Skocz do zawartości

czujnik zmierzhu świateł - pytanie


Peny78

Rekomendowane odpowiedzi

no znalazłem, jest na przedniej szybie... ale przecież nie zakleję tego plastrem :D ...

 

pytanie nr dwa to czy da się jakoś przeprogramować komputer żeby to się zapalało razem z przekręceniem zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zaklejać? Wystarczy przekręcić włącznik świateł na mijania i światła będą się świecić cały czas, a jak zapłon wyłączysz to zgasną.

Po to jest funkcja auto, że gdy jest dzień, to się światła nie świecą, a jak się ściemni, to włączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czujnik zmierzchu w myśl obowiązujących przepisów o jeździe na światłach jest całkowicie niepotrzebny. Ja przez lata użytkowania e46 jeszcze go nie używałem.

Domyślam się, że chciałbyś żeby światła włączały się po odpaleniu auta?

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zaklejać? Wystarczy przekręcić włącznik świateł na mijania i światła będą się świecić cały czas, a jak zapłon wyłączysz to zgasną.

Po to jest funkcja auto, że gdy jest dzień, to się światła nie świecą, a jak się ściemni, to włączają.

 

 

ale w PL jest obowiązek jazdy cały dzień na światłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czujnik zmierzchu w myśl obowiązujących przepisów o jeździe na światłach jest całkowicie niepotrzebny. Ja przez lata użytkowania e46 jeszcze go nie używałem.

Domyślam się, że chciałbyś żeby światła włączały się po odpaleniu auta?

 

dokładnie tak. Przekręcam kluczyk zapalają się światła, gaszę silnik światła gasną. Bez żadnego pikania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytający ma ksenony w swoim aucie.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mazowieckim nie. W pomorskim zrobię za darmo. A w innych woj. pewnie też się znajdą forumowicze, którzy mogą pomóc.

Ja nie tykam się włącznika świateł i bardzo doceniam czujnik zmierzchu w e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A masz ksenony czy zwykłe światełka?

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam mam takie male pytanie

kupilem z 3 lata temu e46 320d i dopiero od niedawna zauwazylem ze kolo lusterka wstecznego wychodzi mi dosc wieksza wiazka kabli

po rozkodowaniu kodu vin wyszlo mi ze moj model posiada czujnik deszczu i zmierzchu a te kable kolo lusterka sa zywcem odciete bez zadnej kostki jaby ktos wzial stare lusterko i odcial wraz z wtyczka

chcialem zapytac jak mozna to podlanczyc by mi to dzialalo prawidlowo? dodam czy musze wymieniac przednia szybe bo mam niestey zwykla

z gory dziakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rafik1006.w.interii.pl/e46.jpg

^foto

z tego co widze dwa kable zostaly podlanczone do lusterka by dzialal fotochrom

a dwa zostaly luzem zaizolowane

jesli nie widac na zdjenciu to sa to kolory

Fioletowo bialy

branzowo zielony

branzowo czarny

i bialo czerwono z jakimis zoltymi paseczkami

aha no i mam przeloncznik swiatel z funkcja "a"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.