Skocz do zawartości

320d koło pasowe, ocena stanu


user2046

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez mam delikatne pekniecia na gumie kola,odkrylem to 3 lata temu na przegladzie w serwisie BMW,kola niewymienalem jezdze nic sie niedziej poczekam na jakies wieksze objawy zuzycia.Szkoda profilaktycznie tracic kase.

 

 

 

jak koło ci wypadnie to możesz możesz mieć większe koszty :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poczekaj aż wypadnie i będziesz miał tyle roboty co ja mam teraz nie zadbałem to mam nauczkę :cry2:

ale polak mądry po szkodzie dzisiaj rozebrałem bunie i powiem tylko tyle że warto dbać o nasze bunie bo później koszta masakra na szczęście sam sobie to zrobie więc koszta wymiany mnie nie tykają ale dla innych proponuje posprawdzać sobie to i owo

Pozdrawiam Michał :cool2: :cool2: :cool2:

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu a to koło to ci tak nagle wypadło bez ostrzeżenia? Nie było tak że latało wcześniej?

Mam takie coś że jak obroty minimalnie wzrosną nawet do 900 zamiast 830 to drgań praktycznie nie ma, to oznaka koła pasowego czy raczej znak że jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przykład pozornej oszczędności na częściach. Corteco kosztuje niewiele ponad 2 razy więcej od tych szmelców a moje ma 18 razy większy przebieg niż tamtemu koledze wytrzymało i 13 lat i ciągle się trzyma. Jak to mówią nie stać mnie na to żeby oszczędzać... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

w InterCarsie koło pasowe do m47 bez rabatów:

 

Ruville - 757 zł

Febi - 919 zł

SNR - 641 zł

Corteco - 884 zł

Swag - 850 zł

INA - 757 zł

Sasic - 693 zł

Topran - 808 zł

Original imperium - 410 zł

Autlog - 641 zł

Triclo - 906 zł

 

więc powiedzcie mi co to jest na allegro, przykładowo:

 

http://allegro.pl/kolo-pasowe-bmw-e46-e39-e-39-318d-320d-520d-sklep-i3180164280.html

 

Nówka 200 zł ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.