Skocz do zawartości

E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
sama deska na morzu sie raczej slabo sprawdza, przydaje sie ocean aby warunki byly ciekawe :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Do deski jeszcze są w zestawie 3 latawce ;) Kitesurfing to się nazywa :twisted:

 

W ostatnim etapie jeszcze brałem mocno pod uwagę X1 F48 25XD ale wpadło 6er. Póki co stwierdzam, że poprostu dam mu szansę i zobaczę czy nie jest za małe na moje potrzeby.

Jak będzie za mało miejsca to pewnie zmienię na X1. Białas zmienił właściciela właśnie przez brak miejsca na dechę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do deski jeszcze są w zestawie 3 latawce ;) Kitesurfing to się nazywa :twisted:

 

W ostatnim etapie jeszcze brałem mocno pod uwagę X1 F48 25XD ale wpadło 6er. Póki co stwierdzam, że poprostu dam mu szansę i zobaczę czy nie jest za małe na moje potrzeby.

Jak będzie za mało miejsca to pewnie zmienię na X1. Białas zmienił właściciela właśnie przez brak miejsca na dechę.

 

No tak do kitu wystarczy wieksze jezioro. z bagaznikiem dachowym deska wejdziedo 6tki, bez niej, watpie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.