Skocz do zawartości

Dobry mechanik linia Otwocka????


Hasan

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat w Otwocku na Staszica numer chyba 31 Barankiewicz

robią tylko BMW

tylko uważaj czasem lubią sobie policzyć zawsze pytaj o cenę za całość

a byłeś tam czy tylko o tym zakładzie słyszałeś :?: :?

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam warsztat "Auto - Kowalczyk" w Józefowie przy ulicy Piłsudskiego 54 (ulica przy torach) tel. 789-32-02. Robią wszystko wlącznie z elektryką i znają się na pewno najlepiej z okolicznych warsztatów. Jest to dosyć duży warsztat i sprawia pozory bardzo drogiego ale w rzeczywistości tak nie jest. Podadzą ci przybliżoną cenę naprawy przed jej wykonaniem. Wystawiają faktury. Robiłem tam swoją E-34 i jestem bardzo zadowolony. Koniec z partaczami... Ich stronka: www.auto-kowalczyk.pl. POLECAM. Jak ktoś chce coś zrobić taniej u prywatnego mechanika za "grosze" w tej okolicy to też mam namiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat w Otwocku na Staszica numer chyba 31 Barankiewicz

robią tylko BMW

tylko uważaj czasem lubią sobie policzyć zawsze pytaj o cenę za całość

 

Bylem tam. Robia tylko BMW. Bylo czuc zapach benzyny. Okazalo sie ze mialem odwrotnie pozakladane przewody paliwowe (czy cos w tym stylu). Pol godziny roboty i zrobione. Cena 100PLN. Gdybym oddal w moim miescie to by pewnie robili tydzien czasu po czym by stwierdzili ze silnik do wymiany. Polecam ten warsztat ale jest jedno ale :norty: Wlasciciel to totalny burak :duh: Co chwile krzyczal na swojego pracownika ktory robil przy moim aucie "DLUGO JESZCZE?" (gdzies mu sie spieszylo). Troche nie wypada mowic tak przy kliencie ktorego byl naprawiany samochod :evil: Przez to mam podejrzenie ze jeszcze cos jest nie tak bo czasem jeszcze czuje benzyne, ale bardzo rzadko w porownaniu z tym co bylo wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat w Otwocku na Staszica numer chyba 31 Barankiewicz

robią tylko BMW

tylko uważaj czasem lubią sobie policzyć zawsze pytaj o cenę za całość

 

To ostatni warsztat do którego oddał bym moje autko.

Po co dawać się naciągnąć i to jeszcze takiemu niemiluchowi jak właściciel tego warsztatu?


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam, ceny mają raczej wygórowane ;) Pytając się o części do mojego bmw e36 powiedzieli ze to stary model i nie mają części do mojego samochodu, w międzyczasie przyjechał jakiś koleś e30 to powiedzieli na wejściu , że „do takich starych dziadków to nic nie mają”. Najlepsze było jak mój kumpel, który był ze mną pytał się o jakieś części do e39 to powiedzieli, chyba juz standardowo, że to za stary model :jawdrop:.

Ogólnie to mogę stwierdzić, że poczuli monopol na częśći i zachowują się bardzo butnie w stosunku do klienta :nienie: ale jeśli chodzi o umiejętnośći serwisowe to są naprawdę w temacie i za to duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Ja też Barankiewicza przy normalnych naprawach ze względu na cenę i sposób komunikacji odradzam - chyba , że usterka jest nietypowa i nie masz wyjścia

To specyficzne traktowanie - "takich starych nie naprawiamy" - wiadomo że wynika z możliwości wzięcia większej kasy .

Po co blokować godzinę pracy mechanika za 100 zł jak można w tym czasie zarobić 200 zł

 

A co do właściciela - podobno kiedyś prowadził restaurację potem pojawiło się sporo BMW i nie bardzo kto miał zagospodarować ich naprawy stąd pomysł , na autach się znać nie musi ma od tego mechaników a że nieprzyjemny czasem kwestia wyboru czy mu to przeszkadza czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chodzi o warsztaty BMW to nie pierwszy taki warsztat który ma takie podejscie do klienta. WFK w Wejeherowie to na e30 już nie patrzą (głupia wymiana tulejiu belki to powiedzieli że dużo roboty i nie wiadomo czy wyjdą) Na e34 to tylko jeśli silniki m50. Ale widocznie tak ma być, e30 do muzeum i tyle hehehehe... Na nowszych się zarabia nie trzeba myśleć, są komputery, podpiecie 50, diagnoza 50 wiec 10minut roboty i 100 jest. Już dawno nie słyszałem o dobrym warsztacie co robi stare bawarki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,zapraszam do Otwocka na ul.Staszica 30/32 napewno da się naprawić twoje auto.

A co do cen jak nie którzy tutaj wypisują JEŚLI MACIE STARE AUTO,TO ZNACZY ŻE MAM BRAĆ MNIEJ PIENIEDZY?BO STARE?ZA NOWE PŁACI SIE TAK SAMO WZGLĘDEM CZASU PRACY I TEGO CO NALEŻY ZROBIĆ PRZY AUCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZA TYM JAK DO OKOŁA NIKT NIE PORADZI SOBIE Z PEWNYMI PROBLEMAMI TO DOPIERO JEDZIECIE DO NAS,A TAK TO ALBO DZWONICIE I PYTACIE JAK NAPRAWIĆ ALBO PRZYJEŻDŻACIE MY DIAGNOZUJEMY,POTEM SIĘ UMAWIAMY NA KONKRETNY TERMIN I CO?WAS NIE MA,BO ROBICIE U KOGOŚ INNEGO I MÓWICIE CO U NAS ZDIAGNOZOWANO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zapraszam do Otwocka na ul.Staszica 30/32 napewno da się naprawić twoje auto.

A co do cen jak nie którzy tutaj wypisują JEŚLI MACIE STARE AUTO,TO ZNACZY ŻE MAM BRAĆ MNIEJ PIENIEDZY?BO STARE?ZA NOWE PŁACI SIE TAK SAMO WZGLĘDEM CZASU PRACY I TEGO CO NALEŻY ZROBIĆ PRZY AUCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZA TYM JAK DO OKOŁA NIKT NIE PORADZI SOBIE Z PEWNYMI PROBLEMAMI TO DOPIERO JEDZIECIE DO NAS,A TAK TO ALBO DZWONICIE I PYTACIE JAK NAPRAWIĆ ALBO PRZYJEŻDŻACIE MY DIAGNOZUJEMY,POTEM SIĘ UMAWIAMY NA KONKRETNY TERMIN I CO?WAS NIE MA,BO ROBICIE U KOGOŚ INNEGO I MÓWICIE CO U NAS ZDIAGNOZOWANO!!!

 

 

1.

[...]POZA TYM JAK DO OKOŁA NIKT NIE PORADZI[...]

powinno być "[...]POZA TYM JAK DOOKOŁA NIKT NIE PORADZI[...]"

 

2.

[...]Otwocka na ul.Staszica 30/32 napewno da się[...]

powinno być "[...]Otwocka na ul.Staszica 30/32 na pewno da się[...]"

 

3.

[...]A co do cen jak nie którzy tutaj wypisują[...]

powinno być "[...]tA co do cen jak niektórzy tutaj wypisują[...]"

 

4.

[...]MY DIAGNOZUJEMY,POTEM SIĘ UMAWIAMY NA KONKRETNY TERMIN I CO?WAS NIE MA,BO ROBICIE U KOGOŚ INNEGO[...]

nie płaczemy na forum! A robią gdzie indziej bo może mają sporo taniej.

 

 

W związku z powyższym muszę spytać: w której klasie jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.