-
Zakup bmw E87, który silnik benzynowy wybrać?
Na samochód chcę przeznaczyć 25 tyś zł, także celuję w model po lifcie. Trochę mnie zmartwiłeś tymi benzyniakami. Diesel to odpada kompletnie, bo bardzo krótkie odcinki będą robione tym samochodem.
-
Zakup bmw E87, który silnik benzynowy wybrać?
Witam, Jestem w trakcie poszukiwań samochodu dla mamy. Porusza się tylko i wyłącznie po mieście, także silnik tylko benzynowy. Z tego co widziałem, to chyba żaden z tych benzyniaków nie jest oszczędny? Ludziom 1.6 pali ponad 10 w mieście. Które silniki warto brać pod uwagę?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@puzon :D Moj kac nie pozwala mi wzniesc sie na wyzyny pismiennictwa, ale czy tobie sie cos nie poyebawszy? Masz stare padlo, a smiejesz sie z "cebulactwa"? U siebie na wsi, w Choojwiekądowie Dolnym moze i robisz furore, jak podjezdzasz pod sklep oddac butelki na wymiane i kupic Tatre, ale niestety swiat wyglada troche inaczej. PS. Z tym slownictem to musialem namotac, zeby cenure przeszlo.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@ Tefugioss Właśnie ja potrzebuję samochodu na gwałt. Sam szukam już go dobre 4 miechy. Chyba skończy się tym, że kupię coś miejskiego i będę tym mykał i szukał czegoś dalej. @Faliszewice To fakt. W tym co oglądałem, nie wiem czy Vanos nie dawał już o sobie znać. Przyłączam się do pytania :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Właśnie też tak czuję, że większość e46 w PL są użytkowane przez młodych gniewnych. Z kolei chciec sprowadzać z niemiec to grubo ponad 2 tyś do opłat trzeba doliczyć. Ewentualnie zostaje kupić jakąś mniej zamęczoną markę.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tzn, rozmawialem z gazownikami z mojej miejscowosci i cena gazu od 3 do 4 tys. Zalezy jakie padzespoly. Mysle, ze 3.0 moze byc ciezko upolowac, bo staram sie szukac rocznika od 2001 roku, czasem mozna zalapac sie na polift, a w razie sprzedazy latwiej puscic taka sztuke. Silniki jakie patrzylem to 2.2 i 2.5. Jest jedna sztuka 2.5 litra, 2001 sedan z LPG, ale az ponad 600 km ode mnie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@scealfada16 No popatrz, a my mamy Peugeota 206 w domu od nowości od 2001 roku, mama tylko dojezdza nim do pracy i ma najechane 99 tyś. A teraz pytanie do ludków oblatanych w temacie, ale nie tych co tylko szczekają na forum. Zamierzam zakup e46 z silnikiem m54. Przeznaczyć chcę na ten cel około 18 tyś i najlepiej, żeby fura miała LPG (tylko błagam o zaprzestanie rozpętywania gównoburzy o gazie). Jeżeli będzie bez LPG to i tak go założę. Czy jest szansa ustrzelić coś sensownego w tej kwocie, czy będą to same pozajeżdżane ulepy? Wersja nadwozia w jakiej szukam to z początku sedan, a wczoraj oglądałem coupe. Malowane tu i ówdzie, silnik miał być suchy, a gdzie niegdzie były przepocenia. Ogólnie cena ok 15 tyś, silnik 2.2, ale miałem blisko to podjechałem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam. Mam pytanie odnośnie BMW E46. Wiem, że ma realny przebieg 180000, gdyż osoba ma ten samochód od nowości i jest to starszy pan, znajomy rodzicow. Kwotą za jaką będzie chciał go sprzedawać to koło 12 tyś zł. Jeździłem już tym samochodem, 2.0D 136km (czyli ten awaryjny) jak dla mnie, albo ten silnik jest taki słaby, albo coś nie halo z nim już jest. Raczej słabo przyspiesza jak na te 136km, może już turbo sie konczy? Jak sie cisnie na jedynce i zmienia bieg, to słychać taki jakby blow off :) Nie wiem czy to oznaka konca trubiny, czy tak ma byc, bardzo delikatnie to slychac, ale jednak. Jeszcze przy gaszeniu silnika troche zatelepie buda, nie wiem czy to poduszki silnika, czy moze cos innego. Dziwnie tez odpala, nie od pierwszego, tylko jakby swiecie byly nie do konca dogrzane, z 2 razy zakreci i dopiero pali, moze to i faktycznie juz swiece wysluzone sa. Pytanie moje jest takie, czy ten samochod, z tym silnikiem będzie sprawial problemy? Pomijam juz to turbo, ale chodzi mi o typowe bolaczki tego 136km silnika. Pakowac sie w ten samochod? Plus to ze wiem co biore, wiem ze nie mial nigdy wypadku, wiem ze nigdy nie byl katowany. Wyglada jak nowka, caly czas garazowany itp. Tylko czy to nie jest tykajaca bomba? Chodzi mi glownie o to, czy z takim porzebiegiem ten samochod jeszcze pojezdzi, czy zaraz cos sie posypie?
-
BMW E46 2000r. 2.0D 180 000 realny przebieg!
czarnyblack opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Mam pytanie odnośnie BMW E46. Wiem, że ma realny przebieg 180000, gdyż osoba ma ten samochód od nowości i jest to starszy pan, znajomy rodzicow. Kwotą za jaką będzie chciał go sprzedawać to koło 12 tyś zł. Jeździłem już tym samochodem, 2.0D 136km (czyli ten awaryjny) jak dla mnie, albo ten silnik jest taki słaby, albo coś nie halo z nim już jest. Raczej słabo przyspiesza jak na te 136km, może już turbo sie konczy? Jak sie cisnie na jedynce i zmienia bieg, to słychać taki jakby blow off :) Nie wiem czy to oznaka konca trubiny, czy tak ma byc, bardzo delikatnie to slychac, ale jednak. Jeszcze przy gaszeniu silnika troche zatelepie buda, nie wiem czy to poduszki silnika, czy moze cos innego. Dziwnie tez odpala, nie od pierwszego, tylko jakby swiecie byly nie do konca dogrzane, z 2 razy zakreci i dopiero pali, moze to i faktycznie juz swiece wysluzone sa. Pytanie moje jest takie, czy ten samochod, z tym silnikiem będzie sprawial problemy? Pomijam juz to turbo, ale chodzi mi o typowe bolaczki tego 136km silnika. Pakowac sie w ten samochod, bo jedyny plus to ze wiem co biore, wiem ze nie mial nigdy wypadku, wiem ze nigdy nie byl katowany. Wyglada jak nowka, caly czas garazowany itp. Tylko czy to nie jest tykajaca bomba? Zdjecia mysle, ze sa zbedne, bo chodzi mi glownie o to, czy z takim porzebiegiem ten samochod jeszcze pojezdzi, czy zaraz cos sie posypie? viewtopic.php?f=44&t=72889