Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy nową M5!!!


kgb100

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę z kims sie tym podzielić. Zgadzam się,że nowa 5 wzbudza we mnie kontrowersje co do wyglądu a co za tym idzie M5 również.

Jednak wczoraj miałem okazję jako pasażer przejechac się nowa M5 i po prostu jest ...... :norty: :twisted: :!: :mrgreen: :cool2: :jawdrop:

 

Po rostu brak słów, 180 nie wiadomo kiedy na liczniku. Od 180 wzwyż na 5 biegu przyspiesza tak jak bym swoja 530 żyłował na 2 lub 3. No i tem dźwięk :twisted2: . Przegazowanie przed redukcja na niższy bieg.

 

Szkoda tylko że to nie mój.

 

p.s. Piszę nie żeby się chwalic, ale musze się tymi emocjami z kimś podzielic a nie wszyscy mnie rozumieją

kgb rulezzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz nawet wiecej niz jedna - w koncu w Polsce jest duzo bogatych ludzi, ktorych stac na taki zakup. A jak skrzynia? Nie szarpie przy zmianie biegow?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, ja Ciebie doskonale rozumiem :wink: :cool2:

Ja "poluje" na nowe M6 - jest w Łodzi. Widze je bardzo czesto - wszyscy wiedza kogo i gdzie stoi :mrgreen:

Może kiedys sie uda zapoznac i zaprosic do klubu :norty:

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!! I zazdroszcze!!

Ja jezdzilem M5 E39 jako pasazer i bylo super :twisted: (zreszta i tak nie umiem tego slowami wyrazic jak bylo fajnie) a co dopiero nowa M5. Wrazenia musz byc swietne. A jak sie zalapales na taka przejazdzke??

Tez bym sie przejechal ale chyba nie ma szans :(

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam nadzieje że juz niedługo przejadę się jako kierowca bo właścicielem jest mąż kuzynki mojeje żony i jak nie będzie slisko to na pewno pojadę (tak sobie mówię).

Skrzynia trochę szarpała ale nie zwracałem no to uwagi. DZWIEK, DZWIEK to mnie poraziło i osiągi. Ponieważ gaz był w deche więc nie pamietam czy szarpało. Własciciel mówi ze w codziennej jeździe trochę szarpie ale dla mnie zajeboza.

Ostatnio jako kierowca jechałem chwilkę nową 645 i jazda nią w porównaniu do M5 to jak jazda kombiakiem do gokarta :-)

 

Na wspomnienie jeszcze drżę.....

Dzieki za zrozumienie......................BYLE DO WIOSNY!!

kgb rulezzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIedługo mam nadzieję zrobic parę fotek, a może jakis krótki filmik z jazdy. Podzielę sie wrażeniami na pewno.

koniecznie musisz zrobic film i zdjecia!! to powinien byc twoj obowiazek zamiescic je tutaj :wink:

juz sie nie umiem doczekac

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a ja od pewnego czasu jeżdżę z aparatem, żeby uchwycić nopwą M6 jaka podobno lata po moim miescie, a jak oględam zdjecia takiej beci to mi skora na plecach cierpnie, ech przelecieć się czymś takim:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Tarnowie widziałem granatową E60 M5, nie powiem szczęka mi opadła i nie mogłem jej podnieść :mrgreen: autko na mieleckich numerach rejestracyjnych ze stosunkowo młodym kierowcą.

Panowie z BKP może podczas wiosennego zlotu uda wam sie ją namierzyć na mieście i zaciągnąć na lotnisko :D oczywiście o ile właściciel się zgodzi :mrgreen:

Edytowane przez johnny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mamy na pewno 3 M5 E60 :8)

Moim zdaniem jest ich dużo. To jako czwarta będzie M5 E60 z Mielca, granatowa, ładna tylko jedyne co psuje jej cały urok to lexusy z tylu, ale kierowca jest młody i pewnie go fantazja poniosła.

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.