Skocz do zawartości

Akcja serwisowa na cewki zapłonowe


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnio dzwonił do mnie kumpel z ASO BMW i mówił o akcji serwisowej na wymiane cewek zapłonowych. Zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę. Ja mam u siebie silnik N43. Auto z 2009, przebieg niecałe 20 000 km. Nie pytałem od którego rocznika/przebiegu obowiązuje ta akcja.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam to za soba, ale mialem tez wymieniany przeplywomierz... Bo auto tracilo moc i dziwne dzwieki slyszalem na 2gim i 3cim biegu... Myslalem ze to wtryski, ale po dwoch dniach testow ustalili ze to prżeplywka... Chcieli mnie skasowac 340 funtow, ale powiedzialem ze sie nie zgadzam bo auto ma 22tys mil i pelna historie serwisowa... To zdredukowali cene do 142 funtow... Auto teraz smiga super... Cewki tez nowe boscha :)) za free oczywiscie..jakbys wiedzial cos o jakis innych akcjach serwisowych daj znac, bo mam ten sam silnik....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam to za soba, ale mialem tez wymieniany przeplywomierz... Bo auto tracilo moc i dziwne dzwieki slyszalem na 2gim i 3cim biegu... Myslalem ze to wtryski, ale po dwoch dniach testow ustalili ze to prżeplywka... Chcieli mnie skasowac 340 funtow, ale powiedzialem ze sie nie zgadzam bo auto ma 22tys mil i pelna historie serwisowa... To zdredukowali cene do 142 funtow... Auto teraz smiga super... Cewki tez nowe boscha :)) za free oczywiscie..jakbys wiedzial cos o jakis innych akcjach serwisowych daj znac, bo mam ten sam silnik....

 

Przepraszam ale akcja serwisowa nawet po 5 latach jest za darmo. Zapłaciłeś 142 funty. Chyba że to cena za przepływomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się również załapałem niedawno na akcje serwisową związaną z wymianą cewek, mimo iż auto 2007r.

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dzisiaj dzowniłem auto 12.2008 akcja mnie obejmuje jestem umówiony na poniedziałek - wymiana cewek plus oglądanie auta na podnośniku czas 3-4 godziny... Pozdrawiam i dzięki za informację :)
Don't follow the rules. Make them..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem zobaczyłem wymieniłem - wszystko free - czekałem jakieś 3 godziny na auto - umyli oraz posprzątali w ramach usługi :)

 

Co do róznicy pracy nie widzę, ale wierze, że zrobili dobrze ;)))

 

Akcja obejmuje wszystko Ex ale do jakiego rocznika czy końcówki VIN koleś nie potrafił odpowiedzieć..

 

 

Pozdrawiam

Don't follow the rules. Make them..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja różnic też nie widzę po wymianie bo wszystko było ok. Cewki wymienili, sprawdzili auto pod kątem elektroniki, umyli auto aha i Pan z serwisu na moją prośbę zrobił wydruk historii serwisowej z DE wszystko za free.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja potwierdzę to co napisałem wcześniej - ja nie widzę różnicy - może dlatego, że moje auto ma 49tyś przebiegu. A może nie trafiłem na wadliwy model... Ważne, że auto bylo w ASO porobili testy - sprawdzili na podnośnikach i jest OK - :) Lubię akcję serwisowe :)
Don't follow the rules. Make them..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
wiem ze minal rok od tych akcji ale jest mozliwosc ze ta akcja nadal trwa?? kupilem jakis czas temu auto z 2005r ale z pelna historia serwisowa w autoryzowanym serwisie w niemczech i wlasnie przewiduje ze mam problem z cewkami bo silnik 320i N46 dalikatnie faluje na biegu jałowym... warto podjechac do serwisu i sie zapytac czy dac sobie spokoj??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.