Skocz do zawartości

e 60 2003 brak poziomawania ksenonów błąd e519


zibi77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Dołączę do tematu.

Od jakiegoś czasu ( no z 7 miesięcy :) nie działa mi poziomowanie góra - dół " Nie mam skrętnych "

INPA Nie pokazuje zadnego błędu .

Czujniki poziomowania i kostki wyglądaja OK

Pytanie : Czy do poziomowania góra dół też jest ten modół ?

Czy zepsute czujniki nie pokażą błędów ?

Dziś wymieniałem żarniki i w soczewce jest klapka którą pewnie porusza silniczek.

ale z boku można coś przełączyć manualnie jakąś mała klapke na tej większej klapce.

Do czego to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niedawno kupiłem e61 i mam problem z oświetleniem. Wg vin mam światła adaptacyjne, na soczewkach mam napisane dynamic. Zauważyłem, że po zapaleniu auta reflektory nie poziomują się. Dając na auto nie działa podążanie świateł za ruchem kierownicy, mimo że dioda nie mruga. Połączyłem się inpą z modułem lm with Ahl i nie ma tam żadnych błędów, choć jak poszperałem głębiej to nie dało się zczytać parametrów "SMC/ALC" w status lesen i zapisało bład 9cbc, po czym inpa zawiesiła się. Z kolei z Adaptive Light Control wogóle się nie łączy, ale nie wiem czy posiadam wogóle ten moduł, czy za sterowanie tym wszystkim odpowiada lm ahl. Od czego zacząć?

edit

poszperałem trochę i wiem już że mój lm jest zintegrowany z ahl, a smc to te sterowniki przy lampach. Chciałem przekodować lma pustym plikiem ale zawiesza się ncs w tym momencie. Błąd der codierindex folgender steuergerät ist für diesen codier auftrag nicht zulassing lma 32

co ciekawe, w pliku z FA nie ma opcji $524 czyli xenony dynamic a jest samo $522

E61_#0305&LCSW%0475*NJ91$205$226$2C0$300$302$319$354$430$431$438$441$459$473$502$508$522$534$540$548$563$609$620$672$698$785$855$863$877$884$928$217-B090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Hej, dołączę się do tematu bo jest niejako powiązany, ktoś podpowie jak zresetować licznik zwarć, w jakim programie to zrobić? Bo wyjmowałem lampę - wszystko działało, a po włożeniu nie działa xenon i doświetlanie zakrętów. Tutaj szczegóły: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=385033


Pacjent: BMW E61 3.0xd z 2006 roku. Z góry bardzo wszystkim dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem program w trybie administratora i poszło. Dziękuje Ci. Zobaczymy czy mi to pomoże.


/Udało się zrobić to co w instrukcji, ale niestety nie pomogło.


/Wyczytałem na innym forum, że user miał ten sam problem i dostał radę, aby odłączyć aku na noc, mu pomogło, a sam to będę testował na dniach. To tak dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.