Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, czy ktoś życzliwy mógłby sprawdzić to auto: 5UXKR0C52F0P17254

Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-f15-3-0-benzyna-2015r-ID6C8Yek.html


Mi nie udało się znaleźć żadnych zdjęć z aukcji.

 

Ktoś pomoże?

 


Hej,

z aukcji wynika, że to pierwszy właściciel w kraju, poproś zatem go o zdjęcia jak auto wyglądało na aukcji. Pewnie ma takie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum które śledzę już kilka lat ponieważ posiadałem bmw ponad 8lat i przyszedł czas na zmianę wiec uderzam do was. Chce kupic wv beatlle dla żony ale jak wiadomo większość jest z USA i prosił bym o pomoc... pobrałem raport carfax ale jest w nim tyle co i w ogloszeniu jak się pobiera raport za darmo, albo nie wiem jak go odczytać, żadnych zdjęć uszkodzeń też tam nie mogę znaleźć. Dziwią mnie sprzeczne informację dotyczace silnika oraz skrzyni,jak decyduje vin w różnych portalach a w bazie cepik nic mi nie wyskakuję a podobno auto sprowadzone ponad dwa lata temu. https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-beetle-volkswagen-beetle-sport-dsg-ID6CsQ3h.html#gallery-grid

Data pierwszej rejestracji 01.01.2013

Vin i nr rejestracyjny jest na aukcji

Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jedno zdjecie widzialem tylko poszukuje wiecej bo z raportu wychodzi ze 18.03.2017r miał kolizję i ubezpieczyciel uznał szkodę całkowitą, następnie 11.05.2017 wystawiono SALVAGE TITLE/CERTIFICATE ISSUED, REBUILT TITLE ISSUED czyli że pojazd i akt własnisci zniszczony oraz, że pojazd został odbudowany po wypadku.

Zdjecia z googla są z dnia 18.05.2017r a wywieziony został dnia 10.06.2017r

Czyli wychodzi na to że te zdjecie jest po odbudowie, ciekawe czy wogule to ten pojazd bo z vinu wychodzi że to manual a w auto-dna że diesel w manualu chyba, że są jakieś bledy.

Żonie sie bardzo spodobał i go chce i szukam info, osobiście wolał bym znaleźć coś europejskiego albo nawet poskiego z małym przebiegiem ale nic nie ma. A nie chce sie pchać w jakieś niepewne auto albo mocno kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo jednak wychodzi, że to te auto i nie było doszczętnie zniszczone, ciekawe czemu z vinu wychodzi manual :?:

Warte uwagi waszym zdaniem czy szukać lepiej ładnego Europejczyka? Nigdy nie miałem auta z USA i mam obawy.

Prosił bym jeszcze, żeby ktoś kto sie zna na tych raportach carfax żeby spojrzał czy nie ma jeszcze jakiś pułapek albo wad, ciężko u mnie z angielskimi i nie wiem o co chodzi w niektórych punktach. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc.

http://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100012614/svc/201/vinreg/3VWVA7AT3DM653152/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE1NzYzOTk0NDR9.uq0q2QjQbyOvCRuiq9-Y8L4loFYiGdYWq3aMMPqAU-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze zdjec samych, to sprawdzilbym 2 rzeczy:

1. Metoda naprawy poduszki powietrznej i pasow. POduszka poszla, w US sa 3-stopniowe, ciekawe, czy ktos na taka wymienil, czy robil "regenracje".

Podobnie z pasami - jesli airbag poszedl, to i pasy kierownika/kierowniczki - pytanie, czy zostaly wymienione, czy naprawione?


2. Z tego, co widze, to auto dostalo w przod, ale "od lewej strony" - wzgledem kierowcy w srodku.

Typowa sprawa niedogadania na all-way stop w US. Zrobilbym sobie jakies sprawdznie geometrii - wyglada na to, ze trzeba bylo wyprostowac troche podluznice.

Przynajmniej "na oko".


Takich "pulapek" mozesz sie moim zdaniem spodziewac w tym smaochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie no faktycznie geometrię przydało by się sprawdzić, ogulnie pod maską nie bylo widać śladów naprawy, żadnych odpadków lakieru ani pęknięć na pascie.

A o co chodzi z ta regeneracją poduszek i pasów? Jak to sprawdzić? I czy jak regenerowane to nie dobrze?

Nie wiem w tym raporcie o co chodzi... w punkcie Title History przy drugim właścicielu jest Alert!

Problem Found? Martwić sie tym czy to normalne?

Pozdrawiam i dziękuję za przydatne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam jeszcze raz kolegów z forum, czy ktoś mógłby pomoc w sprawie tego samochodu. Brak oznaczenia run and drive jest Enhanced Vehicles.

WBA4A5C54FG051338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ten temat na FORUM??

Chyba po to żeby dowiedzieć się o aucie przed zakupem

A tobie szkoda napisać bo masz jakiś tam dostęp do aut z USA

Zadaj sobie pytanie po co jesteś na tym forum?


Bo ludzie tu wchodzący szukają pomocy żeby na minę nie wladowac się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ten temat na FORUM??

Chyba po to żeby dowiedzieć się o aucie przed zakupem

A tobie szkoda napisać bo masz jakiś tam dostęp do aut z USA

Zadaj sobie pytanie po co jesteś na tym forum?


Bo ludzie tu wchodzący szukają pomocy żeby na minę nie wladowac się

 

nie wchodzę tu żebrać dla kilku złotych, tylko jak chcę sprawdzić to sobie raport kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.