Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
:lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Długo sprzedaje, coś mi się wydaje, że to auto od słynnego na cały bmw-klub zenka pestki :) kolega w 2015 musiał mu zapłacić pewnie grubo powyżej 40k :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dużo by pisać, ogólnie osoba, która nie potrafiła utrzymywać nerwów na wodzy pisząc na forum. Auta raczej miał dobre choć była wtopa z chyba dwoma egzemplarzami i jakaś redakcja zrobiła o tym artykuł, chyba auto świat..poszukaj sobie. Krytykował prawie wszystkie e46 w dziale do oceny i zapraszał po swoje..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam dobrej sztuki 6 cylidrowej do około 20 tys. Z coupe zrezygnowałem, bo chyba za mały budżet. Czytałem czytałem i już sam nie wiem co było by najlepszym rozwiązaniem w tej cenie i przede wszystkim co będzie najłatwiej znaleźć w dobrym stanie ? Szukam czegoś w mpakiecie i żeby miało ciekawe wyposażenie. Wolę nawet starszy rocznik ale zadbany i żeby cieszył oko. Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tym budżecie znajdziesz przedliftowego coupe z r6, jakiś polift 320/325i też się znadzie, gorzej z m-pakietem. Sedanów do wyboru do koloru.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touring w m pakiecie z ładna felgą moim zdaniem wygląda świetnie . A jeszcze jak będzie r6 bp/lpg to w ogóle bajka jeśli chodzi o wygląd + użyteczność . 20kpln tak na granicy mi się wydaje , ale powinno coś się trafić. Sam takiego szukałem kiedyś nim się zdecydowałem na 330da od znajomego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jakiś polift 320/325i też się znadzie, gorzej z m-pakietem" czyli jeżeli chodzi o mpakiet coupe to lepiej szukać przedlifta ? Z tego co patrzyłem to jest duża rozbieżność bo od kilkunastu do nawet dwuadzieścia pare tys. zł. I teraz żeby nie przepłacać i wybrać optymalnie. W sumie toruing też być może, chociaż wstępnie się przymierzałem do 320ci 2003 r. w mpakiecie. Ze względu na duże widełki cenowe zacząłem się zastanawiać nad sedanem i starszym rocznikiem ale za to w lepszym stanie bo nie wiem czy do 20 te polifty są ok a tym bardziej coupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oglądaj, sprawdzaj i bierz to co jest w lepszym stanie a który i za ile będzie to nie da się tak powiedzieć. O poliftowym 325/330ci w m-pakiecie na pewno możesz zapomnieć, jakieś biedne 320ci po przejściach może może.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale mówisz o coupe ? Czy sedana/touringa w mpakiecie też sobie darować po lifcie ? Ps. widzę, że jesteś z okolic Wrocławia. Właśnie z tych okolic chciałbym coś znaleść, ewentualnie jakiś dobry warsztat który by mi sprawdził auto. Coś polecasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie znam warsztatu, sam robię oględziny przedzakupowe bmw. Z reguły jak ktoś szuka coupe to trudno mu proponować touringa..na pewno będzie tańszy i powinien być większy wybór.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Szukam dobrej sztuki 6 cylidrowej do około 20 tys. Z coupe zrezygnowałem, bo chyba za mały budżet. Czytałem czytałem i już sam nie wiem co było by najlepszym rozwiązaniem w tej cenie i przede wszystkim co będzie najłatwiej znaleźć w dobrym stanie ? Szukam czegoś w mpakiecie i żeby miało ciekawe wyposażenie. Wolę nawet starszy rocznik ale zadbany i żeby cieszył oko. Co polecacie ?

To lpeij szukaj e90 :cool2:

Ja ost kupilem 330xd stan perfekcyjny z orginalnym przebiegiem w cenie polskich rodzynkow e46 :norty:

Ps mam 330d 2004 eu4 216 na sprzedaz jak cos pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jeżeli czy to za przedlifta czy to polifta coupe w mpakiecie nastawiać się trzeba na około 25tys. to wolę sobie odpuścić i poszukać coś w mpakiecie najlepiej sedan. Nie potrzebuje porady w kwestii coupe/sedan/touring. Chcę się tylko zorientować w cenach jak to się ma w stosunku do ogłoszeń bo jak wspomniałem, rozstrzał jest duży. A że dużego doświadczenia nie mam to lepiej podpytać tych co się lepiej znają (bo z tego co czytałem to niektórzy po samych zdjęciach odrazu mówia czy przeróbka po angliku, orignalne części itd. ). Z tego co piszecie to narazie dowiedziałem się, że cope w mpakiecie to lepiej szukać powyżej 20, a czy touringi są droższe od sedanów ? I druga kwestia czy do 20 tys warto coś szukać w mpakiecie (to jest warunek konieczny) czy też sobie odpuścić ? Pojawia się propozycja e90 ale wydawało mi się, że to raczej przedział ok 25-30tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Touring z reguły jest tańszy od sedana i spokojnie znajdziesz coś ciekawego w tym budżecie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie do 20tysi wyrwiesz jakiegoś przedlifta 320ci lub 323ci w dobrym stanie. Tylko czasu nie ma za dużo, bo od zeszłego roku jak na rynku zabrakło e36 coupe to ceny idą już do góry za dobre egzemplarze. Sam jeśli miałbym wybór między sedanem a touringiem brałbym touringa polifta (bo mi się bardziej podoba). Kolega sprzedawał ostatnio 330xi touring 2001 rok poniżej 19tysi. (ale bez mpakietu) Jeden element malowany, stał parę dni, pierwszy który przyjechał to kupił. Pamiętaj tylko o słynnych już mocowaniach sanek w przedliftach. Zabezpieczenie antykorozyjne takie samo w przed i po liftach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tanio. A ja kupet w 3 0 szukam co najmniej od 18 :P

Nawet biorąc pod uwagę opłaty cena jest atracyjna a biorąc pod uwagę super stan samochodu ,super niski przebieg to musi to być super okazja co już jest podejrzane w tym kraju :mrgreen: Mną się raczej nie sugeruj bo ja laik jestem,sam jestem ciekaw co o tym myślą forumowi spece ale jak pojedziesz oglądać to się przyłóż. Może akurat to ta oferta jedna na milion ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spasowanie przodu pozostawia trochę do życzenie, ale błotniki wyglądają na lakierowane (pewnie ruda) i to może być przyczyna, te szare i płaskie stołki mocno odstraszają, cena niewygórowana, kwestia stanu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekkw najpierw to zdobądź VIN i zweryfikuj przebieg bo jest ewidentnie handlarski... Druga rzecz to sprawdź miernikiem lakieru nadwozie i dokładnie ile już ruda auta zjadła. Powiem Ci tak: ja kupiłem swoją w bardzo dobrym stanie bezwypadkową i zweryfikowałem przebieg (246 tyś km 2005 rok) a i tak w pierwsze 3 miechy zrobienie wszystkiego na tip top wyszło mnie lekko ponad 3 tyś zł. :D Jak kupisz zaniedbaną i odpicowaną to ci 5 tyś braknie żeby ją porządnie zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.