Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się , czy to naprawdę kosmetyka ?

poduszki całe ? blacharka też ?

auto czasami nie pływało ?

 

Ciężko powiedzieć.. Na pewno za zdjęty zderzak auto by nie dostało Szkody całkowitej ;)

 

02/28/2011

Niezależne źródło POJAZD WYPRODUKOWANY I DOSTARCZONY DO DEALERA

03/11/2011 CINCINNATI, OH

10

Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV) TYTUŁ (Tytuł #:3106404278)

POJAZD Z WYPOŻYCZALNI

04/05/2011 CINCINNATI, OH

Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV) ODNOWIENIE REJESTRACJI/TYTUŁU

05/20/2011 HUNT VALLEY, MD

Żródło wypadków i kolizji drogowych ACCIDENT OR VEHICLE DAMAGE REPORTED

ODNOTOWANO POWAŻNY WYPADEK LUB USZKODZENIE

06/22/2011 CINCINNATI, OH

Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV) ODNOWIENIE REJESTRACJI/TYTUŁU

08/23/2011 OH

3,265

Aukcje samochodowe ZGŁOSZONY NA AUTO AUKCJI

08/31/2011 OH

3,275

Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV) TYTUŁ (Tytuł #:2511082064)

SZKODA CAŁKOWITA/Z ODZYSKU - POJAZD Z TYTUŁEM

USZKODZENIE

MOŻLIWA SZKODA CAŁKOWITA - TYTUŁ NADANY/ZAREJSTROWANY PRZEZ FIRMĘ UBEZPIECZENIOWĄ

10/13/2011

Niezależne źródło POJAZD WYEKSPORTOWANY (GERMANY)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wygląda jak by tylko zderzak ktoś zdjął. Także nic innego jak jechać i kupować.

Tylko brać pod uwagę to że w PL też mogło się coś z autem dziać.

 

A teraz na chlodno. Nawet nie znalazby sie na gieldzie za brak zderzaka tylko. Uszkodzenia musialy byc na 75% wartosci auta.

 

Jak dla mnie to typowa podpicowana podroba w ktorej zamaskowane byly wieksze Uszkodzenia. Odpusc sobie Kacpero...

 

Aahh przeoczylem. Miala uszkodzenie mechaniczne jeszcze wiec byl padniety silnik lub skrzynia. Niewykluczone podtopienie bo dziwna sprawa z tymi fotelami... mozesz zapytac Wlasciciela Tzn pokazac mu info ktore masz I zapytac czy cos wie o uszkodzeniu mechanicznym ktore miala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod samą maską trochę elementów brakuje :roll:

 

Kilka elementów układu dolotowego do filtra i co ciekawe nawet miarki oleju brak :mrgreen:

Cały:

http://images.cars.com/supersized/DMI/17911/008319/30.jpg

 

Aukcja z niby tylko zdjętym zderzakiem:

http://images.copart.com/website/data/pix/20110728/21291491_7X.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest kilka niejasności - wielki dzięki za sokole oczy !

Co do środka to właściciel twierdzi ze widoczna na zdjęciach z USA to obecna skora tylko takie złudzenie jest

 

Co ciekawe rozmawia jak zwykły użytkownik i nie cwaniakuje jak handlarze - ale może tym właśnie chce odwrócić uwagę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do środka to właściciel twierdzi ze widoczna na zdjęciach z USA to obecna skora tylko takie złudzenie jest

 

Nie, na focie z aukcji widac fakture materialu, przyjrzyj sie dokladnie - siedzisko, czy zaglowek. Fotele drugiego rzedzu pomiedzy wersja materialowa, a skorzana, roznia sie minimalnie - przyjrzyj sie czesci ledzwiowej. Na zdjeciu z aukcji sa dokladnie takie fotele

 

http://media.caranddriver.com/images/10q1/331351/2011-toyota-sienna-le-awd-interior-photo-332372-s-1280x782.jpg

http://media.caranddriver.com/images/09q4/317764/2011-toyota-sienna-le-awd-interior-photo-317789-s-1280x782.jpg

 

sprawdz sobie dokladnie specyfikacje wersji wyposazenia tych aut, wydaje mi sie, ze w polaczeniu ze skorzana tapicerka, deska wygladalaby tez inaczej - mialaby drewniane elementy (ale nie chce mi sie juz drazyc tego tematu dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest kilka niejasności - wielki dzięki za sokole oczy !

Co do środka to właściciel twierdzi ze widoczna na zdjęciach z USA to obecna skora tylko takie złudzenie jest

 

Co ciekawe rozmawia jak zwykły użytkownik i nie cwaniakuje jak handlarze - ale może tym właśnie chce odwrócić uwagę :o

 

To sie nazywa rozmowa na glupa - Panie ja nic nie wiem i tyle.

 

A swoja droga to ten koles to naprawde rznie glupa i to ostro ''po bandzie'' :D

 

Trzeba miec naprawde cos z oczami zeby nie odroznic weluru od skory :mad2: :mad2:

 

Na fotach z aukcji masz 1.000.000% welur a oglosznie z polski to skory.

 

Tu dosyc dobrze widac ta jego welurowa ''skore'' buuuhaha (fotel pasazera przod zaglowek i nizej gorna krawedz oparcia na ktorych widac fakture weluru jak BYK!!! Pokaz mu to foto bo nie wytrzymam :mad2: :mad2:

 

http://images.copart.com/website/data/pix/20110728/21291491_6X.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oczywiście, że tak. Skóra jest pomarszczona zawsze i widać wyraźnie, że jest skórą. Wystarczy spojrzeć na link do ogłoszenia, który dałem wyżej. Nawet jak wymienił, to nie wiem po co pali głupa. To akurat żadna wada, że jest skóra, ale jak widać gościu po prostu kituje na całej linii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest kilka niejasności - wielki dzięki za sokole oczy !

Co do środka to właściciel twierdzi ze widoczna na zdjęciach z USA to obecna skora tylko takie złudzenie jest

 

Co ciekawe rozmawia jak zwykły użytkownik i nie cwaniakuje jak handlarze - ale może tym właśnie chce odwrócić uwagę :o

 

To sie nazywa rozmowa na glupa - Panie ja nic nie wiem i tyle.

 

A swoja droga to ten koles to naprawde rznie glupa i to ostro ''po bandzie'' :D

 

Trzeba miec naprawde cos z oczami zeby nie odroznic weluru od skory :mad2: :mad2:

 

Na fotach z aukcji masz 1.000.000% welur a oglosznie z polski to skory.

 

Tu dosyc dobrze widac ta jego welurowa ''skore'' buuuhaha (fotel pasazera przod zaglowek i nizej gorna krawedz oparcia na ktorych widac fakture weluru jak BYK!!! Pokaz mu to foto bo nie wytrzymam :mad2: :mad2:

 

http://images.copart.com/website/data/pix/20110728/21291491_6X.JPG

 

no włąśnie z tych fot twierdzi że to złudzenie i na fotkach ze Stanów też jest skóra ...

myslę że po prostu dal fotki innego auta które w przeciwieństwie do tego co sprzedaje było mniej rozbite :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacpero trafiłeś wreszcie na coś co może się do czegoś nadaje. Weź skontaktuj się z serwisem i tam Ci wszystko powiedzą i będziesz miał pewność. Za pewne nic to nie będzie kosztować, a rozwieje wszelakie wątpliwości. Będziesz miał 100% podstawy do rozmowy ze sprzedającym. Jak sądzisz, że to nie są te zdjęcia a jak widać nikt tutaj ich nie ma to trzeba wydać 30zł na raport i po sprawie. Jak inwestujesz kilkadziesiąt tysięcy to chyba nie problem. Wiem, że ciężko wydać nawet 30zł jak teoretycznie nie jest to konieczne, a tak bywa. Powodzenia

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no włąśnie z tych fot twierdzi że to złudzenie i na fotkach ze Stanów też jest skóra ...

myslę że po prostu dal fotki innego auta które w przeciwieństwie do tego co sprzedaje było mniej rozbite :x

Skoro numer VIN pasuje do auta to tak wygladalo na gieldzie I nie mogl sobie ot tak zmienic bazy danych Oraz zdjec.

a tak ogolnie to dobry klient. W kule z Toba leci Az milo a Ty mu sie dajesz...

 

Wez ta fotke I zrob mu zooma najlepiej w obecnosci technika z Toyoty I zapytaj go czy to skora czy welur bo gosc naprawde robi sie zabawny. Zludzenie buuhaha!!

 

P.S. Upewnij sie czy masz poprawny VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no włąśnie z tych fot twierdzi że to złudzenie i na fotkach ze Stanów też jest skóra ...

myslę że po prostu dal fotki innego auta które w przeciwieństwie do tego co sprzedaje było mniej rozbite :x

Skoro numer VIN pasuje do auta to tak wygladalo na gieldzie I nie mogl sobie ot tak zmienic bazy danych Oraz zdjec.

a tak ogolnie to dobry klient. W kule z Toba leci Az milo a Ty mu sie dajesz...

 

Wez ta fotke I zrob mu zooma najlepiej w obecnosci technika z Toyoty I zapytaj go czy to skora czy welur bo gosc naprawde robi sie zabawny. Zludzenie buuhaha!!

 

P.S. Upewnij sie czy masz poprawny VIN

 

no właśnie - podejrzewam że podał mi inny nr vin, a na zdjęciach z USA nie ma tabliczki - więc liczy że mu się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

no właśnie - podejrzewam że podał mi inny nr vin, a na zdjęciach z USA nie ma tabliczki - więc liczy że mu się uda

 

Tez tak cos czuje. Wyszukal Podobne auto I podobny kolor gdzies na gieldzie ( tych Sien w tym kolorze jest w Usa jak psow na wiosce)

I podal Ci lewy Vin bo wiedzial ze beda ludzie sprawdzac, a tu Zonk bo z fotelami nie wyszlo haha!

 

Mina tego typka bezcenna! Jak masz blisko to pofatyguj sie po poprawny VIN, albo Odpusc sobie bo jak kreci na dzien dobry to pewnie wodniak albo przystanek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

a można jeszcze wrzucić na bęben tą szt :

 

http://otomoto.pl/oferta/toyota-sienna-3-5i-365kmaut-xle7-oszarej-pl-ID6y6DPD.html

vin 5tdkk3dc5bs090383

 

czy aby to pierwsze uszkodzenia tego auta ? :o

 

Śledzę ten temat od bardzo długiego czasu i wydaje mi się że ty chyba chcesz wykończyć psychicznie, wszystkich pomagających tu w czynie społecznym. Wg mnie wykończyłeś już 3 najbardziej pomocnych forumowiczów, zostało jeszcze kilku ale zapewne i oni wywieszą białą flagę w najbliższym czasie.

Moja sugestia: Albo zwiększ budżet albo zacznij kupować raporty, bo wszystko to co było fajne w tym dziale, ty skutecznie rozje.. łeś.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wszystkie minivany wystawione na sprzedaz beda staly po kilka lat na sprzedaz bo w necie juz wszystko bedzie wiadomo :D :D

 

Ale pytanie za 100pkt brzmi: Gdzie jest Loona i KW?

 

 

ok

a można jeszcze wrzucić na bęben tą szt :

 

http://otomoto.pl/oferta/toyota-sienna-3-5i-365kmaut-xle7-oszarej-pl-ID6y6DPD.html

vin 5tdkk3dc5bs090383

 

czy aby to pierwsze uszkodzenia tego auta ? :o

 

Nie mam nic na ta Sienne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

a można jeszcze wrzucić na bęben tą szt :

 

http://otomoto.pl/oferta/toyota-sienna-3-5i-365kmaut-xle7-oszarej-pl-ID6y6DPD.html

vin 5tdkk3dc5bs090383

 

czy aby to pierwsze uszkodzenia tego auta ? :o

 

Śledzę ten temat od bardzo długiego czasu i wydaje mi się że ty chyba chcesz wykończyć psychicznie, wszystkich pomagających tu w czynie społecznym. Wg mnie wykończyłeś już 3 najbardziej pomocnych forumowiczów, zostało jeszcze kilku ale zapewne i oni wywieszą białą flagę w najbliższym czasie.

Moja sugestia: Albo zwiększ budżet albo zacznij kupować raporty, bo wszystko to co było fajne w tym dziale, ty skutecznie rozje.. łeś.

 

 

no tak

przecież można wydać 7 czy 8 dych na rozbitka i być zadowolonym :mad2:

ja jednak bardzo szanuję swoją kaskę

ale dla kogoś gdzie taki pułap cenowy jest nieosiągalny, może pisać w/w teksty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla kogoś gdzie taki pułap cenowy jest nieosiągalny, może pisać w/w teksty :lol:

 

Myślę, że po tej wypowiedzi to już tu nikt ci nie pomoże.

 

trudno :(

 

tylko dlaczego odzywa się ktoś kto nie pomaga wogóle

a osoby które spr i wyjaśniły mi wiele kwesti związanych z autem - nie mówią i nie narzekają, a pracując najwięcej mieli by do tego prawo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Andrzejowi chodziło o to, że codziennie pchasz tutaj po 2 auta, a nie o jakiś pułap cenowy. Nikt nawet nie wspominał o pieniądzach. Z tym to grubo poleciałeś :D Jakieś kompleksy się uruchomiły?

 

Co do aut to wpisz czasem vin w google przynajmniej. Często na pierwszej stronie wyskakują zdjęcia. No i salvagedb.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.