Skocz do zawartości

E34 Światło wewnątrz przy otwieraniu drzwi - nie działa


damianemszczytno

Rekomendowane odpowiedzi

Już kombinowałem z przełącznikami i przy otwieraniu drzwi nie ma reakcji

Raczej przy wszystkich na pewno od kierowcy i pasażera z przodu - dzisiaj sprawdzę

Z tym że tylko w nocy to raczej nie prawda bo widziałem e34 i normalnie gdy było widno przy otwarciu drzwi wszystko ładnie mu się zaświeciło.

Sprawdzę te włączniki w drzwiach ale wydaje mi się że nie w tym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak doposarzone były e34? chyba nie? podejrzewam że mogło coś uledz zepsuciu w lampeczce no chyba że na kablach do lampki

 

U mnie w dzien sie nie zapali dopiero jak robi się trochę ciemniej, może poprzedni właściciel coś kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem czujniki przy drzwiach.

Wszystkie nie działaja tylko z tyłu w lewych drzwiach jak zamknę drzwi i docisnę z zewnątrz to czujnik "załapuje" ogólnie kiszka nie wiem co począć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś ustrojstwo podsufidce , myślałem ,że to centralnego :p a to właśnie ten czujnik xD Aż go wczoraj przetestowałem, otworzyłem drzwi przed garażem i sie nic nie świciło , każde pootwierałem również i bagażnik i zero światła, wjechałem do garażu zamknąłem drzwi i.... jest światło xD Po otwarciu każdych drzwi się swieci, i po po otwarciu kufra też się świeci w nim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Spróbuj te włączniki przeczyścić. Czasami tylko nie odskakuje bolec do końca. U mnie czyszczenie wystarczyło i działa już ze 3 lata.

 

 

Witam.

O jakich włącznikach mówisz?? ja mam taki problem, że światło mi działa przy otwieraniu/zamykaniu drzwi bez problemu.. jest jedno ale ... jak jadę i np wjadę w jakaś dziurę, to światło włącza się i gaśnie - efekt stroboskopu .. heh, wieczorem nieco dziwnie to wygląda i jest denerwujące!

BMW E91 ( 16.01.2008 ); N43B20 A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie jest jakiś stycznik w drzwiach... sprawdziłem włączniki, wyciągnąłem światełka poruszałem i nic.. jechałem dosłownie teraz zapaliło się na zakręcie.. docisnąłem drzwi od strony kierowcy i zgasło.. to moje pytanie brzmi gdzie znajduję się w/w stycznik, bo na drzwiach nigdzie nie widzę...
BMW E91 ( 16.01.2008 ); N43B20 A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na słupku w aucie ten bolec co zamyka sie na nim zamek to w nim w srodku jest takie ustrojstwo

 

znalazłem... dzięki śliczne! i okazało się, że w drzwiach kierowcy te "ustrojstwo" jest luźne, tak więc trzeba wymienić czy można to jakoś zrobić??

BMW E91 ( 16.01.2008 ); N43B20 A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.