Skocz do zawartości

E39 520i 24V 99r sterownik ABS


krzysiek_guz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie poszukuje kogoś z woj lubelskiego najlepiej z Chełma kto pomoże mi sprawdzić zakupiony sterownik ABS/ASC, zostawilem samochod za granicami Polski a chcialbym sprawdzic czy nie kupilem bubla zanim polece samolotem 1500 km i zamontuje to w swojej e39 z rezultatem negatywnym. serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje ze moge liczyc na czyjas pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kolego sterownik jest mocowany na 6 srubek doslownie 5 minut, obrót kluczyka w stacyjce i wszystko jasne, aby uniknac nieporozumien w budowie podsylam zdjecie jak moj wyglada http://allegro.pl/zestaw-sterownika-abs-asr-bosch-bmw-5-e39-7-e38-i2860526223.html pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nic z tego bo u mnie jest raczej inny modul, ja mam auto z maja 98' przedlifta jeszcze z pierwotnym ASC, ktore przydlawia tylko przepustnice, Ty masz juz chyba bardziej zaawansowane, wg realoem nasze sterowniki sie roznia, ale sprawdze jeszcze organoleptycznie pod maska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam taki sam sterownik u siebie, przed samymi świętami wyzionął ducha.

Co ciekawe, za naprawę wołają ok 250pln, a wszystko ogranicza się do zlutowania/sklejenia kilku drucików wewnątrz.

Dlaczego zdecydowałeś się kupić nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam sterownik u siebie, przed samymi świętami wyzionął ducha.

Co ciekawe, za naprawę wołają ok 250pln, a wszystko ogranicza się do zlutowania/sklejenia kilku drucików wewnątrz.

Dlaczego zdecydowałeś się kupić nowy?

 

chyba człowiek napisał że samochód ma 1500 km od domu

 

jak by co to ja w swoim mam taki sterownik, jak che Ci się przyjechać do Puław to nie widzę problemu żeby go podpiąć w moim aucie

powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chyba człowiek napisał że samochód ma 1500 km od domu

Brałeś pod uwagę że mógł wykręcić sterownik jak zostawiał autko i przywieźć do PL a potem wrócić?

Jak by sie dało naprawić, 200pln i wszystko działa, jak nie, kupuje nowy, po co od razy wyrzucać kupę kasy, skoro można to zrobić taniej?

Btw, jeśli ktoś jest zainteresowany, to jest fota, i zaznaczona na czerwono najczęstsza usterka tych sterowników - przerwa na tych małych drucikach:

http://obrazki.elektroda.net/97_1264866871.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsztsko sie zgadza panowie przepalilo mi sie dokladnie wszystkie osiem drucikow, znalazlem goscia ktory powiedzial ze da rade to ogarnac sprzet mial extra do tego ale umiejetnosci mu zabraklo, za bardzo nagrzal plytke i odpadl jeden z tych brazawych (nie znam profesjonalnej nazwy) kwadracikow nad czerwona linia i zakladam ze nie da sie go juz przylutowac na to miejsce. w okolicach swojego miasta znalazlem magika ktory ma taki sterownik i zyczy sobie za niego 700 zl co jeszcze przeboleje bo nowka 1500 kosztuje. bardzo chetnie przylece i do pulaw ale prosilbym o nr telefonu aby wczesniej sie zdzwonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

Potrzebuję dokładnie coś takiego jak na w/w obrazku.

Nie za bardzo wiem jak sie to zwie i nie wiem czego szukać. Wklei ktoś linka np z allegro do najtańszej używki? jeśli sie sprawdzi i wszystko będzie grało to kupie lepszy.

 

z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej naprawić swój sterownik? Ja naprawialem przy mojej e39, wyszło dużo taniej niż zakup używki (niewiadomego pochodzenia) i śmiga do dzisiaj. Za naprawę dałem 300 albo 350 zł, nie pamiętam już dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.