Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jak uaktywnić te fotoradary? Nagrałem płytkę i niestety na mapie nie ma żadnych fotoradarów. Czy coś robię nie tak? Dzięki.

 

Nieaktualne, sorry, bo ie doczytałem. Już wszystko jasne.

 

Czy jest jakieś ostrzeżenie o fotoradarach typu jakiś gong czy "pikanie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Sorki jeśli coś zaśmiecę ale jestem tu nowym użytkownikiem zarówno forum jak i samego BMW :)

 

Moje pytanie dot możliwości zaktualizowania Navi Professional w moim aucie e91 320d z 09.2009 roku. Bo szukając na forum zauważyłem (nie wiem czemu) ale wszystkie nowości są np. do e91 ale do 2008 roku, a nie mogę znaleźć do wersji po FL.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałby ktoś rade wrzucić to na Turbobita albo na jakiś inny DARMOWY.

Z tych mi ściąga max. 50 kb/s a mam neta 10 mb..

 

Hej,

 

Zawsze można kupić w ASSO, będzie szybciej.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mam pytanie bo nie wiem gdzie pytać

mam navi bussines chyba ( tak na panelu jest napisane i jest jeden slot na płyty) , i nie wiem czy ta płytka (DVD3) będzie u mnie chodzić.

czy ktoś może mnie wesprzeć informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę się z Wami podzielić własnym doświadczeniem w nagrywaniu map na płytki.

Przez ostatnie kilka dni nagrywałem mapkę Polski różnym sposobami i efekt był taki sam, czyli brak odczytu w nawigacji.

Poczytałem na forum i kupiłem kolejny zestaw płytek, tym razem Verbatim DVD +R, nagrałem z prędkością 3x (jest to najmniejsza prędkość mojej nagrywarki) i ku mojemu zaskoczeniu mapka śmiga w nawigacji :).

Więc okazało się że bardzo ważny jest wybór dobrego krążka DVD, polecam Verbatim DVD +R (sprawdzone).

Nagrywałem softem ImgBurn.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z uruchomieniem tej nawigacji, jestem troche zielony w tych sprawch bo nigdy wczesniej nawet nie wyciagałem płyty z napędu, ale do rzeczy:

-pobrałem DVD3 -> nagrałem -> uruchomiłem

i tu pojawił sie problem, pokazuje mi tylko główne drogi (krajowe) czyli pokazuje trase od dużego miasta oddalonego o 50 km, czyli już dokłdniejsza jest moja stara mapa z 2008r. :(

Wyczytałem ze najpierw trzeba uruchomić DVD1, pobrałem -> nagrałęm i dokładnie to samo.

Narazie nie pobieram DVD2 bo nie wiem czy to caś mnie poratuje.

Prosze o porade co robie źle. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. :)

Mam problem w identyfikacji, którą z dwóch wersji map powinna pasować do mojej beemki. :?: Professional czy Business

Mam E61 520d A Touring z 11.2008r. Moja nawigacja jest na cały ekran.

Jak wszedłem do mojego navi to podało że mam obecnie: "ECE BMW 1.2.4 Road Map Europe PREMIUM 2008-2"

Proszę o podpowiedź. :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomóżcie - nawigacja 2013 business mi śmiga aż miło, nagrywałęm x4 płyta verbatim (sony nie działała), i próuje zainstalować wersje PROFFESIONAL żeby mieć fotoradary i robie wszystko tak samo i nie działa za nic w świecie, pomocy. : (

 

edit: dodam, że od razu zassałem płyte nr3 a nie po kolei jak niektórzy. niech ktoś mi wytłumaczy krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem tu nowy więc pierwsze powiem Wszystkim cześć :D . W takim ściąganiu jestem zupełnie zielony, z okna trzeciego z kolei ściągam pierwszy folder, jak chcę ściągnąć następny, to pokazuje, że muszę czekać godzinę. Czy to normalne czy ja coś źle robię? pozdrawiam i z góry dzęki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W przypadku darmowej usługi pobierania plików często tak jest, więc to nie tak, że coś źle robisz. Zawsze można wykupić płatny dostęp - wtedy nie musisz czekać a do tego transfer jest lepszy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.