Skocz do zawartości

[E46] SPOT dla Forumowiczów


moby85

Rekomendowane odpowiedzi

dodam tylko tyle że na bank chce żeby była tam telewizja więc lece pewnie po bandzie ale zobacze co władze pionek zrobią mam nadzieję że się zgodzą narazie mam podać ilość aut kture przyjadą do końca następnego tygodnia więc do 31.08.2012 panowie nie dajcie ze mnie zrobić kogoś kto rzuca słowa na wiatr pewnie znając życie wstęp będzie płatny ale myślę że na tą kiełbaskę będziemy mieli hihihihi :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 moby85

2 steryd81 :cool2:

3.onyxboy

4. kalos - chyba będzie trzeba założyć 17 na ten wyjazd:>

5. balugass (chyba ze w tym terminie będę miał obrone mgr bo jeszcze nie ustalone :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety panowie ale powiem szczerze burmistrz mnie wyśmiał :cry2: i powiedział że jak mu to proponowałem to powiedziałem że bedzie około 30 aut albo nawet więcej więc mu się wtedy oczka zaświeciły a teraz powiedział że robie sobie jaja z tej instytucji i żebym więcej z taką propozycją się nie pokazywał bo już na pewno nie wyrazi zgody SZKODA :cry2: a mogło być naprawdę bardzo fajnie ale cóż czekam aż się coś odbędzie na pewno HIHIHIHIHI :cool2:

POZDRAWIAM MICHAŁ

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to nie tak łatwo napisać widzimy się w Radomiu i już 50 chętnych leci :)

 

my w częstochowie robiąc spota potrafiliśmy koło 6 aut skrzyknąć :)

 

a co do naklejek to moja jest na klapie, może nie idealnie prosto naklejona ale jest :D

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.