Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Sam twierdzi że sprzedaje tylko dobre i uczciwe samochody, nigdy nie trafiłem na żaden wątek żeby się to nie zgadzało wiedz coś w tym jest.

Udziela się głównie w tematach kupna samochodów.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=42249

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa że aut sprawnych nie opłaca się sprowadzać ponieważ są droższe niż u nas, trzeba pamietać że na każdym aucie zarabia krocie. Mając taką wiedzę wystarczy pomyśleć ile to auto mogło kosztować przed sprowadzeniem i dlaczego ktoś tak tanio się go pozbył :)

 

handlarz jest z góry nastawiony na zysk i podpicowanie auta to jego praca, nie ma się co oszukiwać i liczyć na rodzynka :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pojazd od Zenka. Wypowiadam się tylko i wyłącznie za mój samochód tak dla jasności.

Samochody ma drogie to fakt. Może najpierw o Zenku. Jako osoba do transakcji jest ok, jest miły i siedzi faktycznie w temacie BMW. Nie negocjuje cen przez tel więc co znajdzie się samemu w samochodzie, to tyle ponegocjujesz, na fakturze vat wpisuje przebieg, poskanowałem moduły i wszystko się zgadza co do przebiegu tak samo jak w aso.

Co do samochodu stracił ze mną cały dzień na sprawdzeniu, oglądaniu itp. ogólnie to była chyba najładniejsza sztuka z tych co oglądałem do tej pory. Co się znalazło to:

- uszczelka pod podstawą filtra oleju (już wymieniłem)

- uszkodzony plastik od szyberdachu czyli łączenie zakrycia z rolką prowadzącą czy jak to jest tam zbudowane aby wymienić trzeba zrzucić podsufitkę czyli więcej zabawy

- padający palnik ksenona

- drążek od strony magla do wymiany (czyli cały poleciał do wymienienia)

- chyba brak większych wad ślady użytkowania na skórze ale nie przetarta i brak na niej uszkodzeń, chociaż wymaga małej pielęgnacji.

- samochód nie miał żadnego wypadku poważnego, ale mógł mieć otarcia itp, lakier chyba w większości to było coś koło 200 mikronów.

 

Nie ma kłopotu aby jechać z nim do ASO czy własnego mechanika na sprawdzenie, lecz szczerze nie brałem go do swoich a pojechałem do Mobile klimat w Katowicach bo polecana firma (Zenek zna na pewno Krystiana, lecz sprawdzili rzetelnie), ASO to wiadomo w celu sprawdzenia książki i przebiegu z bazą danych bmw. Przy okazji jeszcze przegląd na stacji diagnostycznej co by od razu zarejestrować go. Samochód stał na zjazdówkach a nie jakiś wyklejankach.

 

Z zakupu jestem zadowolony:

Od grudnia zrobiłem już 7-8 tysięcy w między czasie wymieniłem uszczelkę podstawy filtra, padł czujnik wałka ssącego (wymienione przez zenka na gwarancji). Jak na razie wszystko ok czeka mnie jeszcze wymiana sond bo są oryginalne i mają najazd już ponad 230 tysięcy a w czasie strojenia gazu przy pomocy afr wyszło, że nie mają aż tak dobrego tempa jak mieć powinny.

W ciągu tego miesiąca ktoś kupił samochód z forum. Sprawdź tematu z 3-4 strony do tyłu i poszukaj i najlepiej skontaktuj się z kupującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kilka osób kupiło już od niego auta na forum i jeszcze nie widziałem by ktoś się skarżył.

z tym wiele to chyba przesada.

jakoś nikt się nie ujawnia za bardzo, oprócz jednej osoby :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na krajowe warunki to max 150 tysi :mrgreen:

jak na zachodnie to 300+

zresztą ten badziew nawet skóry nie ma to ciężko stwierdzić jak się taki plastik zachowuje.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na jaki przebieg wskazuje ta kiera?

 

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/NLX29DYXPQ/1.jpg

 

W transicie mam taką po 100kkm i więcej już się nie wyciera więc tylko w górę :norty:

Tak wygląda kierownicą jednorekiego bandyty :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xfighter obiektywnie z postów na forum widzę że Zenek ma dobre auta, nie tanie ale dobre. Podjedź do niego weź auto do aso i targuj cenę na naprawy które trzeba będzie zrobić i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bieżniku tylnej lewej opony :duh:

 

o ile ktoś jej nie zmienił, tak jak zmienić można kierownice, gałkę, nakładki na pedały, całe wnętrze a nawet silnik

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguł, oglądasz kilka, jeździsz nimi i po prostu widać i czuć które auto jest lepiej zachowane. Jeśli tego nie czujesz i nie widzisz to lepiej weź ze sobą na oględziny kogoś kto się zna na tym modelu lub znajomego Ci mechanika bądź kogokolwiek kto ma wiedzę i mu ufasz. A co do zużycia, tak jak powyżej kolega napisał - można zrobić takie pranie wnętrza i kosmetykę plus wymiana elementów, że w życiu nie powiesz na pierwszy rzut oka, że auto ma przykładowo skręcone 500tys.

Jeździć, sprawdzać, czytać, obserwować i wyciągać wnioski. I tyle można Ci doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet ~16,5k z opłatami. Model 318 po lifcie. Jak myślicie - rozsądny wybór przy tej kwocie? :)

A co zawierają "opłaty"? Koszt sprowadzenia samochodu z zagranicy czy ubezpieczenie, rejestrację + tzw. pakiet startowy (płyny, filtry itp.)?

 

Oczywiście chodziło o koszt sprowadzenia auta. Dodatkowo Jakies 2000 zostawię na pakiet startowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety chyba tylko ja siedzę na forum z osób, które kupiły od Zenka samochód. No właśnie pomoże mi ktoś jak nisko siedzi coupe na zestawie B12 einbacha? Bo chcę wymienić.

 

B12 pro kit to zestaw bilsteina a nie eibacha.

Jak w google wpiszesz "e46 b12 pro kit" i wejdziesz w grafike, to zobaczysz jak to wyglada na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tys. zł na 318i (118 KM), dałoby radę coś znaleźć, żeby z miejsca nie włożyć więcej niż tysiąc zł? Raczej na 320i nie ma co liczyć? Ostatnio niby znajomy sprzedawał swoje 320i w Touringu za 9500 zł, pewne auto, no ale to była okazja, bo musiał kupić dostawczaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.