Skocz do zawartości

Tak Moderator....


zielony

Rekomendowane odpowiedzi

...pochwal sie tym cackiem po które gnałeś prawie przez pół Europy z językiem wywalonym po pas :D

Czekamy ..... i czekammmyyyy....

 

"Panie Prezesie melduje wykonanie zadania" :wink:

 

Faktycznie przytargałem 528i.Auto pochodzi z Heidelbergu.Przeszło 1000km w jedną stronę.Jest to dokładnie M30B28 z 03/1985 roku z manualem i klimatyzacją.Przebieg jakieś 350 000km.Pełna dokumentacja dołożony dwa lata temu katalizator (widzimisie właściciela) i fabryczny lakier na każdym elemencie delphin-metalic w zadziwiqająco dobrym stanie :clap: .Auto miało dwóch właścicieli.Ostatni Pan Prof.Adolf(1940) miał go 17lat.Podarował go młodemu niemcowi który postanowił go sprzedać.O dziwo młody niemiec postanowił go oddać tylko w dobre ręce.Po obejrzeniu tematu "Youngtimerowcy wszystkich krajów....." opuścił cene i odwołał chmare kręcących sie wokół niego Turków i jednego niemca który dawał więcej niż ja :wink: .Auto nie jest w stanie idealnym.Ma kilka wad do usunięcia ale o to w tej zabawie chodzi :D .Wrażenia......no cóż przesiadka z diesla do takiej maszyny powoduje momentami śmierć w oczach i niecenzuralne słowa cisnące sie na usta :modlitwa: .Motor zaczyna się rozkręcać powyżej 4500 obrotów...Średnie spalanie przy jeździe 120-140 a nawet 160 i 190 wyniosło 9,3 litra /100km.W mieście to juz inna bajka.Ale nie da sie nim jeździc wolno i ekonomicznie.Jeśli ktoś myśli że kupi Youngtimera o takiej mocy i będzie jeździł spacerkiem to jest w błedzie... :| Ja też tak myślałem... :mad2:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img470.imageshack.us/img470/1116/dscn61202cr.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img470.imageshack.us/img470/2373/dscn61214wy.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img470.imageshack.us/img470/6757/dscn61237nm.jpg

 

Tak zamarzła para z katalizatora po przebytych 800km...

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img470.imageshack.us/img470/3126/dscn61458dk.jpg

 

A to tygryski lubią najbardziej :wink:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img470.imageshack.us/img470/9267/dscn61566ju.jpg

 

Napewno nie jest to 535i ale 528i jest najlepszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę cene i wrażenia z jazdy.Jeśli ktoś szuka rekina z większą pojemnością to polecam 2,8i.No i pamiętajcie że już coraz ciężej kupić coś dobrego.Cena idzie do góry a autka znikaja na potęgę zwłaszcza te mocniejsze.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuffaa autko super a dodatki z seri ulotki itp tylko dodaja smaku . Coraz mniej lubie to forum ;) :P

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo, ile wyjdzie Ci za auto + reszta spraw? :roll:

 

Wygląda to tak:

cena + blachy celne i ubezpieczenie (do 160eur) + paliwo do domu + ok 1600zł pełna rejstracja

Czy ktoś Ci oglądał autko na miejscu, czy tylko przez internet?

:?:

Obejrzałem je przez internet i w drogę.Byłem z kimś kto zna miejscowe obyczaje (urzędy itd-bez tego ani rusz) i chwile sobie pogadaliśmy...Generalnie auto kupiłem po ciemku bo o 7.00 rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająca jest ta historia ze sprzedażą auta :mrgreen:

fajnie, że masz tyle tych papierów do niej, musiałem kupić 2 e30, żeby mieć tyle...

528 faktycznie chodzi świetnie, kumpel miał w zeszłym roku też w podobnym stanie do Twojej i po autostradzie faktycznie ładnie to zasuwa... nawet przy moim M20B25...

gratuluje zakupu:cool2:

 

ps.może jeszcze jakieś zdjęcia środka i motorka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za słowa uznania :wink:

Narazie testem była niemiecka autostrada.Teraz czas sie na trochę rozstać.Auto trafi do garażu na porządne mycie,pranie,regulacje,wymiany itd...Powoli do ideału. :wink: I na wiosne pojeździmy :wink:

 

Mamy te same silniki :) aczkolwiek tylko polowiczne te same samochody, 2,8 jest bardzo oszczedny w proporcji do swoich osiagow aczkolwiek jak wiecej jezdzisz napewno odczujesz roznice do diesla.

 

Pozdrawiam.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze patrze i patrze hmm gdzies widzialem to auto ... :mad2: acha u mnie na podworku widzialem co prawda przez okno ale moj tata (Rysiek)ogladnal doglebniej i uwaza ze jest bardzo fajna :cool2:

Dokładnie wczoraj :D Pozdrowienia dla Rysia :wink:

 

A co to za warsztat, z chęcią skorzystam i podjadę swoją bestią na regulacje i wymiane kilku pierdułek :mrgreen: A jak z cenami w tym "warsztacie" :?:

P.S. coś już słyszałem o p.Rysiu, ale nie pamiętam od kogo :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.