Skocz do zawartości

F10 ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA


JamesSonnyCrocket

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytalem sprzedawce i podal mi vin do auta z ktorgo pochadza lusterka. Po rozkodowaniu pokazuke opcje s430 Interior/outside mirror with auto dip wiec rozumiem ze lusterka sa automatycznue skladane i posiadaja fotochrom.

Moje sa 5pinoweci bez fotochromu.

Czy wklad w takim razie z moich podejdzie i nie bedzie dzialac tylko sciemnianie?

Czy wystarczy dokupic wklad z wersji europejskiej z fotochromem i bedzie ok?


Pytania sa spowodowane tym ze lusterka sa w odpowiednim kolorze a do tego kosztuja nie cale 400zl za komplet...

Czy obudowy z moich nie skladanych podejda do europejskich skladanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zalozyc skladane lusterka i rozwazam kilka wariantow w zaleznosci od kosztow.

Opcja 1

Zalozenie tych z USA i przelozenie wkladu z moich


Opcja 2

Zalozenie tych z USA i zakup wkladu z fotochromem


Opcja 3

Znazlezienie i zalozenie europejskich w innym kolorze i przelozenie obudowy z moich (tylko nie wiem czy beda pasowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ale wiesz, ze to dosc gruba przerobka jest w aucie do zrobienia, bo komunikacja lusterek z samochodem odbywa sie na zupelnie innej zasadzie? Wg mnie kompletnie niewarta zachodu. To nie jest wielki SUV z lusterkami jak w czolgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Moje auto również nie ma składanych lusterek. Nie sprawdziłem wcześniej i myślałem, że opcja S430 to tylko lusterka fotochromatyczne, a składane są zawsze no i się przeliczyłem. Uśpiło mnie, że w E90 miałem składane bez fotochromu.


Również znalazłem instrukcję o której była mowa wyżej.

https://drive.google.com/file/d/1MHnq0DnHT1Wf-LD08wqK4tLDiaTIuUXJ/view?usp=sharing


Raczej na pewno mam lusterka 5 pin, bo nie mam też elektrycznych foteli. Pytanie, czy rzeczywiście wystarczy zabieg jak w tym poradniku, czy trzeba przerabiać wiązkę. Jeżeli przeróbka jest konieczna to jak to ogarnąć.


Pytanie jak rozpoznać czy lusterka są składane i fotochromatyczne? Czy każde lusterko 3PIN będzie miało opcję składania i fotochrom, bo nie jestem pewny jak szukać?

Na pewno po VIN, ale czy jest inna opcja.


Rozumiem, że obudowy lusterek można przełożyć z moich to nie będzie potrzeby malowania wtedy nawet jak kupie z innego koloru.


Czy lusterka z wersji M Pakiet i Shadowline (S760) czymś się różną, czy można też brać?

Czy shadowline to tylko ta część przy drzwiach lakierowana na wysoki połysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moje auto również nie ma składanych lusterek. Nie sprawdziłem wcześniej i myślałem, że opcja S430 to tylko lusterka fotochromatyczne, a składane są zawsze no i się przeliczyłem. Uśpiło mnie, że w E90 miałem składane bez fotochromu.


Również znalazłem instrukcję o której była mowa wyżej.

https://drive.google.com/file/d/1MHnq0DnHT1Wf-LD08wqK4tLDiaTIuUXJ/view?usp=sharing


Raczej na pewno mam lusterka 5 pin, bo nie mam też elektrycznych foteli. Pytanie, czy rzeczywiście wystarczy zabieg jak w tym poradniku, czy trzeba przerabiać wiązkę. Jeżeli przeróbka jest konieczna to jak to ogarnąć.


Pytanie jak rozpoznać czy lusterka są składane i fotochromatyczne? Czy każde lusterko 3PIN będzie miało opcję składania i fotochrom, bo nie jestem pewny jak szukać?

Na pewno po VIN, ale czy jest inna opcja.


Rozumiem, że obudowy lusterek można przełożyć z moich to nie będzie potrzeby malowania wtedy nawet jak kupie z innego koloru.


Czy lusterka z wersji M Pakiet i Shadowline (S760) czymś się różną, czy można też brać?

Czy shadowline to tylko ta część przy drzwiach lakierowana na wysoki połysk?

Wiązka do przerobienia,lusterka shadow line mają tylko stopkę na wysoki połysk pozatym niczym się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.