Skocz do zawartości

E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na tym wybity jakis numer, chocby nr bmw, to napisz do dabrowy gorniczej do brembo polska, to Ci albo sprzedadza albo podadza nr czesci to sobie znajdziesz w intercars ;) chociaz mi sie wydaje ze to zaciski z serii F a nie z E, ale moze sie myle, wczesniejsze byly zlote bez M, tylko z napisem bmwperformance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Zgadza sie - to zaciski m sport z f30. Zacisk dokladnie ten sam co w performance f30 - roznica miedzy zestawami polegala na innych tarczach. I wlasnie do tej serii F bmw nie robi juz zestawow naprawczych

 

Numer czesci BMW:

Zestaw naprawczy : 34 11 6 850 935

Zaciski:

34 10 6 855 477

34 10 6 855 478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak piękny :cool2: w białym kolorze prezentuje się doskonale a zaciski też gratka :cool2:

Co tu dużo mówić wlodi, auto naprawdę jest piękne a zwłaszcza w cabrio :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zgadza sie - to zaciski m sport z f30. Zacisk dokladnie ten sam co w performance f30 - roznica miedzy zestawami polegala na innych tarczach. I wlasnie do tej serii F bmw nie robi juz zestawow naprawczych

 

Numer czesci BMW:

Zestaw naprawczy : 34 11 6 850 935

Mogę mieć dla Ciebie ten zestaw naprawczy. Fabrycznie nowy OEM BMW, na fakturę VAT :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin może wciśniesz mnie na jakaś sesję zdjęciową ;)?

 

Pewnie. Najlatwiej bedzie jakos w trakcie zlotu. No chyba ze masz ochote sie rajdnac do Krakowa albo w bieszczady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziesz w Bieszczadach ? Daleko nie mam.. Może jakiś spot :P

21.7. - 25.7. nad solina

 

 

+1

Zróbmy podwójną sesję. Będzie taniej :mrgreen:

Hehe, chetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin może wciśniesz mnie na jakaś sesję zdjęciową ;)?

+1

Zróbmy podwójną sesję. Będzie taniej :mrgreen:

+1

ja też się piszę na taką sesję.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna firma ktora przerabia lampy ktore naprawde dobrze wygladaja, jestem ciekaw jak w rzeczywistosci to sie prezentuje, bylem skuszony ale po kilku zlych doswiadczeniach z teggo typu firmami dalem sobie spokoj, moze zmienie zdanie jak zobacze w rzeczywistosci :

 

http://ossdesigns.net/services.html

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.