Skocz do zawartości

Zapachy samochodowe.


PabloM

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to ten zapach i dokladnie ta choinka... Wiem ze sie niektorym nie podoba ale o gustach sie nie dyskutuje :mrgreen:

Ten zapach czuc nawet na zewnatrz jak masz otwarte okno i stoisz na swiatlach to ladnie z auta czuc! Na allegro bardzo tanio :shock: z niemiec wychodzi drozej! W uk ciezko dostac tylko ebay na stacjach nie ma szans!!!

 

Konczynka jak Ci nie podejdzie zapach to moge odkupic wrazie co.... Pozdro..

 

Jak invictus to Ty na kuroniowce jestes?!?

Ja uzywam AVENTUS CREED polecam :cool2:

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

nwm dlaczego ale ten biały WunderBaum kojarzy mi sie z zapachem tego kremu nivea w granatowej metalowej puszce lub pasty do włosów tylko nie pamiętam której firmy.

A u mnie w bmw teraz siedzi na nawiewie czerwony ludzik o zapachu passion ale już słabo wyczywalny (a miał wg zapewnień lroducenta pachnieć 45dni a wisi ok 3-4tygodni) + pod fotelem pasażera zaczepilem zawieszke Yankee candle new caf zapach spoko ale pachnie jak jakies męskie lerfumy ale w ogóle go w aucie nie czujd chyba muszd owinąć więcej z folijki bo mam tylko lekko rozcieta lub przenieść go z pod tego fotela w inne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gliptone duży zapach leather sceny

 

Lub

 

Stripper scent od poorboys.

 

 

Ewentualnie golden stare delight puszeczka.

 

 

Kiedyś też używałem takiego super zapachu od Renault sprzedawanego na allegro przez ixell z Kalisza. On nie ma nazwy dlatego podaje takie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz używam perfumowana karte "Scentway Imao" i zapachy pasują idealnie do bm'ek nie są nachalne i maja ładne nuty zapachowe.Cena to ok.16-19zl za sztukę ale ostatnio były w promocji w Rosmannie po 8,99zl.i dodatkowo taka zawieszka wygląda gustownie i elegancko w naszych buniach a nie tak wiesniacko i plebejsko jak już kultowy w polandii cebulandii "Januszowy-wonderbaln".Oczywiście bez urazy dla użytkowników choinek wunderbaum bo sam je lubie i od czasu do czasu wkładam do auta.

Jeszcze tylko zastanawiam się nad jakimś zapachem na kratkę nawiewu .myśle nad tym oryginalnym zapachem od bmw lub nad nikki fragrance , może ktoś z waz używa lub używał któregoś z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie to wygląda tak:

 

- Gliptone duży leży pod siedzeniem + zawieszka na lusterko. Wymiana zawieszki co miesiąc, natomiast tego pod siedzeniem co 2-3 miesiące. Wtedy jest moc (nawet ubrania pozostawione w samochodzie pachną) :D Dodatkowo czyszczenie i konserwacja skóry poprawia efekt. Ten zapach jest idealny do BMW ze skórą. Podkreślę też, że dobre preparaty do deski, czy tapicerki też mają swój zapach. Jeżeli chodzi o deskę to POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK ma taki zapach, że po nałożeniu przez 2 tygodnie nic więcej nie trzeba :)

 

Tanich budżetowych produktów nie polecam ;)

 

Nie testowałem jeszcze zapachu skóry od COLOURLOCK, podobno też jest ok, natomiast polecam środek do skóry z tej firmy. Może ktoś używał zapachu to niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.