Skocz do zawartości

wgnioty po gradobiciu


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

zauważyłem dziś, że mam na masce 2 duże i 4 mniejsze wgnioty po gradobiciu. Dodatkowo 1 widoczny na dachu.

Co z tym dalej zrobić? Mam AC w liberty direct, z tym, że auto uległo uszkodzeniu w innym rejonie niż jest zarejestrowane i ubezpieczone. W ubezpieczeniu pisałem, że auto będzie garażowane, w praktyce stoi pod chmurką...

Nie ukrywam, że pomalowanie maski byłoby mi nawet na rękę, bo mam na niej sporo odprysków i kilka innych rys...

 

miał ktoś kiedyś podobną sytuację? wiecie na ile TU wycenia lakierowanie elementu? Może ktoś pracuje w Liberty albo u konkurencji, to podpowie to i owo?

będę wdzięczny za pomoc

Mateusz

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

z AC to jest taka opcja że TU zaniża stawki , jedyna opcja żeby rozsądnie naprawić auto to naprawa bezgotówkowa , jeżeli będziesz naprawiał auto na wycene to może ci kasy zabraknąc na naprawe,

 

to że szkoda powstała w innym miejscu niż jest auto zarejestrowane nie ma znaczenia

 

to że napisałeś że auto będzie garażowane też nie ma znaczenia bo przecież samochód jest po to aby jezdzic a nie po to aby stał w garażu,

 

przy dobrym opisie mache możesz dostac nawet do wymiany,

 

a tak na koniec - obejrzyj jeszcze raz auto czy przypadkiem nie masz wiecej wgniotów na autku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A co mamy podpowiedzieć? Jak potrzebujesz maskę, to allegro i przeglądasz oferty, lub odwiedzasz okoliczne szroty.

Element gotowy do montażu będzie ciężko trafić, większość leży oparte o inne elementy, posiada rysy powstałe podczas demontażu itp. Odcienie też lubią się różnić, mimo, że kolor lakieru ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma dzużo wgniotów są magicy że bez lakierowania potrafią je bez śladu doprowadzic do poprzedniej formy. przegladnij youtube lub allegro "usówanie wgniecen bez lakierowania" lub cos podobnego może bliżej siebie znajdziesz speca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam!

zauważyłem dziś, że mam na masce 2 duże i 4 mniejsze wgnioty po gradobiciu. Dodatkowo 1 widoczny na dachu.

Co z tym dalej zrobić? Mam AC w liberty direct, z tym, że auto uległo uszkodzeniu w innym rejonie niż jest zarejestrowane i ubezpieczone. W ubezpieczeniu pisałem, że auto będzie garażowane, w praktyce stoi pod chmurką...

Nie ukrywam, że pomalowanie maski byłoby mi nawet na rękę, bo mam na niej sporo odprysków i kilka innych rys...

 

miał ktoś kiedyś podobną sytuację? wiecie na ile TU wycenia lakierowanie elementu? Może ktoś pracuje w Liberty albo u konkurencji, to podpowie to i owo?

będę wdzięczny za pomoc

Mateusz

 

Jak nie masz naruszonego lakieru to bez problemu możesz podjechać do jakiegoś serwisu, który zna się na bezinwazyjnym usuwaniu wgniotek. Możesz naprawę zrobić nawet bezgotówkowo z AC, tak robiłem u pullera. To chyba najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuację jak Twoja. AC tez mam w Liberty Direct. Około 20-30 różnej wielkości wgnieceń na dachu, masce, słupkach. Zgłosiłem szkodę z AC. Przyznali mi 1600 zł. Samochód naprawiłem u magika bez lakierowania za 900 zł :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy i Koleżanki jeśli chcecie naprawdę dobry namiar na gościa od likwidacji wgniotek to TYLKO TU:

 

DAR CARS Dariusz Farkowski

ul. Christianiego 8

26-600 RADOM

509 547 529

 

Dzisiaj odebrałem od Niego auto ponieważ miało kilka wgnitek... dosyć poważnych. Po pracy nie ma ani śladu! :shock: Jakby nigdy ni się nie stało! Jestem w szoku bo do auta podchodzę w sposób nadperfekcyjny i tutaj zostałem oszołomiony jakością pracy. Co ciekawe ceny za usługi są naprawdę atrakcyjne i o wiele wiele niższe niż malowanie u lakierasa. Do tego dodatkowy plus to ten, że pozostaje fabryczny lakier i potencjalni kupujący malkontenci nie mają możliwości marudzić, że: "TUTAJ BYŁ BITY BO MALOWANY" :mrgreen: Chętnie podesłałebym fotki, ale nie wiem kogo będą interesować fabrycznie gładkie powierzchnie nadwozia... :wink: No i jeszcze informacja, że trzeba dosyć długo czekać na swoją kolej. Facet ma tyle zleceń, że mnie przyjął po ok miesiącu czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.