Skocz do zawartości

Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA


moby85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Troche czasu mnie nie bylo przez rozne rzeczy...nie wazne.

 

Na dana chwile projekt biturbo zostal odroczony. Auto jezdzi na wiekszej turbinie i czekamy na Firady o wiekszym wydatku.

 

Na szybko to obecnie spokojnie jest jakies 180KM, po zamontowaniu Firadow celujemy spokojnie w 200KM.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U LALA :clap: Wnętrze wygląda na zadbane. Sugeruję jeszcze dorzucić skórzany uchwyt ręcznego:

http://images37.fotosik.pl/1929/4dc5e999f475189cm.jpg

 

Dynavin moje marzenie!!! :cool2: Rozumiem, że układ wydechowy wraz z katalizatorami, czy sam tłumik??

Moby jak Ci się spisuje sprzęgło z CRa?? Wszystko z nim OK?? Dobrze sobie radzi z przeniesieniem momentu obr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt recznego bylby wisienka na torcie :D

 

Wydech jest caly od 330d, ale bez katow, kompletny przelot. Musze podzialac z jakimis ladnymi koncowkami, bo slabo to wyglada, sportowy koncowy tlumik odpada, bo jak dla mnie bylo za glosno na wyzszych obrotach...

 

Jesli chodzi o hybryde sprzegla to jest ok...na poczatku troche szarpalo, pewnie przez obijana tarcz, ale teraz juz jest ok...bierze na gorze, ale w m47 przez samoregulator to norma...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie się doczekałeś na końcówki :D :D czekamy na rezultaty :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedziemy dalej z audio:

 

WZMAK NEXT Q24

 

Dane techniczne

 

1 × 74 watt 1 kanał przy 4 omach2 x 70 wat kanał 1 + 2 przy 4 omach4 x 60 W, 1 kanał do 4 przy 4 omach 1 × 196 Watt Kanał 1 + 2 zmostkowane przy 4 omach2 × 156 Watt Kanał 1 + 2 i 3 + 4 zmostkowane przy 4 omach312 watów całkowitej mocy

 

WYSTARCZY na MORELE - zapas 2 kanalow jest - jakby malo bylo basu na sub :D

 

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/01/99/41/3001994190

 

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/01/99/41/3001994190_1

 

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/01/99/41/3001994190_2

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odrzutowcem to moze nie przesadzajmy, bo prawda jest taka, ze m57 po chipie mnie pozamiata bez problemu...

 

Jednak w tym projekcie tak jak pisalem juz wiele razy chodzi o fun i zrobienie jedynego takiego auta w PL :norty:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jesli chodzi o hybryde sprzegla to jest ok...na poczatku troche szarpalo, pewnie przez obijana tarcz, ale teraz juz jest ok...bierze na gorze, ale w m47 przez samoregulator to norma...

Mam prośbę, czy możesz nagrać krótki film (LIVE DATA statyczna) przedstawiający w INPA wskaźnik wartości obrotów biegu jałowego?? oraz w DIS obroty silnika i VP44 również na biegu jałowym. Zaraz po odpaleniu i na rozgrzanym. Byłoby dobrze, gdybyś również za jednym razem przeskoczył od razu do rejestru błędów. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, bo padniety jestem - wrocilem do domu o 4 rano i na nogach od 7.

 

Turbina - zamiast hybrydy, weszlo jnxowe GTB1752V

 

FIRADY - rzecz owczywista

 

Krotkie wrazenia z jazdy - turbina wstaje na 1500obr. ciagnie z dolu do samego konca, na razie na szybo napisany program, ale trzeba wszystko dostroic i bedzie lala.

 

W ramach ciekawostki powiem, ze na trasie (BYDGOSZCZ - POZNAN) auto spalilo ponad litr mniej - podczas jazdny do MArcina komputer pokazal nie mniej jak 5,1 a na powrocie 3,9

 

Moge z pelna odpowiedzialnoscia za slowa powiedziec, ze auto spokojnie osiagnelo zalozony pulap 200KM i 400Nm. Na moje oko jest wiecej :twisted:

 

P.S.

Na pewno wszyscy czekaja na wykres....musze Was zmartwic, bo niestety jnx mial bardzo "wyczerpujacy" dzien i nie byl w stanie zaczekac do polnocy na poskladanie wszystkiego i shamowanie.

Obiecuje, ze tak szybko jak bedzie to mozliwe pojawi sie wykres.

 

Teraz moge juz stwierdzic z 100% pewnoscia, ze nie ma mocniejszego M47 w PL :D

 

Jak sa jakies literowki to wielkie sorki, bo caly dzien roboty i 3h snu moga zrobic swoje...

 

Firady juznaswoim miejscu:

 

734300_513997635309136_1945883363_n.jpg

 

Z powodu napietego dnia wiecej zdjec nie ma :(

 

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pytanko co do tego wydechu końcowego. To jest model RM6 ? Użytkowałeś go na pełnym przelocie, czy był okres, że tylko miałeś wsadzony tłumik końcowy z resztą "bebechów" ? Przymierzam się do kupna i chce się dowiedzieć czy będzie głośno, bo jednak nie lubię jak po 30km jazdy łep mi zacznie pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege ze Swaja zapraszam na przejazdzke :D niestety warunki na drodze obecnie sa strasznie niesprzyjace i strach sie bac.

 

Trzeba troche to wszystko wysterowac na igielke i bedzie malina.

 

Co do wydechu to ja mam przelot, mialem przez jakis czas robiony tlumik na wzor rm, ale jak dla mnie za glosny na wysokich obrotach....

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja mam ten tłumiczek od Moby85 wstawiony u siebie :cool2: jeden katalizator + tlumik i jest fajny pomruk -nie męczy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolege ze Swaja zapraszam na przejazdzke :D niestety warunki na drodze obecnie sa strasznie niesprzyjace i strach sie bac...

Nie no jasne, to co dziś rano się tu działo to masakra jakaś... dopiero w południe te główniejsze ulice się czarne zrobiły, a osiedla nadal białe. Najlepiej chyba po Wielkanocy jakoś, wtedy powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden katalizator + tlumik i jest fajny pomruk -nie męczy :cool2:

Mógłbyś nagrać film jak to chodzi ? Ewentualnie jak masz gdzieś wstawiony to podrzuć link.

Mój seryjny już się w środku chyba kończy, bo czasem słychać głośne telepanie, pewnie jakaś przegroda się już tam "odczepila". No i właśnie się zastanawiam nad RM6 żeby też troche poprawić wygląd. Ten jest przynajmniej ładny nie tak jak te tuby co wieśniaki wstawiają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.