Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Pięknie to wyłożyłeś :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem osiągania tych samych prędkości to pewnie spali tyle samo :)

pod warunkiem jazdy na tych samych obrotach spali wiecej :)

 

wiadomo że jeżdzac osiaga się jakieś predkosci które w wiekszym silniku łatwiej osiągnać i nie trzeba go tak meczyc :D ale jeśli ktoś od świateł do świateł pokręci do odcinki oba samochody to wiekszy spali wiecej :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o tym mówie :D

 

po prostu jak ktoś jeździ i zmienia biegi przy np. 4.5tys obrotów to zawsze mu silnik wiekszy spali wiecej :D po prostu bedzie lepiej przyspieszac, wyzsza bedzie predkość ale spali wiecej :D

 

co innego jak ktoś jeździ i raczej patrzy na predkośc to wtedy wiekszy silnik pozwala mu wczesniej zmienic biegi i nie musi go tak dusić zeby osiagnać takie samo przyspieszenie i wtedy spali podobnie.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lubisz i potrafisz podłubać sam przy aucie bierz diesla.

To ma sens. Szukałem mechanika, który wymieni koło pasowe, bo u mnie wzrok już nie ten. Ale okazało się, że na żadnego w okolicy mnie nie stać - w końcu to BMW i trza płacić. Więc zespawałem blokadę, pożyczyłem klucz dynamometryczny, pół godziny i wymienione.

Z rozpędu zrobiłem dwie blokady, jedna poszła do szymona.

 

A gdybym dalej chciał dać fachowcom zarobić w ramach rozsądku, to szukałbym do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie kiedyś diesla spróbował znowu, dawno nie miałem, tym bardziej właśnie "nowowczesnego", z CR i fajnym turbo. No ale właśnie... nie jeżdżę aż tyle, i również bez tras długodystansowych, raczej w okolicach miejskich (nie po samym mieście). Ale pewnie fajnie byłoby te, powiedzmy, 400 Nm mieć i tankować raz na 3 tygodnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak miałbym jeździć tylko do pracy i do marketa na zakupy autem to bym kupił benzyniaka. Bez LPG oczywiście. Jak troszkę więcej jeździsz to Pb z LPG, a jak dużo to tylko klekot. Jeśli chodzi o BMW to benzyniaki też nie są takie tanie w eksploatacji. W zależności od silnika też ma swoje droższe i tańsze usterki. Tutaj na forum akurat tematem numer jeden jest 2.0d 136hp, ale są fora na których można odnieść wrażenie, że te silniki są akurat bezawaryjne a benzyniaki się sypią... Nie jest nowością, że jak chcesz auto baardzo tanie w eksploatacji to polecam Nexie albo Astre I czy II. A prawda jest taka, że jak masz farta to nic się zepsuje i będziesz mega zadowolony z auta choćby miał opinie najbardziej usterkowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię około 15tyś km rocznie czyli raczej benzynka, podubać zawsze samemu mogę nie ma problemu:D.

Teraz pytanie jaki model który jest najlepszą jednostką napędową.

Z tego co czytałem to jeśli chodzi o diesla to ten po 2002 z 150KM jest mało awaryjny i jest pozbawiony wad poprzedników.

Z tego co widzę to interesuje mnie 318 143KM, co o niech sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.