Skocz do zawartości

kupno BMW e46 320D automat


farorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiaj robilem jazde probna BMW 320D automat rocznik 2004 wersja kombi.Wyposazenie Lifestyle i 158 tys przebiegu za cene 6900 euro.

 

Wszystko pieknie, dobrze utrzymany.Mam tylko dwa pytania.

 

Czy jest to troche podejrzana ( za niska) cena?

 

Po uruchomieniu silnika moim zdaniem zbyt mocne wibracje.Do tego stopnia ze po otwarciu drzwi drzala szyba.

 

Kiedy silnik sie nagrzal i troche pojezdzilem wibracje ustaly.

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Dodam jeszcze tylko, ze auto bylo serwisowane wylacznie w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przebieg jest potwierdzony i stan techniczny ok to cena też jest ok.

To jest auto do opłat jak rozumiem??

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem cena jest niska jak na auto z DE (wnioskuje po cenie podanej w Euro).

 

Rok temu 2002 z podobnym przebiegiem chodził po około 8000 euro. Wiem, że już rok minął ale tu mamy do czynienia z autem z 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wahaja sie w granicach 6900 do 8 u prywatnych.Nie wiem jednak jak dlugo sa one juz w ofercie.Mam na mysli te za 8 tys. euro.Auto wyglada bardzo dobrze jednak troche zastanawia mnie ta cena.Czy cos sie za tym nie kryje.Serwisy i stemple sie zgadzaja.Sprzedawca po jego warsztacie widac ze dba o auta i warsztat.Specjalizuje sie w sportowych samochodach.Jezeli to poduszki to jaka cena i czy mozna zrobic to samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki pod silnik i pod skrzynie (warto wymienić od razu komplet) to łączny koszt ok 400zł plus ok. 200zł wymiana.

Albo sam:

viewtopic.php?f=15&t=135284

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was zna ceny w D :duh: 8 000 to dostane e 90 na upartego.

Moje e 46 Bj 2003 sierpien kosztowal 4 kola przebieg 240 tk,-prawie rok temu

Za 2004 cena z tym przebiegiem wacha sie okolo 5,5+- 250e max -privat .

Przed kupnem podlacz kompa -zczytaj co mozliwe :cool2: cena ulegnie zmianom.

Trzesie to poduchy silnik i skrzynia koszt w PL 500 PLN w niemczech 75 E lEMFORDER EBAY wymiana wlasna

Automat odradzam z wlasnej autopsji ale o smakach niedyskutuje :mrgreen:

Pozdrawiam i zycze powodzenia :cool2:

A jeszcze spytam dlaczego diesel?

Edytowane przez marcusbmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że samochód nie powinien tak drżeć - coś jest nie tak - no chyba że Ty przesadziłeś z opisem. Co do cen, zgoda w zeszłym roku ładne E46 chodziły po 8000 ale weźcie pod uwagę że w tym roku wprowadzili do produkcji nową 3 - F30 i teraz ceny E90 poszły w dół bo wiele ludzi nie chce już jeździć "nieobowiązującym modelem". Taniejące E90 naciskają cenowo na starszy model i BMW E46 tanieje. Naturalna kolej rzeczy...

Notabene teraz jest dobry moment żeby kupić E90 i niezły moment na zakup E46 skoro ceny spadły a będą teraz stabilne przez kilka lat (aż nie wypuszczą nowej "3").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisem nie przesadzilem.Mialem kiedys ten sam silnik.Diesel oczywiscie klekocze ale nie do tego stopnia zeby drzala szyba przy otwartych drzwiach.Obawiam sie, kosztownych wymian i dlatego ciagle gryze sie z myslami czy zamieniac moja 320i na ten samochod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisem nie przesadzilem.Mialem kiedys ten sam silnik.Diesel oczywiscie klekocze ale nie do tego stopnia zeby drzala szyba przy otwartych drzwiach.Obawiam sie, kosztownych wymian i dlatego ciagle gryze sie z myslami czy zamieniac moja 320i na ten samochod.

 

masz e46 m54 jaki jest powód wymiany na tamtego diesla? Nie zmienia się auta na ciut nowsze... jak zmieniać to od razu na E90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem tym automatem i bardzo mi sie spodobal.Lepiej dziala klima, nic nie wali przy zmianie biegow i nie smierdzi w bagazniku.Mialem juz dwa bmw sedany i zawsze smierdzialo w bagazniku.Zwykle nie robie tak duzych tras ale w tym roku musze troche "nabic".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisem nie przesadzilem.Mialem kiedys ten sam silnik.Diesel oczywiscie klekocze ale nie do tego stopnia zeby drzala szyba przy otwartych drzwiach.Obawiam sie, kosztownych wymian i dlatego ciagle gryze sie z myslami czy zamieniac moja 320i na ten samochod.

Jak chcesz chetnie zamienie sie z zoba :mrgreen:

Jak ci bezyna daje po kieszeni wrzuc gaz cena taka co turbo do diesla.

BMW w automacie i tak wychla 10 wiec tyle co 320 i a ceny ropy to samo co benzyny to gdzie chcesz oszczedzac?

Nieporonuj e 30 do e 46 te pierwsze bylo produkowane z mysla o jak najdluzszej zywotnosci a te drugie jak najkrutsza(opinia przedstawiciela salonu BMW e 46 d 200000 i zlomowac lub wkladac i wkladac)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz zalozysz we Wroclawiu za 1200e z papierami na D -komplet siedzibe maja rowniez w Leverkusen wiec jak cos niegra to nietrzeba jechac specjalnie do PL.

A skad ta cena 3000 e :nienie: Jeszcze sie niespotkalem chyba ze razem z silnikiem :norty:

Daj namiar to przyjade :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanikiem nie jestem, wiec nie pomoge odnosnie wibracji, natomiast jest to niepokojace, poniewaz u mnie auto chodzi rowno, i nawet bardzo sie nie odczuwa wewnatrz ze to diesel (jezeli chodzi o wibracje).

Sam posiadam 320d e46 w automacie, sam dlugo opieralem sie tej skrzyni, natomiast teraz polece ja kazdemu :) swietnie przerzuca biegi, jest dynamiczna i co najwazniejsze zapominasz o zmianie biegow.

Jezeli chcesz uzyskac jakies info, pisz na pw.

Ps. Spalanie na poziomie 8,5L styl mieszany+klima.

( na mniesze spalanie nawet w trasie bardzo bym nie liczyl ;) )

7,9 bez klimy, wiekszosc trasa, i jazda jak stary dziadek. Wiec juz lepiej odzalowac te pol litra,

I jechac jak czlowiek :) aaa i mowie o real spalaniu a nie z kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w polowie lifestyle bo ma radio kasetowe :roll:

rok juz pisalem wczesniej ,przebieg na dzisiaj chyba :roll: 260tk (przebieg rzecz wzgledna)

Teraz dostanie nowe turbo /termostaty no i bedzie smigac jak nowka :cool2:

http://images42.fotosik.pl/370/52e107d927c0e4f4m.jpg

http://images41.fotosik.pl/1530/ed0cfba682e84020m.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik chodzi rowno tylko ze wibruje mocniej niz znam to z mojego poprzedniego diesla.Poprostu mocniej wibruje ta pokrywa silnika plastikowa.W srodku i podczas jazdy jest spokojnie.Moze dlatego ze auto dlugo stalo.Na cieplym bylo juz lepiej.Automat dzialal bardzo plynnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.