Skocz do zawartości

BMW 5 GT / F 10 ?


keystone69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeździłeś? Bo ja jeżdzę od nowości i gwarantuje Ci, że spod świateł jesteś szybszy niż 99% aut stojących a silnik ma taką elastyczność że jak powyżej 100 chcesz kogoś wyprzedzić to idzie to z łatwością. 6.0 do 100 zmierzone więc jest to prawie tyle samo co 35i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć 3.0d 245 w E61 ze skrzynią sport i szczerze czułem lekki niedosyt, a auto dużo lżejsze od F07.

Osobiście mam V8 333 PS w piątce i zdaje sobie sprawę jak auto może przyspieszać, ale 5 GT z 3.0d i w 6 sek do 100.....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gt wazy 2145kg w dowodzie. Seryjne przyspieszenie to 6.2 a ja zmierzyłem 6.0 na oponach PS4 z tym ze mam silnik 258km nie wiem gdzie czułeś niedosyt ale zależy czym jeździsz bo jeżdżąc Bugatti Chiron jak przesiądziesz się do Veyrona to tez powiesz ze masz niedosyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, niskie, spalanie jak na takie duże auto w 3.0d, jestem ciekaw jak to wygląda w 35i, czy jest to naprawdę przepaść w porównaniu do ON, jak to piszą w artykułach:


"."

 

Mam raczej ciężką nogę i mieszczę się w 13l/100 km i tak od 5lat. Na węższych zimówkach nawet 12,5

Na trasie można spokojnie zejść do 11 jadąc trochę spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spalanie w mieście przy normalnej delikatniejsze jeździe jest to 10litrow. W korkach będzie to 12. Trasa najmniej udało się zejść 6.1 jadąc 100km/h. Średnio w trasie przy 140-160 pali okolice 10 litrów.


Dodam, że z tylu mam opony szerokości 315

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno potrafi spalić więcej. To już zależy jak będziesz jeździł. Dla przykładu powiem Ci, ze E60 530d spalałem 11l średnio. Po mieście jeździłem nią trochę szybciej jednak w trasie wolniej niż obecną, która zachowuje się pewniej przy dużych prędkościach.

To duży i ciężki samochód. Nie zachęca do wygłupów na jakie można sobie pozwolić w 3 albo nawet zwykłej 5. Zresztą ten model nie służy do tego. To raczej auto za miasto - w trasie radzi sobie bardzo dobrze i pozwala na dynamiczną jazdę - nie staram się więc oszczędzać paliwa :mrgreen:

Dla mnie 13l/100 w takim samochodzie to bardzo małe spalanie przy normalnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo rzetelną opinię, wiadomo, że auto wygodne na trasy, a i do miasta się nada również,

u mnie spalanie 17-18 ltr w mieście, w trasie, jeździmy często przez Niemcy, 14 ltr max, więc 13 litrów brzmi bardzo optymistycznie.

Wolałbym wybrać z silnikiem benzynowym, tylko dużo osób mi odradzało ze względu na dużo większe spalanie w porównaniu do diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Silnik 35i i spalanie 10,5 jak byś jeździł same trasy to może tak, ale 6,5 to już Cię kolego wyobraźnia poniosła.Mam ten motor w x3 i przy spokojnej jeździe w mieście to jest od 15 w górę a w trasie minimum 10 i mniej się nie da,a bajki to dzieciom na dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.