Skocz do zawartości

320d koło pasowe, ocena stanu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja rowniez mam delikatne pekniecia na gumie kola,odkrylem to 3 lata temu na przegladzie w serwisie BMW,kola niewymienalem jezdze nic sie niedziej poczekam na jakies wieksze objawy zuzycia.Szkoda profilaktycznie tracic kase.

 

 

 

jak koło ci wypadnie to możesz możesz mieć większe koszty :norty:

  • Odpowiedzi 74
  • Wyświetleń 20,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tak od razu to chyba nie wypadnie tylko będzie telepać konkretnie. Tylko co jeśli dopadnie nas to daleko za granicą?

 

A powiedzcie mi czy da się zablokować koło zamachowe od spodu jakoś czy trzeba kolektor dolotowy ściągać?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

jak koło ci wypadnie to możesz możesz mieć większe koszty :norty:

Bolo 73. Juz mialo wypasc 3 lata temu,kolo ma delikatne zmarszczenia i niema luzow, wiec niebede wymienial na kazda sugestie mechanika.

Opublikowano

poczekaj aż wypadnie i będziesz miał tyle roboty co ja mam teraz nie zadbałem to mam nauczkę :cry2:

ale polak mądry po szkodzie dzisiaj rozebrałem bunie i powiem tylko tyle że warto dbać o nasze bunie bo później koszta masakra na szczęście sam sobie to zrobie więc koszta wymiany mnie nie tykają ale dla innych proponuje posprawdzać sobie to i owo

Pozdrawiam Michał :cool2: :cool2: :cool2:

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
  • Autor

Rychu a to koło to ci tak nagle wypadło bez ostrzeżenia? Nie było tak że latało wcześniej?

Mam takie coś że jak obroty minimalnie wzrosną nawet do 900 zamiast 830 to drgań praktycznie nie ma, to oznaka koła pasowego czy raczej znak że jest ok?

Opublikowano
predzej oznaka poduszek silnika niz kola
Opublikowano
no nie wiem bo ja na wolnych miałem takie kolebotanie silnikiem i właśnie myślałem że poduszki do puki się nie przekonałem że to koło niestety
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano

właśnie też się zastanawiam nad kołem

na wolnych obrotach trzęsie się silnik ,poduszki nowe ale najdziwniejsze jest to że trzęsie się tylko przednia część silnika od skrzyni spokój Ciekawe

Opublikowano
dodam że odcinek paska od koła do alternatora jest niestabilny tak na 0.5cm na odcinku 20cm
Opublikowano
pozostają oględziny koła i poszukanie pęknięć
Opublikowano
na kole nie zaoszczedzisz i juz wielu sie o tym przekonalo.Jedyny sluszny wybor to corteco
Opublikowano
właśnie tak moje wyrwało i paski mi pojeb..y przewody niestety ale już przewody oki tylko mi koło zostało
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
poszukaj po sklepach bo mozna znalezc za 530zl i taniej nie widzialem
Opublikowano
już zamówiłem to z allegro więc nie będę szukał po sklepach a po 2 to mi zależy na czasie bo muszę uruchomić bunie :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
  • Autor
Dobry przykład pozornej oszczędności na częściach. Corteco kosztuje niewiele ponad 2 razy więcej od tych szmelców a moje ma 18 razy większy przebieg niż tamtemu koledze wytrzymało i 13 lat i ciągle się trzyma. Jak to mówią nie stać mnie na to żeby oszczędzać... :D
Opublikowano
moja wytrzymała 275 tys i padła zobaczymy ile to nowe koło wytrzyma
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Opublikowano
BUNIA naprawiona :D dziękuję wszystkim za pomoc naprawdę przydała się zwłaszcza fotki z paskiem jeszcze raz pozdrawiam :cool2: :cool2:
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
Cześć. ma ktoś możliwość pożyczenia klucza do odkręcenia koła pasowego? jestem z gdańska podjadę:) Piwko wpadnie:)
Opublikowano

w InterCarsie koło pasowe do m47 bez rabatów:

 

Ruville - 757 zł

Febi - 919 zł

SNR - 641 zł

Corteco - 884 zł

Swag - 850 zł

INA - 757 zł

Sasic - 693 zł

Topran - 808 zł

Original imperium - 410 zł

Autlog - 641 zł

Triclo - 906 zł

 

więc powiedzcie mi co to jest na allegro, przykładowo:

 

http://allegro.pl/kolo-pasowe-bmw-e46-e39-e-39-318d-320d-520d-sklep-i3180164280.html

 

Nówka 200 zł ... ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.