i czułem że by poszedł jeszcze więcej niż licznikowe 280 ale nie było czym tego dalej mierzyć to odpuściłem.

Czasy 0-100 5s i 100-200 11s mierzone były na prostej stoperem także trochę mogą być przekłamane ale myślę że minimalnie. 0-200 wyszło mi 16s ale nawet jak po jeszcze dokładniejszym pomiarze by wyszło 17s to i tak jest niezły wynik myśle

Najważniejsze że jest duża zmiana względem 330d i zaciesz na pysku podczas każdej przejażdżki :)

Zaglądnę kiedyś do Ciebie Mariusz na pewno na serwis to możemy sprawdzić czasy dokładniej jeśli chcesz :twisted: planuje też końcówki wydechu tak jak gadaliśmy wymienić na większe w MG Motorsport na takie jak ty masz czarne bo mi przypadły do gustu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz wiecej o ROF. Jak Ci sie jezdzi po polskich drogach ? Jak sie auto zachowuje na koleinach ?

 

Pytam, bo zastanawiam sie nad takimi oponami, ale boje sie bo jak kupilem kiedys e46 to miala zalozone run flat'y na przedniej osi i nie moglem auta utrzymac prosto powyzej 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.