Skocz do zawartości

Zapachy samochodowe.


PabloM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Napisz np do Drexmaiera albo Dr. Schneider oni robią plastiki i tapicerkę do beemek może dadzą się namówić na kilka próbek żeby sobie pod siedzeniem np :norty: położyć

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

odgrzeje troche kotleta.

jak kupilem swoja poprzednia e91 to miala w srodku jakis taki "naturalny" delikatny zapach, ktory w zime byl bardzo malo wyczowalny, a latem gdy auto postalo troche na sloncu to troche bardziej intensywny, ale mimo wszystko nie uciazliwy. wiec wnioskuje ze to poprostu te plastiki i elementy wykonczenia wnetrza mialy taki zapach. Obecna e91 juz tak nie pachnie poprzedni wlasciciel byl palaczem i w salonie do sprzedazy zrobili pranie calego wnetrza. Moze sie to wydac dziwne ale brakuje mi tego zapachu. Czy ktorys z kolegow co odbieral nowe auto moglby napisac czy nowe auto czyms pachnie w srodku? Bo sie zastanawiam moze jakims zapachowym srodkiem mi popryskali tapicerke w poprzedniej beemce.

pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też odgrzewam, temat zawsze na czasie bo w aucie musi ładnie pachnieć. Kupiłem z 2 różnych źródeł wkłady takie ja w linku

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://lidmar-czesci.pl/foto/ZESTAW%252520START%252520BMW/zestaw%252520all.jpg&imgrefurl=http://archiwum.allegro.pl/oferta/bmw-zapach-samochodowy-zestaw-startowy-prezent-i3196603079.html&h=360&w=495&tbnid=hpivKUJ7knr4sM:&zoom=1&docid=bxl3Hdi9_38-xM&ei=o2YyVaTAFZOMaJemgdAM&tbm=isch&ved=0CCAQMygBMAE

 

Pytanie do osób które tego używały , jesteście zadowoleni? To co kupiłem jakoś licho pachnie tzn mało intensywnie , nawet jak ustawione na maxa. zastanawiam się czy nie wcisnęli mi jakiejś podróby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego zestawu BMW Natural Air i o ile samo "urządzenie" całkiem fajnie wygląda i komponuje się z wnętrzem to same zapachy są dosyć delikatne i po kilkunastu dniach ich już nie czuć. Mam włożony zapach "Sparkling raindrops" i dopóki go czuć to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zapachy BMW sa malo trwale mi wystarcza na kilka dni... trzeba zamykac urzadzenie prawie zaraz po starcie wtedy starcza na dwa tygodnie. Godne zapachy do auta i ktore trwaja maja ceny od 30+ zl za "choinke"

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ odbierałem u nich nowy samochód i wiem jak pachnie nowością ew. skóry. Sami na salonie przyznali, że używają zapachów lecz nie są w stanie powiedzieć jakich.

 

 

ten zapach nowego srodka w BMW to ich produkt do czyszczenia skor

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Moim zdaniem najlepszym rozwizaniem jest choinka wunder baum ladnie pachna no i stosunek jakosc/cena jak dla mnie rewelacja :wink: A drugim bardzo dobrym rozwiazaniem jest po prostu kupno jakis ladnych perfum/testerow i popsikanie np.Dywanikow :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od czasu jsk mam prawo jazdy Tylko i wylacznie w samochodach od zawsze niezmiennie choinka zapachowa KOKOSNUSS ( stary piekny zapach juz chuba niedostepny w pl ale na moje szczescie moja mama mieszka w DE i tam jest jeszcze dostepna:)) raz w miesiacu przysyla pare sztuk. Kazdy kto wsiada do mnie do auta to mowi ze Marecki kokos niezniszczalny:))))
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Tak kolor pomaranczowy ale zapach KOKOS :mrgreen: jak bedziesz uzywal dluzszy czas to cale auto przejdzie tym zapachem! Kiedys kolediowi sprzedalem radio to mowil ze w domu pachnialo moja choinka... :mrgreen:
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż przeszedłem się dzisiaj do Auchan z ciekawości, ten zapachu kokosowy ..... jak dla mnie masakra, minuty bym nie wytrzymał w samochodzie z takim zapachem. Ale o gustach się nie dyskutuje. Po prostu mi się NIE podoba :!: . Ogólnie nawąchałem się dzisiaj tych choinek i mimo, że firma z historią to chyba Dr. Marcus ma lepsze zapachy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości wszedłem na stronę wunder-baum i mają nowe rozwiązanie które się nazywa invisis, jestem ciekawy jak to działa. Korzystał ktoś może lub widział w sklepie? :roll:

Miałem i nie polecam, zapach ulatnia się jeszcze szybciej niż w tradycyjnej choince - pewnie dlatego że nawiewy u mnie działają cały czas i zapach jest po prostu wydmuchany na maxa już po tygodniu. Teraz testuję zapachy California Scents i napisze, że dają radę - po 3 tygodniach użytkowania cały czas je czuję jak wsiadam do samochodu co wg mnie jest bardzo dobrym wynikiem mając na uwadze, że przez większość czasu było bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko mała buteleczka 150ml invictus paco rabanne, a w weekendy 100ml armani.. Starcza mi na kilka dni.

A takie odświeżacze, którymi się lansujecie mam zawieszone na feldze.. od wewnętrznej strony.. W KOLE ZAPASOWYM :!:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolor pomaranczowy ale zapach KOKOS :mrgreen: jak bedziesz uzywal dluzszy czas to cale auto przejdzie tym zapachem! Kiedys kolediowi sprzedalem radio to mowil ze w domu pachnialo moja choinka... :mrgreen:

 

Skusiłem się i kupiłem 5 sztuk na allegro. Dam znać jaki efekt jak poużywam. Kokos lubię więc może być okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko mała buteleczka 150ml invictus paco rabanne, a w weekendy 100ml armani.. Starcza mi na kilka dni.

A takie odświeżacze, którymi się lansujecie mam zawieszone na feldze.. od wewnętrznej strony.. W KOLE ZAPASOWYM :!:

B....widzisz i nie grzmisz :duh: Facet skąd ty się urwałeś :?: Nie wnosisz nic sensownego do dyskusji to siedź w samochodzie i wciągaj tego Armaniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten nowy bajer "Wunder- baum" w moim ulubionym zapachu wanilii. Jestem przeciwnikiem mocowania wszelkich gadżetów w zasięgu wzroku więc zamocowałem go na wylocie powietrza pod siedzeniem, tylko trzeba lekko przyciąć bo jest za szeroki, a tam jest mniejszy ruch powietrza wiec starcza na dłużej :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.