Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-316-100-oryginal-stan-idealny-C32287396.html

 

co sadzicie o tym autku?? do wydania mam jakos 16 tyś

 

pokazuje ta aukcje gdyz jest blisko mnie a autko ładne

 

ogolnie nie zalezy min tak bardzo na demonie szybkosci tylko tym komforcie jazdy jakie ma bmw i ogolnemu zadowoleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale są wyjątki. No niech będzie, że po zakupie do wymiany amory tył i wymiana oleju z filtrami. A tak poza tym?

 

W e46 za 13 tys zł? Zawieszenie, wiekszosc elementów bedzie do wymiany jak nie od razu, to przez rok na pewno.

Zwrócic uwage na uklad chlodzenia - padaja termostaty, zbiorniczki wyrównawcze pekaja, chlodnice sie rozszczelniają.

W tym samochdozie na prawde ma się co popsuc.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje szukac auto relatywnie tanie bezwydpadkowe natomiast drugie tyle przeznaczyc na ewentualne doprowadzenie go do stanu uzywalnosci oraz przyszle naprawy ... wtedy wiesz co masz .

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Noszę się z zamiarem kupna bmw e46 i tak zastanawiam sie czy jestem wstanie kupić w miarę zadbane auto do ok 12500 zl? ;) silnik 1.8 lub 2.0 ;) a moze lepsza opcja bylo by ściągnięcie z Niemiec jako ze mam w rodzinie wuja ktory sciaga auta :) wiadoma sprawa ze oleje itd swoje tez kosztują ale tego nie licze po prostu nie chce kupić zajechanego bmw ;) a moze lepiej jakieś inne auto np audi co wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby marka bmw a z tego co czytam to widze ppsuje sie praktycznie wszystko , moze juz lepiej kupic sobie alfe gt
, bo ci sprzedający to zwykłe świnie wręcz.Powinni sprzedać Tobie auto doinwestowane maxymalnie.Doprowadzone mechanicznie do perfekcji oraz w prezencie dać wycieczkę do Tajlandii.A obwiesie nie chcą tego zrobić.BMW psuje się jak każde inne auto,różnica jest taka iż kupuje je również zgraja bezmuzgów dla palenia gum i latania bokiem.A część z owych mądrali nawet nie słyszała o konieczności wymiany oleju i o kilku innych sprawach.

Alfa?,to kup,różnica polega na fakcie iż jest zepsuta od nowości, :mrgreen: .Przesadziłem,ale niedużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze to samo pytanie przewija sie od poczatku watku ... masakra :) mam 12 - 15 tys I chce kupic bmw

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba odpowiadać : to kup. A skąd u licha mamy wiedzieć czy za daną sumę kupi?.Jeden kupi zadbane za 15 a drugi za 18 nie znajdzie.Co dla kogo jest dobrym autem?.Jak kto je sprawdza i co jest w stanie tolerować.Oraz czy wiedza motoryzacyjna jest nieco większa niż to że ma auto takie koło którym się kręci i zmienia kierunek jazdy.Stoi blesko mnie całkiem ładne e46 .A pod tym autem plamy z wszystkiego co tylko ma auto w środku.I kup auto po takim debilku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze to samo pytanie przewija sie od poczatku watku ... masakra :) mam 12 - 15 tys I chce kupic bmw

 

Panie, okazje po 12k się ulatniają z allegro momentalnie! Nie ma czasu na czytanie wątku od początku!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze da się kupić BMW w bardzo dobrym stanie ale np. model e39 jak w moim przypadku, podejrzewam, że e46 również. Ale jak ktoś słusznie zauważył BMW często trafia w nieodpowiednie ręce, dlatego trzeba nastawić się na dużą dozę cierpliwości w poszukiwaniach. Albo mieć dużo szczęścia, żeby trafić od razu :wink: ja swoją szukałem prawie rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie m9ge czytac jak ktos tak pisze :/ jak trzeba szukac ? Znalezc frajera znaczy ? Bo ludzie oczekuja ze za cene 10 - 12 tys zl kupia auto idealne I zaczyna sie ciaganie po stacjach diagnozy , ogladanie I wybrzydzanie . A Panie to wahacz trzeba wymienic ... kurde ludzie jak kupujecie auto za najnizsza cene z allegro nie spodziewajcie sie auta z salonu !!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież normalne, że w takim aucie coś będzie do zrobienia. Pisząc w "bardzo dobrym" stanie nie miałem na myśli ideału z salonu, tylko auto, które po zakupie będzie jeździło prosto, będzie zadbane i zaraz po kupnie nie będzie generowało kosztów w wysokości połowy ceny auta. Sam po zakupie w swoim e39 naprawiałem sterownik abs-u, wymieniłem kompletny termostat a w tym tygodniu będę regenerował alternator. Ale jest to koszt w sumie kilkuset złotych, poza tym (odpukać) auto jest w stanie więcej niż zadowalającym i bardzo się z tego cieszę :wink: a po drodze mogłem kupić za te same pieniądze skarbonki gdybym chciał kupić auto szybko i na gwałt. I wcale nie latałem z autami po stacjach diagnostycznych, komputerach, itp. Szkoda mi było na to czasu i pieniędzy, wystarczyły za każdym razem dokładne oględziny z kolegą mechanikiem i lakiernikiem w 1 osobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić za 15tys. dobrego przedlifta.Lecz nie diesla i nie z topowymi R6.I nie w Polsce.I nie w ciągu 1 dnia.

 

Bardzo dobra i sensowna odpowiedz.

Pewnie w Polsce sie da, ale trzeba by wiecej poszukac ;)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.