Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Boże właśnie się zorientowałem, że Wy mówicie o samym OC... ja pierdziu, jakie kwoty... no cóż, młodść ma swoje prawa i koszty :(

Proponuję poszukać jakiegoś lokalnego agenta z dostępem do kilku opcji, albo solidne przerycie netu - na pewno coś da się zrobić, mówię o samym OC. U mnie np. najlepszą opcję zaproponował właśnie facet praktycznie z sąsiedniego bloku, mała agencyjka, a jednak zaproponował bezkonkurencyjne warunki (Compensa). Dodatkowo się okazało, że też ma E46 więc polisę chyba z 2 h zawieraliśmy, hehe, gadając sobie co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a odnosnie oplat ktos sie orientuje ile tak na oka wyjdzie mam 25lat prawko od 4 i bez kolizyjna jazda to znizki jakies tam sa, bo ta 328 tez mi chodzi po glowie a w mojej corsie to tez mam cos nie tak bo pali ok 10l w miescie (pewnie lambda i filtry do wymiany no i przy tych 5km do roboty to jezdze na podwujnym ssaniu bo nie nagrzeje sie nawet) wiec to spalanie w granicach 12l by mnie nie odstraszylo, teraz ciekawe na taka 328 ile kasy trzeba miec zeby oczywiscie byla w dobrym stanie

 

Kupilem w lipcu BMW e46 330d i za ubezpieczenie zaplacilem 1500zl bo mialem prawko od miesiaca a mam 18 lat ;/

Co do spalania to w trasie 6-7 litrow pali, na miejscu przy mojej jezdzie ponad 10 napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

18,6%, bo to dobro luksusowe :lol: a <2.0 - 3,1%

Jak nie jeździłeś 320d 150km to przejedź się i sam ocenisz, obstawiam, że w porównaniu do 1.8is będziesz zadowolony :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kupienie zadbanej e46 za ok 13tyś. graniczy z cudem...

Nie wiem jak przed liftem, ale moim zdaniem inwestując poniżej 20k i nie mając jeszcze paru k na opłaty i naprawy, tylko się zrazisz do tej marki.

Ze swojego niedawnego turne po E46 powiem ci że za 20k niektórzy sprzedają kupę złomu - nie traktują potencjalnego klienta poważnie(nawet nie ma co wsiadać), może w niższym przedziale cenowym wygląda to inaczej.

Nie wiem w jakim stanie jest twoje obecne auto, ale jeżeli jak to się mówi "zadbane" to 13k nie wystarczy - no może na golasa 1,8 - ale jak mówię tylko się do marki zrazisz.

Jeszcze jedno, jeśli sam nie naprawisz to szykuj się w przypadku czegokolwiek na większe koszta niż przy markach ekonomicznych, też myślałem że to fikcja, ale faktycznie jak podajesz markę to nagle cena usługi dziwnie rośnie, pomimo że większość rzeczy jak na takie skomplikowane auto można zrobić stosunkowo łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał wrażenie jakbyś wsiadł na rakietę.

Do tego lekkiego chipa u TC zamówisz i będziesz miał naprawdę przyzwoite, ekonomiczne autko.

 

http://www.godula.pl/?page=tuning_ch_oferta&run=det&id=27

 

Tu masz przykładowe osiągi przed i po chipie. 7,8s przy 178KM to chyba niezły wynik? Wrażenie wciskania w fotel masz murowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Qwet, moje plany to najpewniej E30 325i na wyjazdy weekendowe tylko rzucone na ziemie z dobra szprycha na rancie.

Poza tym planuje totalny oryginal. Chce miec klasyka a nie drift machine zdecydowanie.

 

Chociaż E34 w M5 mnie bardzo kręci, nie ukrywam. Można to kupić za powiedzmy w miarę normalne pieniądze.

 

Do zabaw z turbo mam swojego smierdziela :). Poki co jezdzi na wtryskach 131 i DDE od 320d. Turbo jeszcze seryjne od 318d.

Ale dalsze modyfikacje w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś chyba się naoglądał na youtube jak się jeździ e34 m5 po mieście :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, bo ta 328 tez mi chodzi po glowie a w mojej corsie to tez mam cos nie tak bo pali ok 10l w miescie (pewnie lambda i filtry do wymiany no i przy tych 5km do roboty to jezdze na podwujnym ssaniu bo nie nagrzeje sie nawet) wiec to spalanie w granicach 12l by mnie nie odstraszylo,

Uwierz mi że 2.8 przy 5km do roboty z niedogrzanym silnikiem wciągnie ci spokojnie 15l po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie :8) średnio bezpieczne..ale robi wrażenie :P

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja dołoże swoje pięć groszy.

Posiadaczem BMW stałem się dokładnie 21.01.2013 r.

Model: E46 318i Touring

Data produkcji: 04.2001

Silnik: 1895 cm3

Przebieg: 155 000 km

Przywiezona z Niemiec, od 2 właściciela. Sprawdzał mi w Niemczech wujek, przyjechałem sam na kołach. Jak narazie w porównaniu z moją Astrą III z 2010 r. - rewelacja.

Dziennie robię 80 km ( 40% trasa, 60 % miasto) jak narazie komputer pokazuje spalanie 7.4 . Gdy jechałem z Niemiec na tempomacie 100 km spalanie 7.

Szukałem dość długo , kupiłem na

[http] http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/ [/http]

Nie mam moze jakiegoś wypasionego wyposażenia: Autoalarm, Klima automat, Tempomat , 2 x elektryczne szyby, lusterka. Ale mi w zupełności wystarczy

Autko z wszystkimi opłatami wyszło mnie 16 tys złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żyje, ale prawka już nie ma. Cytując komentarz użytkownika który ten filmik wrzucił:

Congratulations, Driver(Giorgi Tevzadze) DOES NOT HAVE DRIVERS LICENSE ANY MORE, Beacause somebody(Not Georgian, and not Russian) call Georgian Police with complaint on these video!!! Congratulations, YOU DIRTY INFORMER!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, jak kto lubi ... ty masz słabe ciężkie kombi prze liftem, jesteś zadowolony i super, a prawdą jest że bmw musi mieć 6 garów ( lepiej 8 ), skórę lub jej imitację i być lekkie albo nadrabiać mocą.

Mam 2 lata mojego śmierdziela, i wiem ze już nigdy nie kupię bmw z 4 garami, nawet w listą vin długą jak papier toaletowy.

Takie ja mam zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyposażenia - może to śmiesznie zabrzmi ale od czasu jak miałem problem z zasilaniem elektryką drzwi w samochodzie i się na wycieczce gotowałem się w środku bo nie mogłem okien otworzyć... to jak teraz coś kupuję i widzę, że tylne drzwi mają korbki, to zawsze myślę to samo: "Może to i dobrze, zresztą moje drzwi od kierowcy są na przycisk ;) ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją 328Ci zapłaciłem 790 zł ubezpieczenia w Axa Direct. O PZU czy innych nawet nie mówię bo tam ceny kręcą się około 1000 wzwyż . A co do spalania - Moja czasem robi krótkie trasy po mieście,rzędu 5-7 km i spala 12.5 L benzyny ,chyba że mieszkasz we Wrocku czy innym większym mieście gdzie 5 km jedzie się 20 minut ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.