Skocz do zawartości

Oc bmw e36 2.0 93 r młody kierowca bez zniżek zielony ? :D


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem ponieważ mam prawo jazdy od 3 miesiecy nigdy nie rejestrowałem auta nie ubezpieczałem itd i mam problem ponieważ chce sobie zakupić bmw 2.0 e36 vanos i kurcze ile taki kierowca płaci za oc jak robiłem ten z kalkulatora oc tam w pzu czy gdzieś wyszło 3000~ zł kurcze nie uciągnę i czy jest jakies rozwiązanie żeby płacić miej ?

 

odpadają takie propozycje jak

 

1. Popros tate albo mame albo rodzine

2. Zmien auto na mniejszy silnik

3. nie kupuj auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage twój wiek bedzisz płacił całe 100% plus jeszcz chyba 30 czy 40% za wiek...

Kalkulator to jedno a udanie się do siedziby jakieś firmy to drugie;)

Ja mam w TUW i płace 800zł za OC z tym ze mam 35% zniżki czyli płace 75% plus te 40% za wiek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wez kogos na wspolwlasciciela. Ja bym dawno umarl gdyby nie wspolwlasciciel. I tak bedziesz mial wzwyzke za wiek, ale zaplacisz maks 700zl za rok, a nie 3tys. Ew twoj samochod moze tez ubezpieczyc wspolwlasciciel, bedzie jeszcze taniej. Wlascicel jak i wspolwlasciciel pojazdu maja praktycznie takie same prawa do auta. Ja w tym roku zrobilem tak ze wspolwlasciciel ubezpieczyl mi auto i mi wyszlo jakos 420zl za rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytajcie też u różnych ubezpieczycieli, co prawda mam już pełne zniżki ale np hestia ma specjalne zwyżki dla bmw... policzyli mi prawie dwa razy wiecej niż zapłaciłem w proamie, a poprzednią mazdę mi policzyli najtaniej...dziwna polityka firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpiecz w TUW najtaniej wyjdzie i nie robią problemów przy wypłatach odszkodowań zniżka za diesel -5%

plus inne dodają np za bezszkodową jazdę itp

z pełną zniżką za e39 płacę 514,za e34 447zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytajcie też u różnych ubezpieczycieli, co prawda mam już pełne zniżki ale np hestia ma specjalne zwyżki dla bmw... policzyli mi prawie dwa razy wiecej niż zapłaciłem w proamie, a poprzednią mazdę mi policzyli najtaniej...dziwna polityka firmy.

Wysokosc stawki zalezy w duzym stopniu od regionu w jakim mieszkasz. U Ciebie moze byc tanio w Proamie, a u mnie najdrozej. Aktulanie mam w AVIVA, dokladnie 433zł/rok. Pewnie zebym nie mial LPG itp to by bylo jeszcze taniej.

 

ubezpiecz w TUW najtaniej wyjdzie i nie robią problemów przy wypłatach odszkodowań zniżka za diesel -5%

plus inne dodają np za bezszkodową jazdę itp

z pełną zniżką za e39 płacę 514,za e34 447zł

Prawda jest taka ze liczy sie wiele rzeczy o co nawet cie nie pytają. Np stan cywilny, ilosc dzieci, przechowywanie samochodu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpiecz w TUW najtaniej wyjdzie i nie robią problemów przy wypłatach odszkodowań zniżka za diesel -5%

plus inne dodają np za bezszkodową jazdę itp

z pełną zniżką za e39 płacę 514,za e34 447zł

Prawda jest taka ze liczy sie wiele rzeczy o co nawet cie nie pytają. Np stan cywilny, ilosc dzieci, przechowywanie samochodu itp.

 

Dlatego według mnie mają naprawde konkurencyjne oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpiecz w TUW najtaniej wyjdzie i nie robią problemów przy wypłatach odszkodowań zniżka za diesel -5%

plus inne dodają np za bezszkodową jazdę itp

z pełną zniżką za e39 płacę 514,za e34 447zł

Prawda jest taka ze liczy sie wiele rzeczy o co nawet cie nie pytają. Np stan cywilny, ilosc dzieci, przechowywanie samochodu itp.

 

Dlatego według mnie mają naprawde konkurencyjne oferty

 

dokładnie i ja pisałem jak wiadomo o pojemnościach wyższych niż 2.0 to do 2.0cm powinno być jeszcze taniej u nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

OC+NNW kierowcy i pasażerów+PZU Auto pomoc wariant komfort-682 zł na cały rok.

Niestety OC trzeba zapłacić i nie rozumiem twojego problemu.Pobiegaj po ubezpieczycielach i wybierz gdzie najtaniej-proste.

PS.Nie dodałem,że 682 zł to dotyczy silnika o pojemności 4,7 litra :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się dzieje, ale u brokera jest zawsze nawet do 50% taniej niż w oddziale ubezpieczyciela. Za OC oczywiście. Np. w Warcie ( notabene chyba najdroższy we wszystkim) policzyli mi 840zł 26 lat prawo jazdy, bezwypadkowo, wszystkie zniżki. Kazałem im się puknąć w czaszkę i wszedłem do multibrokera, a tam zaproponował mi w tej samej Warcie 480zł Kiedy zapytałem dlaczego taka różnica odpowiedział, że może zejść do takiej kwoty, ponieważ sprzedaje dużo polis i idą mu na rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC+NNW kierowcy i pasażerów+PZU Auto pomoc wariant komfort-682 zł na cały rok.

Niestety OC trzeba zapłacić i nie rozumiem twojego problemu.Pobiegaj po ubezpieczycielach i wybierz gdzie najtaniej-proste.

PS.Nie dodałem,że 682 zł to dotyczy silnika o pojemności 4,7 litra :D

 

to dosyć sporo płacisz ja za 16000cm pojemności płacę 1100zł :) pełny pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to dosyć sporo płacisz ja za 16000cm pojemności płacę 1100zł :?: :) pełny pakiet

Hmm 16000cm pojemności , grubo gratuluje :cool2:

 

a w czym tu gratulujesz? :)

Edytowane przez driverv8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołgiem jeździsz ?? :mrgreen:

 

 

bez przesady spokojnie panowie:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

tylko ciągnik siodłowy z silnikiem amerykana Mack :mrgreen: :mrgreen:

 

a swoją drogą orientuję ktoś się jakie silniki były właśnie w czołgach :D :D np Rudy np.pojemnosć ,ilosć garów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

spalanie też musi być chyba ze 100l/100km :mrgreen:

 

chyba nawet takie przysłowie jest "pali jak czołg 100/100" :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.