Skocz do zawartości

e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-318d-2008-2009-m-pakiet-salon-44tys-km-i2990745707.html

WBAVG11010A569601

Włocławek

 

 

Proszę o rozkodowanie - gdyż albo strona chwilowo nie działa albo mi przeglądarka nie obsługuje.

Zalezy mi głównie na informacji czy ma audo Prof. czy Business?

 

 

Zastanawiam się nad przebiegiem.

Sprzedawca twierdzi ze nie serwisuje auta w ASO - a przebieg to zaledwie 44.000km

Czy jest szansa na sprawdzenie jakoś tego auta?

Jak jest z trwałością silnika 318. Większość ogłoszeń to raczej 320 i zastanawiam się czy 320 nie jest "wytrzymalsza"

Edytowane przez link2jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale KS ma przecież bo musiał przęglady w ASO robić nie ??

Poza tym to handlarz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Numer podwozia WBAVG11010A569601

Kod typu VG11

Typ 318D UL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod. 2008-07-15

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S6UEA DIEBSTAHLSCHUTZ NAVI-DVD Zabezp. syst. nawig. DVD przed kradzieżą

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S931A WINTERRAEDER STATT SOMMERRAEDER Opony zimowe zamiast letnich z fabryki

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S969A REQUEST NAVIG. DVD E60 ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A VIN to poprawny podał???

Bo z tego wychodziłyby jeszcze zmienione lusterka i progi (chociaż reflektory są raczej przedliftowe), cała tapicerka no i kolor chyba średnio pasuje, bo w Vinie jest ciemno szary , a na zdjęciach czarny

Edytowane przez Steeler.
Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Poproś o właściwy VIN

Wg Vinu powienie być szyberdach, na fotkach nie ma. Zresztą kolr samochodu też się nie zgadza. Połyskujący grafit jest dużo jaśniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem archiwum otomoto (jak to dobrze, że wtedy zostawiali jeszcze miniaturki zdjęć) i jest - http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C20409415. Jak widać już wtedy było przerobione na polifta (poza przednimi reflektorami), nie miało szyberdachu (który jest w VINie), kolor także się nie zgadzał, a tapicerka była jeszcze szmaciana tak jak opuściła fabrykę
Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez półtorej roku tylko 5tys km

 

A swoją drogą to ciekawy "SZEPan"

 

Myslicie, ze wymienili dach, i zrobili polifta? Czy może tylko samochód dostał nowy VIN??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wg VINu powinno wyglądać tak - http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C9694997

A, że w poprzednim ogłoszeniu napisano, że fura sprowadzona w 2009 przez Inchcape z przebiegiem 19 tysięcy, a w tym że kupione we wrześniu, powyższe ogłoszenie jest z końca sierpnia więc kto wie... :D

Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem archiwum otomoto (jak to dobrze, że wtedy zostawiali jeszcze miniaturki zdjęć) i jest - http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C20409415. Jak widać już wtedy było przerobione na polifta (poza przednimi reflektorami), nie miało szyberdachu (który jest w VINie), kolor także się nie zgadzał, a tapicerka była jeszcze szmaciana tak jak opuściła fabrykę

 

Nr rejestracyjny sugeruję, że włocławianin padl ofiarą tego wynalazku i teraz chce sprzedać. Dorzucił skórę więc wątpię żeby nie wiedział co sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tym BMW.

Sprzedający twierdzi, że auto zostało kupione z salonu jako NOWE.

Absolutnie nie twierdze ze sprzedający coś ukrywa. Nie chce go oczerniać bądź wpływać na czyjeś zdanie o tej ofercie.

To tak nawiasem :)

 

Jeśli chodzi o skórę - sprzedający twierdzi ze zakupił "skóre" na początku użytkowania.

To by wyjaśniało sprawe odnośnie VINu i tapicerki.

 

Jesli chodzi o resztę różnic pomiędzy liftingiem a e90:

Tutaj sprzedający nie ma pojęcia czemu wg VINu auto jest e90 a wygląda na poliftingowe.

Czy jest opcja by Polski salon kupił z niemiec e90. i dołożył M-pakiet by szybciej sprzedać auto?

Jednak nigdzie Polski salon tego nie wpisał. Troche dziwna sprawa, szczególnie jeśli chodzi o szyberdach.

 

Sprzedający przez telefon wydaje się być uczciwy i nie mam powodów by mu nie wierzyć, ale coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tym BMW.

Sprzedający twierdzi, że auto zostało kupione z salonu jako NOWE.

Absolutnie nie twierdze ze sprzedający coś ukrywa. Nie chce go oczerniać bądź wpływać na czyjeś zdanie o tej ofercie.

To tak nawiasem :)

 

Jeśli chodzi o skórę - sprzedający twierdzi ze zakupił "skóre" na początku użytkowania.

To by wyjaśniało sprawe odnośnie VINu i tapicerki.

 

Jesli chodzi o resztę różnic pomiędzy liftingiem a e90:

Tutaj sprzedający nie ma pojęcia czemu wg VINu auto jest e90 a wygląda na poliftingowe.

Czy jest opcja by Polski salon kupił z niemiec e90. i dołożył M-pakiet by szybciej sprzedać auto?

Jednak nigdzie Polski salon tego nie wpisał. Troche dziwna sprawa, szczególnie jeśli chodzi o szyberdach.

 

Sprzedający przez telefon wydaje się być uczciwy i nie mam powodów by mu nie wierzyć, ale coś tu jest nie tak...

 

...chcesz to kupic? jeśli tak to jedziesz w właścicielem do Inchcape'a gdzie kupił to auto i ASO udzieli Ci odpowiedzi co do VINu i wyglądu auta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What a fuc.ing joke ? Miałem się nie odzywać ale co mi tam. Jak możesz jeszcze interesować się tym autem, przecież w nim prawie nic się nie zgadza. Koledzy chyba już wystarczająco dużo napisali na ten temat.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście się zastanawiali dla kogo handlarzyny robią wałki to macie odpowiedź. Ostatnio omawiana była na forum ślicznotka cabrio w której nic się nie zgadzało i za którą później "krzywo" na mnie patrzyli pachołki z miasta. Forowicz łykał jak pelikan wszystkie ściemy...ale na szczęście w porę się ogarnął. Beemeczka stoi już 4 miesiąc po mojej interwencji. Taka mala satysfakcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pieniądze, twój wybór ale ponad 60kzł jest już jakąś kwotą i lepiej poszukać jakiegoś pewnego auta nawet rok starszego. Pomyślałeś o późniejszej odsprzedaży? Za kilka lat pojawi się tutaj taki sam temat gdy będziesz chciał sprzedać to e90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś o tym pisał ale spójrz na kontroler Idrive. Masz przed liftowy. Wg mnie żaden salon od tak nie dołoży zderzaków od m-pakietu aby sprzedać auto szybciej. Auto było na bank robione. Może handlarz odkupił walnięte i sam zamiast kupować zwyczajne to okazyjnie na allegro kupił mpakietowe zderzaki. Kolejna dziwna sprawa(patrząc na ogłoszenie). Masz niby oryginalny m pakiet, skórę, navi, podgrzewane fotele elektryczne, czyli bogato, a ktoś nie dokupił ksenonów? Dziwne przynajmniej wg mnie :).

 

EDIT: Co do mpakietu: powinna być jeszcze kierownica m pakietowa a nie zwyczajna sportowa.

a jeszcze patrze na skórę. Wg mnie wysiedziana trochę. Widziałem auta z przebiegami ~70k i skóra była w lepszym stanie.

 

Samochód wydaje się bardzo dziwny. Bo wiele rzeczy wskazuje na to że jest pLCi ale lampy,przetłoczenie na masce, że po. Znawcą nie jestem, ale jako szary kowalski bym tego auta nie kupił bo za dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.