Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Stanisława nie słuchaj, on wszędzie widzi auta po dzwonie z sarną..takie zboczenie :roll: ładna jest, tylko ten płock :? zdobądź vin, potwierdź przebieg i oględziny.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupiłem 5 miesięcy temu bmw z silnikiem 1.8 i powiem szczerze, że od tamtej pory miałem parę bolączek i teraz też mam... do tego przepala olej i wyciek spod simeringu wałka rozrządu... teraz bym się trzy razy zastanowił nad zakupem tego modelu bez względu na to jaki ma silnik pod maską...
"Wszystko dobre jak się nie psuje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy modele z 1999 miały jakieś problemy wieku dziecięcego dla których powinienem ich unikać? Konkretnie chodzi mi o 323ci.

Mają, mają, wszystko jest w tym temacie, albo po umiejętnym użyciu googla

ja kupiłem 5 miesięcy temu bmw z silnikiem 1.8 i powiem szczerze, że od tamtej pory miałem parę bolączek i teraz też mam... do tego przepala olej i wyciek spod simeringu wałka rozrządu... teraz bym się trzy razy zastanowił nad zakupem tego modelu bez względu na to jaki ma silnik pod maską...

Jak już marudzisz to powiedz za ile kupiłeś i jaki to auto miało niby przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 tysięcy jasne nawet moja mama zrobiła yarisem używanym tylko do pracy 250 tysięcy w takim samym okresie czasu , samochód od nowości w domu :cry2:

 

Gratuluję okazji :cool2:

 

Weź człowieku nie trolluj, mamy tu od tego specjalistów. Ja rozumiem, że jedyną osobą na forum, która za auto nie przepłaciła, ani nie kupiła ulepa, jest zawsze autor posta, ale zlituj się. Nic nie wiesz na temat autora, ani jego auta, ale wyrok już wydałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłem bo uważam, że e46 nie jest warte ceny którą musiałem zapłacić, za nie ulepa.

 

Wyrok no logicznie pomyślmy, ktoś kupił kombi aby jeździć po bułki do sklepu oddalonego o 1km prawda dzięki czemu przez 16 lat nabił tylko 180 tysięcy, no nie muszę widzieć samochodu aby wiedzieć, że licznik był kręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłem bo uważam, że e46 nie jest warte ceny którą musiałem zapłacić, za nie ulepa.

 

Wyrok no logicznie pomyślmy, ktoś kupił kombi aby jeździć po bułki do sklepu oddalonego o 1km prawda dzięki czemu przez 16 lat nabił tylko 180 tysięcy, no nie muszę widzieć samochodu aby wiedzieć, że licznik był kręcony.

 

Gów... wiesz mam drugie auto od nowości, rocznik 2004 i 160 tyś... ale ok takich jak ty jest pełno... twoje auto najlepsze, cacy i do tej pory wymieniłeś może zraz drążek kierowniczy i żarówkę... sam byłeś kręcony... auto sprawdzane po numerze VIN, no ale pan wszechwiedzący wie najlepiej... są droższe i tańsze auta z takim przebiegiem a nawet mniejszym hahaha

"Wszystko dobre jak się nie psuje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To są uroki n42/n46. Każdy kupujący e46 z tym silnikiem musi wiedzieć na co się porywa. Ale przynajmniej mało pali (benzyny :P ).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt benzyny pali mało co mnie zdziwiło, przy spokojnej jeździe tak 100-110 można zejść na trasie do 5,4 przynajmniej tak u mnie wskazywał komputer... a co do oleju no trudno się mówi czeka mnie wymiana uszczelniaczy... póki co zdiagnozowano wyciek... trzeba brać poprawki na mechaników bo to prawdopodobnie z okolic pompy vacum a nie żadne uszczelniacze wałków rozrządu... jakby ktoś miał blokady do vanosa i wałków to będę wdzięczny za informację :)
"Wszystko dobre jak się nie psuje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po czym mamy doradzić czy grzechu warta? Po wnętrzu, którego nie ma zdjęć? A może tam w środku jest kurnik? :roll:

Z takim przebiegiem to powinna być igła, funkiel nówka nie śmigana, ale to trzeba potwierdzić w serwisie.

 

To fakt benzyny pali mało co mnie zdziwiło, przy spokojnej jeździe tak 100-110 można zejść na trasie do 5,4 przynajmniej tak u mnie wskazywał komputer...

To zweryfikuj to po zatankowaniu pod korek, bo wartość jest interesująca :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje tylko to co pokazał komputer, przy dłuższej jeździe na trasie :) nie twierdzę uparcie, że świętością są jego wskazania.

 

Co do autka to coś mało tych zdjęć i jakoś drogo jak na model z 2004 r., ogólnie trafić na dobrze zadbany model to jak gra w totka :)

"Wszystko dobre jak się nie psuje" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poliftowe coupe z przebiegiem 130kkm za 20k to dużo? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30? Ja bym obstawial, ze 50. Szkoda, ze nie wiedzialem kilka lat temu ze e46 tak będą zyskiwały wartość to bym kupił kilka i teraz pewnie by były warte 40k. Ludzie kto wam da 30k za 320d no badzmy powazni. Wystawisz takie auto za 30k to przez pol roku nie bedzie ani jednego telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scealfada16 No popatrz, a my mamy Peugeota 206 w domu od nowości od 2001 roku, mama tylko dojezdza nim do pracy i ma najechane 99 tyś.

 

 

A teraz pytanie do ludków oblatanych w temacie, ale nie tych co tylko szczekają na forum. Zamierzam zakup e46 z silnikiem m54. Przeznaczyć chcę na ten cel około 18 tyś i najlepiej, żeby fura miała LPG (tylko błagam o zaprzestanie rozpętywania gównoburzy o gazie). Jeżeli będzie bez LPG to i tak go założę. Czy jest szansa ustrzelić coś sensownego w tej kwocie, czy będą to same pozajeżdżane ulepy? Wersja nadwozia w jakiej szukam to z początku sedan, a wczoraj oglądałem coupe. Malowane tu i ówdzie, silnik miał być suchy, a gdzie niegdzie były przepocenia. Ogólnie cena ok 15 tyś, silnik 2.2, ale miałem blisko to podjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gazem nie, bez gazu myślę że upolujesz tylko bądź świadom, że instalacja do 3,0 to min 4 tysiące plus strojenie na korekty/afr bez tego szybko kupisz nowy silnik. Przy mniejszych wersjach M54 cena gazu podobna jak i spalanie więc raczej chyba lepiej brać 3,0 tyle samo będziesz miał kłopotów jak inne m54 a więcej fanu z jazdy.

 

Moja miała do pracy 25km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, rozmawialem z gazownikami z mojej miejscowosci i cena gazu od 3 do 4 tys. Zalezy jakie padzespoly. Mysle, ze 3.0 moze byc ciezko upolowac, bo staram sie szukac rocznika od 2001 roku, czasem mozna zalapac sie na polift, a w razie sprzedazy latwiej puscic taka sztuke. Silniki jakie patrzylem to 2.2 i 2.5. Jest jedna sztuka 2.5 litra, 2001 sedan z LPG, ale az ponad 600 km ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz szukac to wchodz zawsze w dział "Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż" i wklejaj temat z numerem VIN, na pewno ktoś ci pomoże ;) Tylko pamiętaj że idealnej sztuki u nas w PL nie kupisz.. nawet i za 25k :x Tylko sprawdzone oferty prywatne, handlarzy omijaj szerokim łukiem.

 

Sam jestem w podobnej sytuacji tyle że szukam 323ci przedliftowego do 20k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.