Skocz do zawartości

1.8 115KM


Jerzy4700

Rekomendowane odpowiedzi

316i N42

 

Cena masakruje...

 

Ale chyba bardziej ryje musk to:

"Posiadaczem tego pojazdu był pan z rocznika urodzenia 1963,co może dla niektórych jest bez różnicy,jednakże dla stanu utrzymania auta jest to bardzo ważne dlatego że auto to nie było użytkowane przez żadnego ,,młodzika''-czyli nie jest w żaden sposób z eksploatowane- pod każdym kątem zarówno technicznym jak również wizualnym."

szkoda komentować... mógł jeszcze dodać, że miał Dr przed nazwiskiem i był wdowcem, to wtedy nawet książki serwisowej nie trzeba wołać, bo wiadomo, że auto jest w stanie jak z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftem

316 i 318 to te same silniki 1895cm

tyle że 318 dostała DISa i ma 115KM a 316 chyba 105 (M43TU...)

 

po lifcie 318 to już bez mała 2 litry pojemności - zupełnie inny silnik o większej mocy

czyli ewidentna jest pomyłka w aukcji - to nie jest 318 tylko 316 N42 B18

ale cena moim zdanie jest przyzwoita

i już wszystko jasne

 

tylko nie pasuje mi kierownica - po lifcie chyba inne były z poduchą dwu nabojową

być może jestem w błędzie ...jak cos to poprawcie mnie

gg5553463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ulep :D nawet ktoś po dzwonie halogenów nie wstawił a moduł świateł ma przycisk do przednich halogenów :D a z tyłu miedzy klapą a zderzakiem jest krater :D no ale chociaż nie zaznaczył że bezwypadkowe :)

 

temat dotyczył silnika

 

ale jeśli chodzi o resztę to fakt - jest rzemiosło na maxa

 

tyle ze równie dobrze mogła to być małą kolizja np na skrzyżowaniu dostał w dupę i zatrzymał się na kimś z przodu

 

trzeba by było oblukac jak to jest zrobione i najlepiej miernikiem przelecieć tą bunie :wink:

 

bo auto pół darmo jest i czasami się opłaca je brać

 

moje też było bite ale wziąłem bo dobrze zrobione jest - teraz ciężko kupić auto w oryginale

 

ale fakt faktem na wiosne będe szukał maskę - bo ta była szpachlowana i spaprali (na auto pewnie jakiś przechodzień wskoczył)

 

jak by ktoś miał maskę w czarnym kolorze to chętnie kupę :)

gg5553463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dziwić. Przed chwilą jakiś dowcipniś ogłosił się w giełdzie, że kupi 320d z 2002 roku do 13k :duh:

Pewnie, że nie ma sensu przepłacać. Ja bym się jeszcze potargował i za dychę próbował wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko szkoda że z 2 złożone :mrgreen: i na dzień dobry później ładuj 5k :mrgreen:

chłopaki mam dla niego nawet i za 10700 :mrgreen:

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0d-150km-lift-niska-cena-C27970980.html

to angol - tunel stary zostawili, leniwe skur...

edit - w sumie to ma nawet napisane że WB hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.