Skocz do zawartości

BMW E60 LCI M-PAKIET 530XD - Sprzedane


mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

siema, cos mi tam po glowie chodzi :roll: narazie nie zdradzam co bo tak naprawde mysle o 3ch roznych samochodach :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Źle Maćku, że już ją sprzedajesz, źle. Za rok odkupił bym ją od Ciebie i dbał tak jak teraz o Twoją poprzednią bunie. Takie fajne auto do obcych pójdzie :mad2: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , no wiesz jak ja mam z samochodami ... najchetniej co pol roku nowy. Mysle ze kwestia paru dni i auto bedize mialo nowego wlasciciela.

 

Przegladam OTOMOTO ale ... nie ma jakiegos szalu . Chodzi mi po glowie kilka modeli ale ciezko mi sie zdecydowac miedzy sercem a rozsadkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sercem patrze na m3 , s5 , 335i , rozsadkiem na praktyczniejszego diesla :mad2: . i tak codziennie mam dylemat co kupic :?: Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może 335d albo 635d ? Wolne to chyba nie jest znów strasznie a fajne się prezentuje. Zresztą cokolwiek nie kupisz na pewno będziesz zadowolony. Dziwi mnie tylko to S4 w Twoich propozycjach :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soolek , zapytalem go z ciekawosci , zobaczymy co odpisze.

 

Co do S4 to mialem na mysli S5 :D :!: :!: juz poprawilem . My fault. Mam jedna na oku fajna we Wrocku i naprawde podoba mi sie ten samochod. S4 mi sie nie podoba no chyba, ze w kombi ale na kombi jeszcze bede mial w zyciu czas.

 

635d to byloby idealne rozwiazanie tylko musi miec Dynamic Drive/mpak i dobre wyposazenie a takich jak na lekarstwo(jeszce w przyzwoitej cenie) , zostaja do sciagniecia te z Dojczow.

 

335d/335i coupe w pelnym ori mpaku szukam i obserwuje.

 

 

p.s. Nie jezdzilem 6ka i nie mam pojecia jak tam pracuje zawieszenie , jak jest zestrojona czy jest to kompromis pomiedzy 3 a 5 czy jest to raczej kanapa 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o a5 3.0 tdi quattro w autom. nie myslałes ? po paru modach jezdzi niewiele gorzej od s5.. brzmi tez naprawde niezle.. a pali 2x mniej. złoty srodek :)

duzo szybsze spod swiateł od 335d i 635d - bo chyba na to tez patrzysz skoro szukasz mocnego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyscigi spod swiatel to nie moja brocha... zupelnie mnie to nie bawi . No moze jakbym mial launch control to wystartowalbym pare razy dla fun'u i tyle. Auto ma byc w miare szybkei z rolki i mam go dobrze czuc za kolkiem .

 

Co do A5 to ogladam tez Sportbacki w 3.0 ale tez ciezko o sensowny egzemplarz. Albo kolor beznadziejny albo wyposazenie albo po dzwonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do s5 - silniki kicha, nie trzymaja mocy, generalnie bez wiekszych problemow 335i zamiecie pod dywan taka s5, popytaj Waldka bo kilka razy sprawdzal sie z Skami. Michal ma fajna i mega mocna 335i na sprzedaz, chyba do 220km/h na prostej idzie lepiej od M3 Waldka. Ja jezeli mialbym kupic mocne audi to tylko RS6.

 

Co do zawieszenia w 6er - mimo ze mialem felgi 20' jezdzilo sie naprawde super, duze znaczenie maja opony- ja mialem nowki i raczej dobre wiec nie wypadaly mi plomby z zebow i nie rozumiem ludzi ktorzy odradzaja 20' na polskie drogi, fakt ze trzeba bardziej uwazac ale jezdzi sie bdb.

Na zakretach w porownaniu do 5er to jest przepasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal ma fajna i mega mocna 335i na sprzedaz, chyba do 220km/h na prostej idzie lepiej od M3 Waldka.

Właśnie 335i od Michała. Mpak zewnętrzny sobie dołożysz i ... a spalanie tam jest na rozsądnym poziomie jak na osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez juz ja ogladalem . ta z czerwonymi skorami . Tylko znow dokladnie mpaka +5k itp itd. tam jest chyba jeszce zwykla zawiecha tak jak patrze jak to stoi .

 

S5 wiem ze nie trzymaja mocy ale i tak mi sie podobaja. Problem mocy da sie rozwiazac . Trzeba czyscic dziada i lac dobra oliwe . BYla fajna s5 sportback 3.0TFSI ale poszla jakis czas temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Tylko, że mpaka dokładasz w zasadzie plastiki (335i chyba mają fabrycznie niższe zawieszenie niż standard) a jak trafisz na jakąś felerną mechanicznie to będzie problem i koszta... a z tego co wiem to ta 335i z czerwonymi skórami jest strasznie zadbana :cool2: nawet masz tam nowe turbiny :)

 

A co do Audi to fajne ale kupować coś wolniejszego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo jezdze zeby sie w benzyne bawic. Auto odbieram jutro (mam nadzieje) Swoje juz sprzedalem co prawda za smieszne pieniadze jak na ten samochod i jego stan techinczny , ale sytuacja ktora wywinol mi poprzedni kupujacy przetrzymujac mnie prawie 4 tyg sprawila ze i tak sie juz nastawilem na 6ke zzaliczkowalem ja i niestety byla ciagle w mojej glowie . Przynajmniej 5ke wziol konkretny facet ktory sie zdecydowal na samochod w 5min (oczywiscie byl robiony przeglad w serwisie ) .

 

Bynajmniej sie cos nauczylem , nie dam sobie juz zzaliczkowac auta kwota mniejsza niz 20% wartosci samochodu ... niestety za glupote zaplacilem cene . :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dowiozlem auto do domu . 635d jest mega :mrgreen: :mrgreen: . Klei sie drogi , zakrety pokonuje jak na taka krowe z takim komfortem bajecznie. Jest b.duza roznica miedzy 6 a 5 w prowadzeniu. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Pics or GTFO

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.