Skocz do zawartości

[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki


Pawel_jaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mozecie zapodac mi jakiegos linka z tym interfejsem do Ipoda ktory mozna zamiast zmieniarki wsadzic?? Chodzi mi o linka do jakiegos sklepu/ebay bo szukam i nie moge nic znalesc co by pasowalo do e60 a nie chce kupic czegos co nie bedzie zle.

I jeszcze pytanko czy po wyciagnieciu i odpieciu zmieniarki wszystkie potrzebne kable sa na miejscu czy trzeba cos rokrecac no i czy to dziala na zasadzie P&P czy trzbea kodowac

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Ok juz znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niedawno kupiłem e60 z 2004r.Czytałem wcześniejsze posty ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi,więc zadam kilka pytanek związanych z audio.

 

1.Do czego służy przycisk,na którym widnieje znaczek głośnika w podłokietniku oraz miejsce obok niego?

2.W podłokietniku od strony deski rozdzielczej mam jakby mały otwór,który można zamknąc lub odsłonić.Także nie znam jego funkcji.Myślałem,że jest to AUX,lecz nie mam kabla co za tym idzie nie mogę tego sprawdzić.Ujawnicie o co chodzi? :D

3.Te pytanko najbardziej mnie interesuje.Widziałem,że w niektórych wersjach e60 w schowku mają zmieniarkę CD,lecz po wyjęciu zaślepki okazało się,że u mnie jej nie ma.Jest wolne miejsce,lecz zmieniarki brak :/.Zmieniarka była wyposażeniem standardowym w tych samochodach czy można jakoś inaczej odtwarzać CD?Z tego co się orientuję to odtwarzacz pod nawiewami służy do czytania płyt z navi.

 

Drodzy użytkownicy,doradzcie mi jak to ugryźć,bo może sami wczesniej przerabialiście to.Generalnie chodzi mi o to aby słuchać muzyki z CD lub USB ,ew. AUX.Jeśli będzie potrzeba mogę podać na PW VIN pojazdu.

 

Także czekam na odpowiedzi.Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2- to nawiew chłodnego powietrza do podłokietnika, w celu schłodzenia np coli.

3- cd zmieniarka nie była we wszystkich, trzeba dodawać światłowody jeśli ich nie ma a chcesz doposażyć. DVD w navi jest do płyt nawigacji a pod spodem CD do CD, ale dvd też można audio otwarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam zakupiłem interfejs do ipoda z mini pasuje p&p miałem wczesniej zmieniarke w schowku ale nie odtwarzała płyt nie wiem tak kupiłem samochód prawdopodobnie laser padł ale w idrivie pokazuje 6cd problem w tym że po podpięciu ipoda łaczy sie ipod z interfejsem ale idrive go nie widzi rozumiem że trzeba go aktywować mógłby mi ktoś napisać jak krok po kroku dodać ipoda w ncs expert?

znalazłem instrukcje :

dodajemy w FA;

+IPOD

MODUŁ ;CAPPL

MP3_CCC

extern lub full

CDC

aktiv

 

jednak bede to robić pierwszy raz i nie chce nic popsuć mam kabel i zainstalowana inpe i ncs expert ale pierwszy raz bede to kodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Posiadam BMW E61 Poliftowe z 2007r z Navi Professional (CCC), w VINie jest opcja (6FL), w podłokietniku jest port USB i AUX

 

Mam problem, po podłączeniu Pendrive'a sformatowanego na FAT32 z muzyką w formacie Mp3, świeci się dioda na pendrive'ie, a na ekranie nie widać pendrive'a. Samochód nie widzi pendrive'a, nie ma go na ekranie i przez to nie da się słuchać z niego muzyki. Próbowałem z 4 pendrive'ami, formatowałem je ponownie (na FAT/FAT32) i nic to nie dało.

 

Niektóre pendrive'y, które próbowałem podłączyć, wcześniej były widziane w E91 i F11, samochody je widziały i można było słuchać muzyki.

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Bmw e61 530d 2004r. mulf1,zmieniarka też jest w schowku chciałbym dołożyć USB i AUX żeby odtwarzać muzykę z pena lub smartfona, ipada bo płyty to chyba wiekowe. Co muszę zrobić? Czy da sie zrobić żeby w miejsce zmieniarki podpiąć USB

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam,

Podepnę się pod temat bo nie widzę sensu otwierania nowego, z grubsza chodzi o to samo. Posiadam E60 523 z grudnia 2009r. Nawigacja chyba ostatnia z możliwych w tym modelu, jest BT, jest USB, jest AUX (z tyłu). Paruje mi iPhone bez problemu jednak działa on tylko w charakterze telefonu. Kontakty kopiuje, rozmowy odbiera/wykonuje, na ekranie widać zasięg, wszystko git tylko nie mam pojęcia jak streamować z niego muzykę. W przypadku podpięcia słuchawek BT pod ten telefon w miejscu logo BT na górnej belce pojawia się ikonka słuchawek. Tutaj przy prawidłowym sparowaniu nic się nie zmienia. Ikona BT nadal jest (jakby nie był wcale połączony). Przy włączeniu czegoś z serwisu Tidal, Deezer, etc. muzyka leci z głośnika iPhone. Znalazłem gdzieś na YT filmik jak gość aktywuje opcję multimediów via BT, jednak u mnie tej opcji nie widzę. Czy ktoś coś może więcej powiedzieć na ten temat? Jest możliwość streamowania muzyki z wykorzystaniem tego co mam na pokładzie czy tylko posiłkowanie się tym co już było zasugerowane dla posiadaczy starszego iDrive bez BT?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Witam, chciałbym podpiąć się do tematu. Mam w swoim E61 taki zestaw pod iPoda: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0412795-adapter-przewodu


Czy używając przewodu z tego zestawu mogę podłączyć zmieniarkę CD lub jakiś emulator zmieniarki?

Edytowane przez k4amyyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podpiąć się do tematu. Mam w swoim E61 taki zestaw pod iPoda: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0412795-adapter-przewodu


Czy używając przewodu z tego zestawu mogę podłączyć zmieniarkę CD lub jakiś emulator zmieniarki?

Oryginalna zmieniarkę podłączysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.