Skocz do zawartości

[e60] iPhone / USB / Magazyn na płytki


Pawel_jaw

Rekomendowane odpowiedzi

A może ipod ??
, a czy w autach z przed liftu 03.2006 da się tak podłączyć ipada aby sterowanie było w idrive bezpośrednio ??

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

 

 

jakieś szersze info ipad i co jeszcze potrzebuje autko bez nawi ..... tylko cd ...

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło w tym temacie stwierdzenie, że po lifcie jest gniazdo USB - gdzie je można znaleźć?

 

CAPAZ prośba do Ciebie: Jakbyś miał moduł ipod to weź mnie pod uwagę jako pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra

 

nigdzie nie mogę tego modułu namierzyć a ten mask gdzie szukać ?? no i jaki koszt ...... ?? czy możesz to załatwić ??

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

znalazłem coś takiego Dension Gateway 500S

https://www.car-tronic.pl/dension-gateway-500s-bluetooth-audi-bmw-mercedes-saab-volvo-aston-martin-porsche-p4260.html

 

fajna sprawa ipad, iphone i blutooth (nie mam ;(), czy to się nadaje do E60 bez navi i czy nie ma tańszej alternatywy ...

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod MASK'a można podłączyć tylko ori BMW interface iPod. Dension będzie hulał jedynie na navi pro najlepiej z CD-text'em . Podłączenie interface'u ipoda bmw jest banalne, szczególnie jeśli masz już zmieniarkę CD. U siebie sam tak zrobiłem, mam navi pro, odpiąłem zmieniarkę podpiąłem interface, całość trwała 10min, koszt interface'u to coś ok 300zł na allegro. Jednak moje auto wyjechało z fabryki z MASK, w aso pytałem czy da radę podpiąć pod niego interface iPod'a, doradca serwisowy wklepał w komputer VIN i powiedział, że da radę, tylko koszty były zdecydowanie inne... Interface 700zł + instalacja kolejne 700zł... Za wyjęcie zmieniarki ze schowka podpięcie interface'u i ewentualne kodowanie +IPOD do FA, chociaż skoro miałem już CDC dodane, a interface jest emulatorem zmieniarki to wcale nie wiem czy byłoby to konieczne (w navi pro na pewno nie jest), w każdym razie cena kosmos jak za robotę którą mieli zrobić. Jeśli ktoś nie ma zmieniarki, też może sobie podpiąć taki interface, bo w zestawie jest komplet wiązek, do radia. Jedyna trudność to demontaż schowka i radia aby wszystko ze sobą spiąć, poźniej pewnie kodowanie aby MASK/Navi Pro/Business wiedział o istnieniu interface'u i tyle.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odkopię troche temat ,ale chciałbym się was zapytać czy jeśli mam E60 po Lifcie i Navi Buisness bez wyprowadzenia pod Zmieniarke i USB to mogę śmiało dokładać Interfejs iPod'a czy nie bardzo ? W razie W podaje VIN BX99705

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko trzeba poszukać na alledrogo za rozsądne pieniądze. Znalazłem ale cenią sobie 900 zł, nawet jest ogłoszenie tu na forum. Wstrzymam się jeszcze bo może trafi się taniej :)

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie szybkie pytanko bo już zbieram kaske na tą całą zabawe ale czy pod ten interfejs można podpiąć każdy rodzaj iPod'a ? poczynając od iPod Shuffle, a skończywszy na iPod Classic (oczywiście wszystkich generacji) ?

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Moj problem polega na tym ze korzystajac z portu USB w podlokietniku piosenki na pen drivie (2GB - FAT32) przeskakuja, tzn. piosenka gra do pewnego czasu i sama zmeinia sie na inna... Auto potrzebuje ok 20sek na wykrycie pena. Moze kluczowy jest format plikow podczas formatowania pena ?

 

Problemem drugim jest odtwarzanie plyt mp3 w odtwarzaczu w desce rozdzielczej(brak zmieniarki) dzieje sie dokladnie to samo co z pen drivem. Tutaj kluczem moze byc predkosc zapisu na plycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witam. Z racji tej że temat został założony dość dawno to postanowiłem go odświeżyć i zapytać czy da się jakoś tanim kosztem założyć port usb? Nie posiadam zmieniarki, wyjście aux jest tylko brakuje mi portu usb. Jeśli ktoś to rozparacował proszę o pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.